Архів новин 

новини: 18 березня 2020 у рубриці:  

Дворазовий чемпіон світу з фігурного катання помер у віці 30 років

Він тричі брав участь на Олімпійських іграх.
Спорт 18 березня 2020, 23:33 (ТСН.ua)

Морозюк: Паніки в Туреччині немає, але страх у людей присутній Морозюк: Паніки в Туреччині немає, але страх у людей присутній
Український футболіст висловився про ситуацію з коронавірусів в турецькому футболі.
Футбол 18 березня 2020, 22:22 (football.ua)
Поліція розслідує смерть жінки від коронавируса на Буковині Поліція розслідує смерть жінки від коронавируса на Буковині
pol. jpg Поліція Чернівецької області відкрила кримінальне провадження за смерть 33- річної жінки на Буковині. читати далі.
Здоров'я 18 березня 2020, 18:50 (Електронні Вісті)
Каштру: Захищаючи себе, ви захищаєте весь світ Каштру: Захищаючи себе, ви захищаєте весь світ
Португальський фахівець закликав відповідально поставитися до карантину.
Футбол 18 березня 2020, 19:52 (football.ua)
НБУ вводит долгосрочное рефинансирование банков НБУ вводит долгосрочное рефинансирование банков
nac. jpg Национальный банк Украины водит долгосрочное рефинансирование банков на срок до 5 лет, в дополнение к стандартным краткосрочным инструме...
Фінанси і банки 18 березня 2020, 18:32 (Електронні Вісті)
Больной короновирусом Идрис Эльба назвал вероятную причину заражения Больной короновирусом Идрис Эльба назвал вероятную причину заражения
Актер предположил, что заразился от жены премьер-министра Канады.
Світські хроніки 18 березня 2020, 19:45 (ТСН.ua)
Аксесуари для волосся: тренди сезону Аксесуари для волосся: тренди сезону
Ці 6 стильних аксесуарів допоможуть вам створити кращі образи 2020 року, як передає Інтернет-видання для дівчат і жінок від 14 до 35 років Pannoc...
Здоров'я 18 березня 2020, 13:18 (e-news.com.ua)
Екс-головний санлікар про COVID-19: далі - ПП і комендантську годину Екс-головний санлікар про COVID-19: далі - ПП і комендантську годину
В Україні спостерігається дуже високий рівень небезпеки у зв'язку з поширенням коронавирусной інфекції. Поточний рівень карантинних заходів - це ...
Суспільство 18 березня 2020, 14:25 (glavnoe.ua)
У чому секрет ін єкцій краси У чому секрет ін'єкцій краси
Всього півтора десятиліття тому ніхто б не подумав, що можна впливати на структурні вікові зміни шкіри і, що називається, звертати процес старінн...
Здоров'я 18 березня 2020, 15:28 (e-news.com.ua)
В Європі тільки дві країни не зупинили національні чемпіонати В Європі тільки дві країни не зупинили національні чемпіонати
Загальна кількість заражених в країнах, де тривають футбольні першості - 149 осіб.
Футбол 18 березня 2020, 17:38 (football.ua)
Красный Крест предоставит Украине медоборудование и медикаменты Красный Крест предоставит Украине медоборудование и медикаменты
kres. jpg Международный комитет Красного Креста предоставит Украине медицинское оборудование и медикаменты для борьбы с коронавирусной инфекцией ...
Здоров'я 18 березня 2020, 17:11 (Електронні Вісті)
Заболевший коронавирусом депутат Шахов посещал заседание комитета Заболевший коронавирусом депутат Шахов посещал заседание комитета
dep. jpg Депутат Верховной Рады от группы "Довіра" Сергей Шахов, заболевший коронавирусом, посещал заседание комитета по вопросам экологической п...
Здоров'я 18 березня 2020, 17:31 (Електронні Вісті)
