Архів новин 

новини: 21 лютого 2018 у рубриці:  

Як зберегти красу губ

Це раніше, щоб уберегти від розтріскування губи, доводилося користуватися вазеліном. Зараз, крім гігієнічної губної помади, у кожної жінки достатньо коштів і секретів. А губи потребують захисту і взимку, і влітку! У деяких людей шкіра на губах від природи...
Здоров'я 21 лютого 2018, 23:48 (e-news.com.ua)

Корисні властивості винограду, про які багато хто не знає Корисні властивості винограду, про які багато хто не знає
Виноград унікальний продукт за вмістом у ньому корисних речовин. У ньому багато заліза і глюкози, яка покращує якість крові. Виноград «ощелачивае...
Здоров'я 21 лютого 2018, 16:17 (e-news.com.ua)
Вчені: жир з області живота допоможе відновити обличчя після лікування раку Вчені: жир з області живота допоможе відновити обличчя після лікування раку
Уколи жиру, взятого з області живота, допомагають пластичних хірургів відновлювати обличчя пацієнтів, які постраждали в результаті лікування раку.
Здоров'я 21 лютого 2018, 13:52 (NeBoley.com.ua)
Літій в воді збільшує ризики розвитку деменції Літій в воді збільшує ризики розвитку деменції
Науковці з Університету Копенгагена провели цікаве дослідження, яке показало зв'язок між літієм в воді і розвитком деменції. За словами авторів ...
Здоров'я 21 лютого 2018, 14:27 (e-news.com.ua)
В Харькове нужны средства на проведение операций бойцам АТО (документы) В Харькове нужны средства на проведение операций бойцам АТО (документы)
Об этом на своей странице в соцсети сообщают волонтеры группы Сестра милосердия АТО: ГОСПІТАЛЬ ХАРКІВ!
Здоров'я 21 лютого 2018, 13:50 (glavnoe.ua)
Селен гальмує старіння Селен гальмує старіння
Процеси старіння шкіри відображають старіння організму в цілому.
Здоров'я 21 лютого 2018, 15:55 (NeBoley.com.ua)
Вчені поділилися ефективним способом поліпшити пам ять Вчені поділилися ефективним способом поліпшити пам'ять
Дослідження показали, що якщо регулярно вдихати запах розмарину, то пам'ять може значно покращитися.
Здоров'я 21 лютого 2018, 04:37 (NeBoley.com.ua)
Чим корисний сир тофу Чим корисний сир тофу
Тофу - це соєвий сир, який виготовляють з протертих соєвих бобів. Сьогодні це дуже популярний продукт. Але чим корисний сир тофу? Тофу - це повно...
Здоров'я 21 лютого 2018, 08:10 (e-news.com.ua)
Харківщина посіла перше місце в Україні по реалізації програми «Доступні ліки» Харківщина посіла перше місце в Україні по реалізації програми «Доступні ліки»
Харківський регіон посів перше місце в Україні по реалізації урядової програми «Доступні ліки».
Здоров'я 21 лютого 2018, 08:28 (NeBoley.com.ua)
10 ознак повільного метаболізму 10 ознак повільного метаболізму
Якщо у тебе не виходить скинути вагу що не старайся, можливо, винен уповільнений метаболізм.
Здоров'я 21 лютого 2018, 10:16 (NeBoley.com.ua)
6 популярних міфів про схуднення 6 популярних міфів про схуднення
Хочете швидше стати стрункими і намагаєтеся дотримуватися правил, які, як вам здається, зроблять вас худими? