Архів новин 

новини: 25 лютого 2020 у рубриці:  

Бойовики тричі обстріляли позиції ВСУ на Донбасі

Протягом доби збройні формування Російської Федерації 3 рази порушили режим припинення вогню на Донбасі.
Політика 25 лютого 2020, 21:31 (glavnoe.ua)

Кучер встретился с Послом Японии в Украине Кучер встретился с Послом Японии в Украине
Председатель ХОГА Алексей Кучер и Чрезвычайный и Полномочный Посол Японии Такаши Кураи обсудили реализацию на Харьковщине совместных проектов и о...
Політика 25 лютого 2020, 21:12 (glavnoe.ua)
Знайдено живе без кисню тварина Знайдено живе без кисню тварина
Вперше знайдено тварина, нездатне дихати і живе без кисню. Це далекий родич медуз - Henneguya salminicola.
Наука 25 лютого 2020, 18:19 (Корреспондент.net)
Вживання чорниці запобігає захворюванням серця і цукровий діабет Вживання чорниці запобігає захворюванням серця і цукровий діабет
Дослідникам Університету Східної Англії (Великобританія) вдалося з'ясувати, яким саме чином чорниця впливає на певні показники здоров'я, а саме: ...
Здоров'я 25 лютого 2020, 19:23 (e-news.com.ua)
Індійські медики порадили включити в раціон чебрець Індійські медики порадили включити в раціон чебрець
Індійські медики привели аргументи на користь додавання в раціон чебрецю - трави, що є потужним профілактичним засобом від розвитку раку.
Здоров'я 25 лютого 2020, 20:26 (NeBoley.com.ua)
Дзидзьо напугал юзеров жутким синяком на полруки Дзидзьо напугал юзеров жутким синяком на полруки
Певец опубликовал соответствующим видео в своем фотоблогу.
Світські хроніки 25 лютого 2020, 18:42 (ТСН.ua)
Полиция начала три уголовных производства против киевских дебоширов Полиция начала три уголовных производства против киевских дебоширов
За совершение противоправных действий в отношении киевских полицейских при исполнении служебных обязанностей начато три уголовных производства.
Події 25 лютого 2020, 11:59 (glavnoe.ua)
Боруссія Д включилася в гонку за Камавінгой Боруссія Д включилася в гонку за Камавінгой
Юний хавбек - головна мета "
Футбол 25 лютого 2020, 13:57 (football.ua)
Манчестер Юнайтед і Арсенал зацікавлені в Матюїді Манчестер Юнайтед і Арсенал зацікавлені в Матюїді
Французький хавбек може відправитися підкорювати англійську Прем'єр-лігу.
Футбол 25 лютого 2020, 15:02 (football.ua)
Навмисний на карнавальна хода в Фолькмарзене Навмисний на карнавальна хода в Фолькмарзене
karn. jpg Поліція федеральної землі Гессен повідомила у вівторок, 25 лютого, уточнені дані по жертвам умисного наїзду на карнавальна хода, здійсн...
Кримінал 25 лютого 2020, 16:12 (Електронні Вісті)
Корінь цикорію замість кави - 3 унікальних переваги для здоров я Корінь цикорію замість кави - 3 унікальних переваги для здоров'я
Корінь цикорію - квітуче синіми суцвіттями рослини із сімейства кульбаб.
Здоров'я 25 лютого 2020, 17:15 (NeBoley.com.ua)
Хорватии и Австрии подтвердили первые случаи коронавируса 2Хорватии и Австрии подтвердили первые случаи коронавируса
horvat. jpg Пока в Испании на Канарских островах на карантин закрыли целый отель, в Загребе, столице Хорватии, подтвердили первый случай заболева...
Здоров'я 25 лютого 2020, 16:28 (Електронні Вісті)
Признанный виновным Харви Вайнштейн вместо тюрьмы попал в больницу Признанный виновным Харви Вайнштейн вместо тюрьмы попал в больницу
После суда продюсер пожаловался на боль в груди.
Світські хроніки 25 лютого 2020, 18:12 (ТСН.ua)
В Іспанії ліквідували підземну тютюнову фабрику і врятували 6 українців В Іспанії ліквідували підземну тютюнову фабрику і врятували 6 українців
Іспанська поліція спільно з Європолом ліквідувала першу в Європі нелегальну підземну тютюнову фабрику. Її виявили в містечку Монд в Андалусії. В ...
Події 25 лютого 2020, 05:03 (glavnoe.ua)
Купити ліки в Україні з-за кордону можна зі стартапом Liki24. com Купити ліки в Україні з-за кордону можна зі стартапом Liki24. com
Як повідомляє Нацбанк України, в 2019 р. обсяг приватних переказів грошей з-за кордону в Україну склав близько 12 млрд доларів. Велика частина ци...
Здоров'я 25 лютого 2020, 01:40 (glavnoe.ua)
Інтер і Арсенал проявляють інтерес до Лоренцо Пеллегріні Інтер і Арсенал проявляють інтерес до Лоренцо Пеллегріні
Італійський хавбек влітку може піти з Роми.
Футбол 25 лютого 2020, 01:38 (football.ua)
Початкова школа робить дітей товстими Початкова школа робить дітей товстими
Діти, вступаючи в початкову школу, починають стрімко набирати зайву вагу. Про це говорять результати наукової роботи, виконаної фахівцями з Велик...
Здоров'я 25 лютого 2020, 06:06 (e-news.com.ua)
Яблука продовжують життя на 17 років: вчені Яблука продовжують життя на 17 років: вчені
Регулярне вживання яблук здатне продовжити життя людини на 17 років. Вся справа в поліфеноли, вважають вчені з Великобританії. Доведено, що дана...
Здоров'я 25 лютого 2020, 03:59 (e-news.com.ua)
Балкани оголосили про підписання третього бразильця Балкани оголосили про підписання третього бразильця
Лукас Де Олівейра Кунья перебрався в Зорянської клуб з чемпіонату Узбекистану.
Футбол 25 лютого 2020, 09:40 (football.ua)
Ліверпуль повторив рекорд АПЛ за кількістю домашніх перемог Ліверпуль повторив рекорд АПЛ за кількістю домашніх перемог
Мерсисайдського клуб може оновити власний рекорд 1972 року в матчі з Борнмут.
Футбол 25 лютого 2020, 08:25 (football.ua)
Музей Освенцима звинуватив серіал  Музей Освенцима звинуватив серіал "
Державний музей Аушвіц-Біркенау в Освенцімі розкритикував творців серіалу "
Кіно 25 лютого 2020, 08:25 (mignews.com)
5 продуктів для росту волосся 5 продуктів для росту волосся
Багато факторів, пов'язані з якістю волосся, залежать від генетики і віку.
Здоров'я 25 лютого 2020, 11:50 (NeBoley.com.ua)
Звезда  Женского квартала  Вера Кекелия беременна первенцем Звезда "Женского квартала" Вера Кекелия беременна первенцем
Радостную новость артистка сообщила в фотоблоге.
Світські хроніки 25 лютого 2020, 10:12 (ТСН.ua)
Хмара тегів