Архів новин 

новини: 21 березня 2020 у рубриці:  

Арсенал встановив цінник на Мхітаряна

Рома зацікавлена \u200b\u200bв підписанні вірменського хавбека на повноцінній основі.
Футбол 21 березня 2020, 22:52 (football.ua)

Названо 6 найкорисніших видів хліба, які підходять навіть худнуть Названо 6 найкорисніших видів хліба, які підходять навіть худнуть
Навіть худнуть люди не повинні виключати з раціону хліб - живильне джерело клітковини.
Здоров'я 21 березня 2020, 21:46 (NeBoley.com.ua)
Ібрагімович може влітку завершити кар єру Ібрагімович може влітку завершити кар'єру
Швед може повісити бутси на цвях.
Футбол 21 березня 2020, 18:34 (football.ua)
Реал має намір продовжити контракт з Хакимі Реал має намір продовжити контракт з Хакимі
Марокканський захисник влітку повернеться в стан "
Футбол 21 березня 2020, 19:49 (football.ua)
Чому потрібно їсти фініки взимку Чому потрібно їсти фініки взимку
Фініки - корисний Суперфуд, який набирає все більшої популярності. Так, продукт містить в собі багато вітамінів і мікроелементів, які позитивно в...
Здоров'я 21 березня 2020, 20:37 (e-news.com.ua)
+1 к команде инфицированных. Звезда  Ювентуса  сообщил о заражении коронавирусом 2+1 к команде инфицированных. Звезда "Ювентуса" сообщил о заражении коронавирусом
Также болезнь диагностировали у девушки футболиста.
Спорт 21 березня 2020, 21:22 (ТСН.ua)
Інтер хоче підписати Обамеянга і Жиру в разі відходу Мартінеса Інтер хоче підписати Обамеянга і Жиру в разі відходу Мартінеса
Міланський клуб розглядає можливі варіанти заміни аргентинцеві.
Футбол 21 березня 2020, 13:00 (football.ua)
СБУ пресекла масштабную схему поставок военной продукции в РФ СБУ пресекла масштабную схему поставок военной продукции в РФ
sbu. jpg Оперативники Службы безопасности Украины разоблачили и блокировали масштабный механизм поставок военной продукции для авиатехники украин...
Кримінал 21 березня 2020, 13:46 (Електронні Вісті)
В Киевской области выявлен третий случай COVID-19 В Киевской области выявлен третий случай COVID-19
obl. jpg В Киевской области подтвержден третий случай заболевания коронавирусной инфекцией COVID-19. Об этом сообщил в Facebook исполняющий обяза...
Здоров'я 21 березня 2020, 13:47 (Електронні Вісті)
В Киеве и двух областях введен режим чрезвычайной ситуации 2В Киеве и двух областях введен режим чрезвычайной ситуации
shmyg. jpg Правительство ввело режим чрезвычайной ситуации в Киеве, в Днепропетровской и Ивано-Франковской областях из-за обнаруженных там случае...
Суспільство 21 березня 2020, 13:47 (Електронні Вісті)
В Нацбанке ожидают поступления валюты от Нафтогаза в международные резервы В Нацбанке ожидают поступления валюты от Нафтогаза в международные резервы
bank. jpeg Национальный банк (НБУ) рассчитывает на поступление в международные резервы валюты от НАК "Нафтогаз Украины" в ближайшие месяцы. Об эт...
Фінанси і банки 21 березня 2020, 13:48 (Електронні Вісті)
Нацбанк выдал 7 млрд грн рефинансирования десяти банкам Нацбанк выдал 7 млрд грн рефинансирования десяти банкам
bank. jpg Национальный банк (НБУ) на внеочередном количественном тендере по рефинансированию 20 марта удовлетворил заявки десяти банков на общую ...
Фінанси і банки 21 березня 2020, 14:07 (Електронні Вісті)
Фонсека: Рома добре організована на всіх рівнях Фонсека: Рома добре організована на всіх рівнях
Португалець розповів про ситуацію в клубі під час карантину.
Футбол 21 березня 2020, 17:25 (football.ua)
Германия разрешила авиатранзит украинцев, но выдвинула ряд условий Германия разрешила авиатранзит украинцев, но выдвинула ряд условий
