Архів новин 

новини: 19 лютого 2022 у рубриці:  

ООС: З початку доби зафіксовано вже понад 100 порушень режиму припинення вогню

Станом на 20 годину 19 лютого з боку збройних формувань Російської Федерації зафіксовано 101 порушення, 88 з яких із застосуванням забороненого Мінськими домовленостями озброєння..
Події 19 лютого 2022, 23:48 (glavnoe.ua)

Дубль Кейна допоміг Тоттенхему вирвати перемогу над Манчестер Сіті Дубль Кейна допоміг Тоттенхему вирвати перемогу над Манчестер Сіті
Чинні чемпіони Англії не набрали жодного очка у матчах проти столичного суперника цього сезону.
Футбол 19 лютого 2022, 23:46 (football.ua)
Завдяки нанотехнологіям ми не будемо втрачати зуби Завдяки нанотехнологіям ми не будемо втрачати зуби
Незабаром ви можете побачити в аптеках зубну пасту з позначкою «Зміст наночастинки». Дослідники з Рочестерського університету (University of Roc...
Здоров'я 19 лютого 2022, 20:24 (e-news.com.ua)
Гранада - Вільярреал 1:4 Відео голів та огляд матчу Гранада - Вільярреал 1:4 Відео голів та огляд матчу
Пропонуємо до вашої уваги відео найкращих моментів поєдинку чемпіонату Іспанії..
Футбол 19 лютого 2022, 21:29 (football.ua)
Додо: Суперкубок Шахтар уже виграв, гадаю, візьмемо і чемпіонат, і кубок Додо: Суперкубок Шахтар уже виграв, гадаю, візьмемо і чемпіонат, і кубок
Бразилець підбив підсумки тренувального збору для команди.
Футбол 19 лютого 2022, 22:35 (football.ua)
Шольц у Мюнхені:  Шольц у Мюнхені: "
При цьому ФРН стоїть на своєму в небажанні надавати Україні озброєння для захисту.
Політика 19 лютого 2022, 14:58 (Зеркало недели)
На границе с РФ в Харьковской области очередь из грузовиков На границе с РФ в Харьковской области очередь из грузовиков
В сторону Российской Федерации вблизи международного пункта пропуска "Гоптовка" в Харьковской области образовалась очередь грузовых машин примерн...
Суспільство 19 лютого 2022, 14:21 (glavnoe.ua)
Барселона готова продати Деста у Монако Барселона готова продати Деста у Монако
Захисник каталонців може покинути клуб у літнє трансферне вікно.
Футбол 19 лютого 2022, 17:09 (football.ua)
Росія знову зірвала засідання ТКГ: нагнітання ситуації з Москвою триває Росія знову зірвала засідання ТКГ: нагнітання ситуації з Москвою триває
Україна попередила ОБСЄ про відсутність планів щодо будь-яких наступальних операцій.
Політика 19 лютого 2022, 16:04 (Зеркало недели)
Вчені довели, що шкірки гранатів є ефективним засобом захисту проти ентеропатогенних бактерій Вчені довели, що шкірки гранатів є ефективним засобом захисту проти ентеропатогенних бактерій
Ентеропатогенні бактерії можна знищувати за допомогою гранатових шкірок. Вчені довели, що шкірки гранатів є ефективним засобом захисту проти ент...
Здоров'я 19 лютого 2022, 15:43 (e-news.com.ua)
Напад на Україну може стати величезною стратегічною помилкою РФ - заступника генсека НАТО Напад на Україну може стати величезною стратегічною помилкою РФ - заступника генсека НАТО
Зараз Захід об'єднаний більше, ніж будь-коли, кажуть в Альянсі.
Політика 19 лютого 2022, 18:14 (Зеркало недели)
Виталий Портников: Лукашенко и война. Что грозит Украине со стороны территории Беларуси? Виталий Портников: Лукашенко и война. Что грозит Украине со стороны территории Беларуси?
Від зустрічі лідерів Росії та Білорусі, яка відбулася у Кремлі 18 лютого, чекали на заяви, які могли б прокласти шлях до деескалації конфлікту. А...
Політика 19 лютого 2022, 17:59 (glavnoe.ua)
Зірка  Зірка "
Знаменитість поділилася рідкісним знімком.