УЄФА переніс матчі Ліги націй, відбору до ЧС-2022 і плей-офф Євро УЄФА переніс матчі Ліги націй, відбору до ЧС-2022 і плей-офф Євро
Майбутні турніри пройдуть в інший час через коронавируса.
Футбол 18 березня 2020, 05:50 (football.ua)
Лікарі розповіли про вплив ожиріння на тривалість життя Лікарі розповіли про вплив ожиріння на тривалість життя
Вчені з Канади розповіли про вплив ожиріння на тривалість життя людей.
Здоров'я 18 березня 2020, 02:36 (NeBoley.com.ua)
Ліки від діабету і тиску небезпечні при коронавірус Ліки від діабету і тиску небезпечні при коронавірус
Мільйони людей щодня приймають таблетки від підвищеного артеріального тиску і діабету. Дослідження показало, що вони збільшують ризик розвитку см...
Здоров'я 18 березня 2020, 01:32 (NeBoley.com.ua)
Вчені виявили 15 генів, що викликають швидке зростання плоскоклітинного раку голови і шиї Вчені виявили 15 генів, що викликають швидке зростання плоскоклітинного раку голови і шиї
Команда дослідників, що представляє кілька канадських установ, визначила 15 генів-супресорів пухлин, які можуть викликати швидке зростання плоско...
Здоров'я 18 березня 2020, 03:42 (NeBoley.com.ua)
Керівники клубів Чемпіоншипа намір дограти сезон Керівники клубів Чемпіоншипа намір дограти сезон
При цьому, не виключений варіант, що матчі будуть проходити без глядачів.
Футбол 18 березня 2020, 04:46 (football.ua)
СБУ викрила привласнення 2 мільйонів гривень, призначених для будівництва амбулаторій СБУ викрила привласнення 2 мільйонів гривень, призначених для будівництва амбулаторій
На Сумщині Служба безпеки України викрила масштабне привласнення державних коштів, призначених для будівництва центрів первинної медико-санітарно...
Суспільство 18 березня 2020, 06:55 (glavnoe.ua)
Франція оштрафувала Apple на 1,1 млрд євро Франція оштрафувала Apple на 1,1 млрд євро
Влада Франції оштрафували американську Apple на 1,1 млрд євро за порушення вимог антимонопольного законодавства торговельною мережею компанії. Пр...
Суспільство 18 березня 2020, 07:59 (glavnoe.ua)
Продукти, які допоможуть уникнути зморшок Продукти, які допоможуть уникнути зморшок
Ці продукти зміцнюють клітинну структуру.
Здоров'я 18 березня 2020, 10:10 (NeBoley.com.ua)
Карантин спас молодежь от призыва на срочную службу Карантин спас молодежь от призыва на срочную службу
Весенний призыв в Харьковской области и во всей Украине отсрочен на месяц. Об этом сообщил военный комиссар Харьковского областного военного ком...
Політика 18 березня 2020, 08:20 (glavnoe.ua)
Людство виживе: нобелівський лауреат пояснив, чому не варто панікувати через коронавируса Людство виживе: нобелівський лауреат пояснив, чому не варто панікувати через коронавируса
Нобелівський лауреат Майкл Левітт, американо-британо-ізраїльський біофізик, який викладає структурну біологію в Стенфордському університеті і про...
Суспільство 18 березня 2020, 11:10 (glavnoe.ua)
Тина Кароль очаровала нежным селфи с подросшим сыном Тина Кароль очаровала нежным селфи с подросшим сыном
Артистка успела забрать ребенка из Великобритании.
Світські хроніки 18 березня 2020, 12:19 (ТСН.ua)
В Киевской области введен режим чрезвычайной ситуации из-за коронавируса 2В Киевской области введен режим чрезвычайной ситуации из-за коронавируса
obl. png В Киевской области введен режим чрезвычайной ситуации из-за коронавируса. Об этом говорится в сообщении пресс-службы Киевской областной ...