Об этом на своей странице в соцсети сообщает Министерство иностранных дел Украины:
Суспільство 21 березня 2020, 15:57 (glavnoe.ua)
Нові витівки на карантині. Футболіст  Нові витівки на карантині. Футболіст "
Гравець зробив коханій ранковий сюрприз.
Спорт 21 березня 2020, 00:11 (ТСН.ua)
Барселона має намір продовжити угоду з Мессі в березні Барселона має намір продовжити угоду з Мессі в березні
Каталонський клуб має намір зберегти в своєму складі ключового футболіста.
Футбол 21 березня 2020, 02:11 (football.ua)
Що не можна їсти перед тренуванням Що не можна їсти перед тренуванням
Щоб тренування проходили ефективно, важливо пам'ятати не тільки, що можна їсти перед фізичними навантаженнями, але й те, яких продуктів слід уник...
Спорт 21 березня 2020, 07:29 (e-news.com.ua)
Чим 2 дин магнітоли краще звичайних аудіосистем? Чим 2 дин магнітоли краще звичайних аудіосистем?
Чим 2 дин магнітоли краще звичайних аудіосистем? І правда, чому сьогодні 2 дин магнітоли користуються неймовірним попитом серед покупців. Для по...
Технології 21 березня 2020, 04:18 (e-news.com.ua)
В Україні перша людина одужав від коронавируса В Україні перша людина одужав від коронавируса
Пацієнту з Чернівців був зроблений повторний лабораторний аналіз на коронавірус, і він показав негативний результат, повідомив президент Володими...
Україна 21 березня 2020, 01:12 (e-news.com.ua)
Діти, які їдять з маленьких тарілок, мають менший ризик ожиріння Діти, які їдять з маленьких тарілок, мають менший ризик ожиріння
Дослідження показало, що діти, які використовують маленькі тарілки, мають менший ризик ожиріння. Ці цікаві результати були опубліковані вченими ...
Здоров'я 21 березня 2020, 09:40 (e-news.com.ua)
Вчені придумали, як можна використовувати мідії в щелепно-лицевої хірургії Вчені придумали, як можна використовувати мідії в щелепно-лицевої хірургії
Речовина, що виділяється молюсками, допомагає при регенерації кісткових тканин.
Здоров'я 21 березня 2020, 08:35 (NeBoley.com.ua)
Будівлю мерії Києва підсвітять у кольори Італії на знак підтримки у боротьбі з коронавірусом Будівлю мерії Києва підсвітять у кольори Італії на знак підтримки у боротьбі з коронавірусом
З п’ятниці до неділі будівлю столичної мерії підсвітять у кольори італійського прапору на знак підтримку держави у боротьбі з поширенням коронаві...
Україна 21 березня 2020, 00:51 (e-news.com.ua)
4 причини, чому ми швидко старіємо 4 причини, чому ми швидко старіємо
З якої причини відбувається швидке старіння шкіри і як цей вкрай небажаний процес можна сповільнити.
Здоров'я 21 березня 2020, 10:44 (NeBoley.com.ua)
Куман: Сподіваюся, я одного разу очолю Барселону Куман: Сподіваюся, я одного разу очолю Барселону
Менеджер нідерландців поділився планами на майбутнє.
Футбол 21 березня 2020, 11:47 (football.ua)
В Черновцах детям до 14 лет запретили выходить на улицу без родителей В Черновцах детям до 14 лет запретили выходить на улицу без родителей
Мэр Черновцов Алексей Каспрук запретил детям до 14 лет выходить из дома без сопровождения родителей.
Суспільство 21 березня 2020, 10:10 (glavnoe.ua)
Бетіс націлився на голкіпера Гранади Сілву Бетіс націлився на голкіпера Гранади Сілву
Севільський клуб має намір зміцнити воротарську позицію.
Футбол 21 березня 2020, 12:49 (football.ua)
Коронавирус уже  постучал  в двери ВСУ Коронавирус уже "постучал" в двери ВСУ
В Минобороны подтвердили информацию о том, что на Львовщине один из бойцов ВСУ изолирован как контактное лицо.
Події 21 березня 2020, 12:05 (glavnoe.ua)
Хмара тегів