Архів новин 

новини: 11 квітня 2020 у рубриці:  

Показання та протипоказання до пластики сідниць

Однією з важливих складових красивої фігури є високі і підтягнуті сідниці. Їх форма і обсяг зумовлені генетично, але, як правило, розмір не завжди влаштовує свого володаря. Як наслідок, жінці доводиться ретельніше підходити до вибору гардероба і відмовлят...
Здоров'я 11 квітня 2020, 23:39 (e-news.com.ua)

Екс-директор Барселони: Лаутаро - то, що потрібно Барселоні Екс-директор Барселони: Лаутаро - то, що потрібно Барселоні
Арьедо Брайда - про можливий перехід Лаутаро Мартінеса в Барселону.
Футбол 11 квітня 2020, 23:36 (football.ua)
Галатасарай зацікавився португальцем, на якого претендують клуби АПЛ Галатасарай зацікавився португальцем, на якого претендують клуби АПЛ
Захисник Антверпена Ауреліу Бута може влітку опинитися в Туреччині.
Футбол 11 квітня 2020, 20:20 (football.ua)
Анчелотті: Завдяки пандемії відкрив для себе красу Мерсисайда Анчелотті: Завдяки пандемії відкрив для себе красу Мерсисайда
Тренер Еветона Карло Анчелотті розповів про те, як знайшов для себе позитивні моменти в карантині.
Футбол 11 квітня 2020, 22:34 (football.ua)
Півзахисник Айнтрахта: Думаю, сезон відновиться в кінці травня Півзахисник Айнтрахта: Думаю, сезон відновиться в кінці травня
Желсон Фернандес впевнений, що чемпіонат Німеччини продовжиться в кінці травня.
Футбол 11 квітня 2020, 21:30 (football.ua)
На Львівщині підтверджують 96 випадків коронавируса, 4 - смертельні На Львівщині підтверджують 96 випадків коронавируса, 4 - смертельні
Як повідомила Галина Слічна, заступник міського голови Львова та керівник міського штабу з протидії коронавірус, станом на 09. 00 у Львові і Льві...
Суспільство 11 квітня 2020, 14:54 (glavnoe.ua)
НБУ за неделю купил  на межбанке $327,7 млн НБУ за неделю купил на межбанке $327,7 млн
bank. jpg С 6 по 10 апреля Нацбанк купил на межбанке $327,7 млн. Об этом говорися в статистических данных НБУ за неделю. читать дальше
Фінанси і банки 11 квітня 2020, 13:56 (Електронні Вісті)
Серія А може поновитися 31 травня та завершить сезон до 3 серпня Серія А може поновитися 31 травня та завершить сезон до 3 серпня
Мілану, Інтеру, Аталанте і Брешії доведеться шукати для себе нейтральні поля.
Футбол 11 квітня 2020, 16:00 (football.ua)
Просто жах: у Нью-Йорку з являються масові поховання жертв коронавируса Просто жах: у Нью-Йорку з'являються масові поховання жертв коронавируса
Острів Харт, який використовувався в якості муніципального кладовища протягом 150 років, стане останнім притулком жертв коронавируса, чиї тіла не...
Суспільство 11 квітня 2020, 17:08 (УРА-Информ)
Єврокубкова історія України: Глава І. 1992 рік Єврокубкова історія України: Глава І. 1992 рік
Читач Football.ua Микола Сторожук згадує виступи наших клубів у єврокубках на зорі незалежності України.
Футбол 11 квітня 2020, 16:10 (football.ua)
Луческу: Кастільо каже неправду, сім я понад усе Луческу: Кастільо каже неправду, сім'я понад усе
Екс-тренер Шахтаря категорично спростував слова Нері Кастільо про те, що того не відпустили на похорон батьків.
Футбол 11 квітня 2020, 19:16 (football.ua)
Найкорисніший напій для очей Найкорисніший напій для очей
Зелений чай допоможе зберегти хороший зір. Секрет відмінного зору навіть через багато років гранично простий - вчені радять пити щодня хороший зе...
Здоров'я 11 квітня 2020, 18:12 (e-news.com.ua)
Трамп вважає, що США досягли піку епідемії коронавируса Трамп вважає, що США досягли піку епідемії коронавируса
Президент США Дональд Трамп на тлі щоденного зростання кількості смертей від коронавируса SARS-CoV-2 заявив, що пік епідемії вже пройде і починає...
Здоров'я 11 квітня 2020, 06:06 (glavnoe.ua)
Україна відправила до Південної Кореї за медзасоби черговий літак Україна відправила до Південної Кореї за медзасоби черговий літак
У Республіку Корея відправився черговий літак, який повинен привезти в Україну наступну партію спеціальних медичних засобів захисту для протидії ...
Здоров'я 11 квітня 2020, 06:03 (glavnoe.ua)
4 ефірних масла, які допоможуть при боротьбі з облисінням 4 ефірних масла, які допоможуть при боротьбі з облисінням
Експерти назвали ефірні масла, масаж з використанням яких може допомогти в лікуванні облисіння. Деякі дослідження підтвердили, що ароматерапія на...
Здоров'я 11 квітня 2020, 07:10 (e-news.com.ua)
Сарабія розповів, чому погодився на перехід в ПСЖ Сарабія розповів, чому погодився на перехід в ПСЖ
Іспанський півзахисник розраховує прогресувати в столичній команді.
Футбол 11 квітня 2020, 02:45 (football.ua)
Чому жінкам корисно вживати авокадо Чому жінкам корисно вживати авокадо
Користь авокадо полягає в його багатому арсеналі вітамінів.
Здоров'я 11 квітня 2020, 03:50 (NeBoley.com.ua)
Харатін: Дуже важко зараз сказати, коли в Угорщині відновиться сезон Харатін: Дуже важко зараз сказати, коли в Угорщині відновиться сезон
Півзахисник Фенернцвароша - про відновлення чемпіонату Угорщини.
Футбол 11 квітня 2020, 05:00 (football.ua)
Фірпо: Чи має намір показати, на що я здатний як гравець Фірпо: Чи має намір показати, на що я здатний як гравець
Захисник Барселони розповів про адаптацію в нинішній команді.
Футбол 11 квітня 2020, 01:44 (football.ua)
Чорновіл пред явили підозру за 8 статтями Кримінального кодексу Чорновіл пред'явили підозру за 8 статтями Кримінального кодексу
Тетяна Чорновіл, якій 10 квітня ГБР оголосило про підозру, оприлюднила список всіх статей, які їй інкримінуються.
Політика 11 квітня 2020, 09:21 (glavnoe.ua)
Міністр спорту Італії просить відновити тренування з 4 травня Міністр спорту Італії просить відновити тренування з 4 травня
Карантин в Італії продовжений до 3 травня, про що оголосив прем'єр-міністр.
Футбол 11 квітня 2020, 10:28 (football.ua)
Агент Лаутаро Мартінеса: Хто б не хотів грати разом з Мессі? Агент Лаутаро Мартінеса: Хто б не хотів грати разом з Мессі?
Ймовірно, інтерес з боку Барселони до аргентинцеві не позбавлений сенсу.
Футбол 11 квітня 2020, 11:42 (football.ua)
Легенда  Легенда "
У відомого футболіста і тренера "
Спорт 11 квітня 2020, 12:45 (ТСН.ua)
На Киевщине обнаружено тело выпускника военного лицея На Киевщине обнаружено тело выпускника военного лицея
Пропавшего 17-летнего Ивана Василенко из Переяслава на Киевщине нашли мертвым. Тело обнаружили в реке Трубеж вблизи Стогниивського моста 10 апрел...
Події 11 квітня 2020, 12:07 (glavnoe.ua)
Коронавирус в ВСУ: 10 случаев, из которых один - летальный Коронавирус в ВСУ: 10 случаев, из которых один - летальный
По состоянию на утро, 11 апреля, в Вооруженных Силах Украины зафиксировано 10 случаев заболевания вирусом COVID-19, 1 случай - летальный.
Суспільство 11 квітня 2020, 12:07 (glavnoe.ua)
Фахівці попереджають про ризик для здоров я деяких вправ на прес Фахівці попереджають про ризик для здоров'я деяких вправ на прес
Медики застерігають: далеко не завжди заняття спортом приносять користь людині. Бездумне захоплення навантаженнями може завдати серйозної шкоди н...