Архів новин 

новини: 5 квітня 2020 у рубриці:  

Співробітник Ліверпуля: Клуб називає нас сім'єю, але я не відчуваю цього

Один з працівників "
Футбол 05 квітня 2020, 23:53 (football.ua)

Дієго Карлос: Готовий покинути Севілью тільки заради набагато більшого клубу Дієго Карлос: Готовий покинути Севілью тільки заради набагато більшого клубу
Бразильський захисник дасть позитивну відповідь тільки грандам європейського футболу.
Футбол 05 квітня 2020, 23:46 (football.ua)
Хайнкес підтримав рішення Баварії продовжити контракт Фліка Хайнкес підтримав рішення Баварії продовжити контракт Фліка
Колишній наставник мюнхенської команди розділяє рішення керівництва.
Футбол 05 квітня 2020, 22:44 (football.ua)
 Голос країни-10 : NK и ПТП неожиданно создали первый дуэт за всю историю проекта "Голос країни-10": NK и ПТП неожиданно создали первый дуэт за всю историю проекта
Екатерина Степура объединилась с Максимом Перепелицей.
Світські хроніки 05 квітня 2020, 23:11 (ТСН.ua)
Ефект 14 популярних дієт протримався лише рік Ефект 14 популярних дієт протримався лише рік
При середземноморської дієти ефект для серцево-судинної системи зберігся. Всі інші дієти виявилися неефективні в довгостроковій перспективі.
Здоров'я 05 квітня 2020, 15:09 (Корреспондент.net)
Коронавірус в Україні: уже більше 1250 підтверджених випадків Коронавірус в Україні: уже більше 1250 підтверджених випадків
В Україні стрімко продовжує збільшуватися кількість заражених на корнавірусную інфекцію. Кожен день додається велика кількість хворих.
Суспільство 05 квітня 2020, 17:16 (УРА-Информ)
Ігрові автомати Книжки в клубі Слотокінг Ігрові автомати Книжки в клубі Слотокінг
Одним з найбільш популярний слотів вже протягом п'ятнадцяти років залишається апарат Книга Ра. Розповідь про пошуки заповітного фоліант і інших с...
Суспільство 05 квітня 2020, 18:22 (NewsMe)
Кальярі не зможе викупити Наінгголан у Інтера Кальярі не зможе викупити Наінгголан у Інтера
Бельгійський хавбек, судячи з усього, повернеться до складу "
Футбол 05 квітня 2020, 19:27 (football.ua)
Влад Яма поділився архівної фотографією з весілля Влад Яма поділився архівної фотографією з весілля
Хореограф розмістив знімок в фотоблогів.
Світські хроніки 05 квітня 2020, 20:35 (ТСН.ua)
Епоха або лихо? Епоха або лихо?
Путін приймає безпрецедентні заходи для нескінченного утримання влади. Може він дійсно вважає себе певною мірою месією? Що стало з Росією, з нами...
Суспільство 05 квітня 2020, 21:39 (Life-News.Ru)
Динамо Брест з Мілевським поступився Славії Динамо Брест з Мілевським поступився Славії
Клуб з Бреста зазнав невдачі в домашньому поєдинку.
Футбол 05 квітня 2020, 02:12 (football.ua)
Арсенал може активізувати інтерес до Лінгард Арсенал може активізувати інтерес до Лінгард
Півзахисник Манчестер Юнайтед зацікавив лондонський клуб.
Футбол 05 квітня 2020, 03:13 (football.ua)
Ігор Суркіс: Я можу вірити і хотіти, щоб чемпіонат був дограний Ігор Суркіс: Я можу вірити і хотіти, щоб чемпіонат був дограний
Президент Динамо прокоментував ситуацію з припиненням чемпіонату України.
Футбол 05 квітня 2020, 05:24 (football.ua)
Поліція Харківської області склала 226 адмінпротоколів за порушення правил дотримання карантину Поліція Харківської області склала 226 адмінпротоколів за порушення правил дотримання карантину
