Архів новин 

новини: 16 квітня 2020 у рубриці:  

Спецоперація ВВС ЦАХАЛа: так добули для Ізраїлю дефіцитні медикаменти

ВВС ЦАХАЛа грають найважливішу роль в глобальній операції з доставки життєво необхідних вантажів в Ізраїль. Вантажні літаки, призначені для виконання бойових завдань, перевозять лікарські засоби, устаткування та засоби захисту для медиків. Про один з найб...
Суспільство 16 квітня 2020, 23:09 (glavnoe.ua)

У зоні відчуження ЧАЕС знову спалахнула пожежа У зоні відчуження ЧАЕС знову спалахнула пожежа
pozh. jpg У зоні відчуження Чорнобильської атомної електростанції знову спалахнула пожежа, повідомив в Facebook член громадської ради Державного ...
Катастрофи 16 квітня 2020, 19:59 (Електронні Вісті)
Відома російська актриса жорстоко побила дочку - ЗМІ Відома російська актриса жорстоко побила дочку - ЗМІ
Віра Воронкова завдала дівчинці численні травми.
Світські хроніки 16 квітня 2020, 18:45 (ТСН.ua)
В Раде заблокировано подписание изменений в регламент против спама поправками В Раде заблокировано подписание изменений в регламент против спама поправками
poprav. jpg Сегодня, 16 апреля, Рада проголосовала за закон No1043, который изменяет регламент ее работы так, что станет невозможен так называемы...
Суспільство 16 квітня 2020, 18:16 (Електронні Вісті)
В Іспанії визначили учасників Ліги чемпіонів і Ліги Європи на випадок, якщо сезон завершиться достроково - ЗМІ В Іспанії визначили учасників Ліги чемпіонів і Ліги Європи на випадок, якщо сезон завершиться достроково - ЗМІ
Учасники єврокубків будуть визначені поточним становищем в турнірній таблиці Ла Ліги.
Спорт 16 квітня 2020, 19:57 (ТСН.ua)
Неузнаваемый Том Харди в роли Аль Капоне появился в официальном трейлере ленты Неузнаваемый Том Харди в роли Аль Капоне появился в официальном трейлере ленты
В Сети опубликовали трейлер фильма "Лицо со шрамром".
Світські хроніки 16 квітня 2020, 19:14 (ТСН.ua)
У Мін юсті не бачать підстав для стягнення з Приватбанку мільярдів на користь Суркісів У Мін'юсті не бачать підстав для стягнення з Приватбанку мільярдів на користь Суркісів
surkis. jpg Міністерство юстиції України не бачить підстав для стягнення з державного Приватбанку мільярдів на користь братів Суркісів, оскільки ...
Суспільство 16 квітня 2020, 15:27 (Електронні Вісті)
Експерт: Я не думаю, що коронавірус коли-небудь зникне Експерт: Я не думаю, що коронавірус коли-небудь зникне
Головний епідеміолог Швеції Андерс Тегнелл сказав, що коронавірус, ймовірно, ніколи не буде переможений. Він додав, що країни, які думають, що по...
Суспільство 16 квітня 2020, 16:34 (УРА-Информ)
Сімейні лікарі Харківщини зможуть безкоштовно пройти курс по організації приватної практики Сімейні лікарі Харківщини зможуть безкоштовно пройти курс по організації приватної практики
Почалася реєстрація на тренінговий курс «Успішний лікар приватної практики» для сімейних лікарів, терапевтів і педіатрів, які ведуть або планують...
Суспільство 16 квітня 2020, 16:32 (glavnoe.ua)
Джеррард: Керівництво ліги змусило клуби голосувати за зупинку сезону Джеррард: Керівництво ліги змусило клуби голосувати за зупинку сезону
Тренер Рейнджерс Стівен Джеррард зажадав розслідування з приводу голосування за відмову від відновлення чемпіонату Шотландії.
Футбол 16 квітня 2020, 17:41 (football.ua)
Депутати поміняли регламент ВР: стало відомо для чого Депутати поміняли регламент ВР: стало відомо для чого
Сьогодні, 16 квітня, Верховна Рада України зібралася на позачергове засідання для розгляду питання про зміну регламенту роботи Верховної Ради.
Політика 16 квітня 2020, 17:41 (УРА-Информ)
Шквальный ветер обрушил в Днепр строительные леса на Подольско-Воскресенском мосту Шквальный ветер обрушил в Днепр строительные леса на Подольско-Воскресенском мосту