Світські хроніки 19 лютого 2022, 19:17 (ТСН.ua)
Офіс Генпрокурора повідомив про підозру батькам Миколи Харківського Офіс Генпрокурора повідомив про підозру батькам Миколи Харківського
Батька та мати 16-річного підлітка, який вчинив смертельну ДТП у Харкові, звинувачують у невиконанні обов'язків щодо догляду за дитиною, що сприч...
Політика 19 лютого 2022, 00:32 (Зеркало недели)
Боруссія Д близька до підписання Адейємі Боруссія Д близька до підписання Адейємі
Німецький нападник може перебратися до табору дортмундців.
Футбол 19 лютого 2022, 00:32 (football.ua)
Ходьба корисна для людей, які пережили рак Ходьба корисна для людей, які пережили рак
Два нові дослідження, які були проведені незалежно один від одного в Європі та США, показують, що пацієнтам, які пережили рак та важку хіміотерап...
Здоров'я 19 лютого 2022, 02:47 (e-news.com.ua)
Апельсини та грейпфрути: чудовий засіб від інсульту Апельсини та грейпфрути: чудовий засіб від інсульту
Під час досліджень у Медичній школі Норвіча при Університеті Східної Англії було виявлено, що регулярне включення до раціону апельсинів та грейпф...
Здоров'я 19 лютого 2022, 05:04 (e-news.com.ua)
5 правил безпечної засмаги 5 правил безпечної засмаги
Щоб засмага була безпечною, потрібно дотримуватися простих правил Захист від сонця Для натуральних блондинок засмага генетично взагалі не передба...
Здоров'я 19 лютого 2022, 03:55 (e-news.com.ua)
У НАТО вирішили підвищити рівень готовності тисяч солдатів У НАТО вирішили підвищити рівень готовності тисяч солдатів
У разі потреби передислокація військових має зайняти не 30 днів, а лише 7.
Світ 19 лютого 2022, 07:16 (Зеркало недели)
В кибератаках на структуры Украины виновата Россия, заявили в США и Великобритания В кибератаках на структуры Украины виновата Россия, заявили в США и Великобритания
РФ продемонстрировала пренебрежение суверенитетом Украины.
Світ 19 лютого 2022, 06:32 (Зеркало недели)
З яких причин тривалість сну не має бути меншою за 7 годин З яких причин тривалість сну не має бути меншою за 7 годин
Тривалість нічного відпочинку від 7 до 8 годин є ідеальною, оскільки якщо вона менша, то це може спровокувати формування смертельно небезпечних б...
Здоров'я 19 лютого 2022, 09:03 (e-news.com.ua)
Ібрагімович: Коли я повернуся на поле - я  Ібрагімович: Коли я повернуся на поле - я "
Форвард Мілана анонсував своє незабаром повернення після травми.
Футбол 19 лютого 2022, 12:48 (football.ua)
Лапорта, як і раніше, шукає можливість підписати Холанда Лапорта, як і раніше, шукає можливість підписати Холанда
Президента Барселони не зупиняють фінансових труднощів клубу.
Футбол 19 лютого 2022, 12:46 (football.ua)
На Донбасі через обстріл зупинено подачу води на 4 фільтрувальні станції На Донбасі через обстріл зупинено подачу води на 4 фільтрувальні станції
Сьогодні, 19 лютого, на Донбасі через обстріл зупинено чотири фільтрувальні станції. Про це повідомляє компанія Вода Донбасу.
Події 19 лютого 2022, 13:54 (glavnoe.ua)
Вітао: Астана — дуже сильна та кваліфікована команда Вітао: Астана — дуже сильна та кваліфікована команда
Захисник Шахтаря висловився про велику перемогу своєї команди у товариському матчі.
Футбол 19 лютого 2022, 13:52 (football.ua)
Наталка Денисенко показала, який вигляд вони з чоловіком мали в дитинстві Наталка Денисенко показала, який вигляд вони з чоловіком мали в дитинстві
Зірка вирішила передивитися архівні світлини.
Світські хроніки 19 лютого 2022, 14:15 (ТСН.ua)
Хмара тегів