За порушення правил дотримання карантину в Харківській області поліцейські склали 226 адмінпротоколів.
Суспільство 05 квітня 2020, 04:18 (glavnoe.ua)
В результаті ворожих обстрілів на Донбасі поранена місцева мешканка В результаті ворожих обстрілів на Донбасі поранена місцева мешканка
Бойовики на Донбасі обстріляли житлові райони Верхньоторецька, в результаті чого було поранено місцева жителька. Про це повідомляє прес-служба шт...
Події 05 квітня 2020, 06:31 (glavnoe.ua)
Медики визначилися з назвою недуги, від якого помирають вейпери Медики визначилися з назвою недуги, від якого помирають вейпери
На даний момент в США зафіксовано близько 1,3 тисячі фактів захворювання, яке виникло в результаті застосування вейпов. Летальний результат заре...
Здоров'я 05 квітня 2020, 08:43 (e-news.com.ua)
Наскільки важливий сміх для організму людини Наскільки важливий сміх для організму людини
Під час сміху в організмі виділяються ендорфіни.
Здоров'я 05 квітня 2020, 07:37 (NeBoley.com.ua)
Остеопороз і остеоартроз - в чому різниця? Остеопороз і остеоартроз - в чому різниця?
Остеопороз і остеоартроз об'єднує приставка остео, що означає ставлення до кісток.
Здоров'я 05 квітня 2020, 09:45 (NeBoley.com.ua)
 Суркіс дивувався:  Кого ти привіз? Нащо дивишся на Карпати?   Пожечевський про секрет Шарія і фуршет для банкірів "Суркіс дивувався: "Кого ти привіз? Нащо дивишся на Карпати?"" Пожечевський про секрет Шарія і фуршет для банкірів
Любомир Кузьмяк поспілкувався з Віктором Пожечевським — ексклюзив.
Футбол 05 квітня 2020, 06:25 (football.ua)
Медичні маски не можна носити постійно. Лікар-гігієніст пояснив, чому Медичні маски не можна носити постійно. Лікар-гігієніст пояснив, чому
Здоровим людям не потрібно носити медичні маски на вулиці.
Здоров'я 05 квітня 2020, 10:52 (NeBoley.com.ua)
Баварія приступить до тренувань з понеділка Баварія приступить до тренувань з понеділка
Мюнхенці відновлюють робочий процес.
Футбол 05 квітня 2020, 11:55 (football.ua)
Судоми кінцівок: як запобігти Судоми кінцівок: як запобігти
Не слід панікувати, якщо у вас зводить ногу, так як в більшості випадків причиною цьому є більш безпечні відмінності. Напевно, кожна людина у сво...
Здоров'я 05 квітня 2020, 13:01 (e-news.com.ua)
Кумбулла: Мрію зіграти в Лізі чемпіонів Кумбулла: Мрію зіграти в Лізі чемпіонів
Албанець розповів про свого кумира і поділився мрією.
Футбол 05 квітня 2020, 14:06 (football.ua)
Лукас Лейва перенес операцию на колене Лукас Лейва перенес операцию на колене
Бразилец воспользовался паузой в чемпионате для лечения.
Футбол 05 квітня 2020, 12:24 (football.ua)
На Закарпатье выписали из больницы первую пациентку, излечившуюся от коронавируса На Закарпатье выписали из больницы первую пациентку, излечившуюся от коронавируса
4 апреля во Львове умер 69-летний мужчина, у которого диагностировали коронавирус Covid-19. Об этом сообщают во Львовской областной государствен...
Суспільство 05 квітня 2020, 13:30 (glavnoe.ua)
В Киеве выросло количество зараженных коронавирусом, один больной умер В Киеве выросло количество зараженных коронавирусом, один больной умер
За минувшие сутки количество киевлян, которые заболели COVID-19, увеличилась еще на 31 человека. Один случай - летальный.
Суспільство 05 квітня 2020, 13:31 (glavnoe.ua)
Хмара тегів