Архів новин 

новини: 23 лютого 2022 у рубриці:  

Ярмоленко: Наша сила – свобода, право вибору, повага та людські цінності

Гравець підтримав державу у складний час.
Футбол 23 лютого 2022, 22:59 (football.ua)

Рангнік вирішив зіграти з трьома номінальними центральними захисниками проти Атлетіко Рангнік вирішив зіграти з трьома номінальними центральними захисниками проти Атлетіко
Стали відомі стартові склади команд для першого поєдинку 1/8 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА, в якому зіграють мадридський Атлетіко та Манчестер Юнайт...
Футбол 23 лютого 2022, 22:58 (football.ua)
Танчик: Металіст додав у русі та думки Танчик: Металіст додав у русі та думки
Півзахисник підбив підсумок третього зимового збору.
Футбол 23 лютого 2022, 20:41 (football.ua)
В Харьковской области начался призыв резервистов В Харьковской области начался призыв резервистов
Находящиеся в резерве военнообязанные Харьковской области 23 февраля начали получать оповещения о явке в военкоматы.
Суспільство 23 лютого 2022, 19:53 (glavnoe.ua)
Відмовився вакцинуватися: НБА усунула одного із найстаріших рефері ліги Відмовився вакцинуватися: НБА усунула одного із найстаріших рефері ліги
66-річний чоловік вважає, що при розробці вакцин використовувалися тканини абортованих плодів.
Спорт 23 лютого 2022, 21:48 (ТСН.ua)
В Краматорске прошел масштабный митинг в поддержку Украины В Краматорске прошел масштабный митинг в поддержку Украины
23 февраля в Донецкой области в Краматорске и Бахмуте устроили патриотические акции. Об этом сообщает "Суспільне".
Суспільство 23 лютого 2022, 21:43 (glavnoe.ua)
Вчені довели, що дефіцит сну неможливо замінити його незначною тривалістю Вчені довели, що дефіцит сну неможливо замінити його незначною тривалістю
Вчені довели, що дефіцит сну неможливо замінити його незначною тривалістю. Нетривалий сон не може вирішити проблему його постійного дефіциту. Лю...
Здоров'я 23 лютого 2022, 15:27 (e-news.com.ua)
Як в домашніх умовах перевірити здоров’я щитовидної залози Як в домашніх умовах перевірити здоров’я щитовидної залози
Перевіряємо стан щитовидки за допомогою олівця і води, як передає Интернет-издание для девушек и женщин от 14 до 35 лет Pannochka. net Як в домаш...
Здоров'я 23 лютого 2022, 16:01 (e-news.com.ua)
У Донецькій області внаслідок обстрілів знеструмлено насосну станцію, без води десятки тисяч людей У Донецькій області внаслідок обстрілів знеструмлено насосну станцію, без води десятки тисяч людей
Рятувальники Донбасу здійснюють підвезення води для забезпечення потреб населення.
Економіка 23 лютого 2022, 17:26 (Зеркало недели)
Бразильський футболіст боїться переходити до  Бразильський футболіст боїться переходити до "
Гравець поки що не визначився зі своїм майбутнім.
Спорт 23 лютого 2022, 17:23 (Зеркало недели)
Падалко, Грубич, Островская: ведущие 1+1 обратились к украинцам в тревожные времена с поддержкой Падалко, Грубич, Островская: ведущие 1+1 обратились к украинцам в тревожные времена с поддержкой
Ведущие отметили, что главное сегодня – сохранять спокойствие и ясный ум.
Світські хроніки 23 лютого 2022, 18:44 (ТСН.ua)
Двічі ледь не знепритомніла на ОІ-2022: зіркова норвезька біатлоністка повідомила, чи продовжить кар єру Двічі ледь не знепритомніла на ОІ-2022: зіркова норвезька біатлоністка повідомила, чи продовжить кар'єру
Спортсменка пройшла ретельне медичне обстеження та отримала вердикт лікарів.
Спорт 23 лютого 2022, 19:34 (ТСН.ua)
Зеленський звернувся до українців Зеленський звернувся до українців