mott. jpg В Киеве обвалились строительные леса на Подольско-Воскресенском мосту, конструкции попадали в воду. Причиной аварии мог стать сильный в...
Суспільство 16 квітня 2020, 17:51 (Електронні Вісті)
Керівництво  Керівництво "
Співробітникам виплати залишили в повному обсязі.
Спорт 16 квітня 2020, 03:01 (ТСН.ua)
Бібліотека Европеана опублікувала нову добірку для пожвавлення відеоконференцій Бібліотека Европеана опублікувала нову добірку для пожвавлення відеоконференцій
Онлайн-бібліотека Европеана створила зі своїх колекцій добірку незвичайних фонів, якими можна урізноманітнити відеоконференції в Zoom і інших под...
Мистецтво 16 квітня 2020, 05:22 (glavnoe.ua)
П ять кращих продуктів для здоров я суглобів П'ять кращих продуктів для здоров'я суглобів
Дізнайтеся, за які продукти суглоби подякують вас.
Здоров'я 16 квітня 2020, 01:58 (NeBoley.com.ua)
Апендицит: симптоми і діагностика Апендицит: симптоми і діагностика
Апендицит - це стан, при якому апендикс (червоподібний відросток сліпої кишки) запалюється і нагнаивается. Апендикс являє собою схожий на палець...
Здоров'я 16 квітня 2020, 06:34 (e-news.com.ua)
В Ізраїлі через коронавируса всім інвалідам армії виплатять приблизно по 200 доларів В Ізраїлі через коронавируса всім інвалідам армії виплатять приблизно по 200 доларів
Реабілітаційний відділ міністерства оборони Ізраїлю повідомив про початок перерахування дотації в розмірі 500 шекелів (приблизно 200 доларів США)...
Суспільство 16 квітня 2020, 06:32 (glavnoe.ua)
ЗМІ: командувачем ССО хочуть призначити полковника, якого звільнили з ВСУ за розстріл курсантів з танка ЗМІ: командувачем ССО хочуть призначити полковника, якого звільнили з ВСУ за розстріл курсантів з танка
Новим командувачем Сил спеціальних операцій (ССО) може стати полковник Сухопутних військ ЗСУ Олександр Доманський.
Політика 16 квітня 2020, 08:45 (glavnoe.ua)
Частина клубів елітного англійського дивізіону наполягає на завершенні сезону до кінця червня Частина клубів елітного англійського дивізіону наполягає на завершенні сезону до кінця червня
Клуби хвилюються, щоб футболісти не залишили свої команди, коли закінчаться їхні контракти.
Спорт 16 квітня 2020, 10:56 (ТСН.ua)
Севілью зобов язали виплатити 3,7 млн \u200b\u200bєвро Нансі за трансфер Ленгле в Барселону Севілью зобов'язали виплатити 3,7 млн \u200b\u200bєвро Нансі за трансфер Ленгле в Барселону
Спортивний арбітражний суд (CAS) встав на сторону французького клубу.
Футбол 16 квітня 2020, 12:08 (football.ua)
На кордоні знову виявили порушників правил карантину На кордоні знову виявили порушників правил карантину
За весь час карантину прикордонники затримали вже 70 осіб, які порушують правила самоізоляції.
Суспільство 16 квітня 2020, 13:16 (glavnoe.ua)
В Киеве 644 случая коронавируса В Киеве 644 случая коронавируса
kiev. jpg Количество заболевших коронавирусом в Киеве 15 апреля по сравнению с предыдущими сутками увеличилось на 32 человека до 644, умерших - н...
Здоров'я 16 квітня 2020, 13:13 (Електронні Вісті)
В Киеве дезинфицируют дома, где обнаружены случаи коронавируса В Киеве дезинфицируют дома, где обнаружены случаи коронавируса
dezinfek. jpg Многоквартирные дома, где выявлены случаи заболевания или где киевляне находятся на самоизоляции, дезинфицируют спасатели. читать д...
Суспільство 16 квітня 2020, 14:12 (Електронні Вісті)
Украина освободила из плена 20 своих граждан (список) Украина освободила из плена 20 своих граждан (список)
Украина освободила 20 своих граждан, которые находились в плену в ОРДЛО. Среди освобожденных украинцев – один военнослужащий, сообщает пресс-слу...
Політика 16 квітня 2020, 14:25 (glavnoe.ua)
В Чернобыльской зоне тушат очаги тления В Чернобыльской зоне тушат очаги тления
chern. jpg В Чернобыльской зоне по состоянию на 07:00 16 апреля спасатели продолжают тушить очаги тления пней и древесины Корогодского, Дитятковс...