Увечері 22 лютого президент України Володимир Зеленський у відеозверненні вкотре звернувся до українців.. Головна тема – російська агресія, визна...
Політика 23 лютого 2022, 06:32 (glavnoe.ua)
П ять найкращих рослин для зміцнення імунітету П'ять найкращих рослин для зміцнення імунітету
Якщо останніми роками вам все частіше доводиться брати лікарняний через ті чи інші недуги, і це засмучує начальство, то саме час почати зміцнюват...
Здоров'я 23 лютого 2022, 07:36 (e-news.com.ua)
Помер український олімпійський чемпіон з плавання Помер український олімпійський чемпіон з плавання
Колишній спортсмен пішов із життя 20 лютого.
Спорт 23 лютого 2022, 07:35 (ТСН.ua)
Сонливість: звідки вона береться та реально працюючі наукові способи її знизити Сонливість: звідки вона береться та реально працюючі наукові способи її знизити
Багато хто з нас відчуває хронічний недосип. Це дуже неприємно, адже від цього страждає настрій, здоров’я, продуктивність. Експерти розповіли, зв...
Здоров'я 23 лютого 2022, 00:40 (e-news.com.ua)
Волонтеры  Станции Харьков  начали принимать беженцев с Донбасса Волонтеры "Станции Харьков" начали принимать беженцев с Донбасса
Общественная организация "Станция Харьков" возобновляет работу офиса в связи с обращениями людей, которые из-за обстрелов покинули Донецкую и Луг...
Суспільство 23 лютого 2022, 00:56 (glavnoe.ua)
В центре Харькова почтили память погибших в теракте возле Дворца спорта В центре Харькова почтили память погибших в теракте возле Дворца спорта
У палатки "Все для победы" на площади Свободы прошел концерт памяти погибших семь лет назад в теракте возле Дворца спорта. На мероприятие собрало...
Суспільство 23 лютого 2022, 00:57 (glavnoe.ua)
Бенфіка - Аякс. Напередодні Бенфіка - Аякс. Напередодні
Пропонуємо до вашої уваги анонс матчу Ліги чемпіонів.
Футбол 23 лютого 2022, 09:44 (football.ua)
Лікарі розповіли, що не усі кисломолочні продукти можуть приносити користь для здоров’я людей Лікарі розповіли, що не усі кисломолочні продукти можуть приносити користь для здоров’я людей
Користь деяких кисломолочних продуктів є сумнівною. Лікарі розповіли, що не усі кисломолочні продукти можуть приносити користь для здоров’я люде...
Здоров'я 23 лютого 2022, 07:37 (e-news.com.ua)
Типи головного болю: як правильно визначити та швидко усунути Типи головного болю: як правильно визначити та швидко усунути
Що робити, якщо болить голова. Типи головного болю: як правильно визначити та швидко усунути. Що робити, якщо болить голова. Далеко не кожна лю...
Здоров'я 23 лютого 2022, 08:24 (e-news.com.ua)
Вчені довели, що досягти довголіття людям допомагає здоровий кишківник Вчені довели, що досягти довголіття людям допомагає здоровий кишківник
Довголіття обумовлене наявністю здорового кишківника, як передає Интернет-издание для девушек и женщин от 14 до 35 лет Pannochka. net Вчені довел...
Здоров'я 23 лютого 2022, 09:03 (e-news.com.ua)
Alina Pash со слезами на глазах рассказала о разрыве с любимым-французом Alina Pash со слезами на глазах рассказала о разрыве с любимым-французом
Пара разошлась два года назад, однако артистке до сих пор трудно об этом говорить.
Світські хроніки 23 лютого 2022, 11:29 (ТСН.ua)
Андрій Шевченко: Ми переможемо! Слава Україні! Андрій Шевченко: Ми переможемо! Слава Україні!
Екс-тренер національної збірної висловив свою позицію.
Футбол 23 лютого 2022, 13:15 (football.ua)
Легендарна Шер назвала Путіна  Легендарна Шер назвала Путіна "
Артистка заявила, чому потрібно зупинити президента РФ.
Світські хроніки 23 лютого 2022, 15:15 (ТСН.ua)
Хмара тегів
Новости на русском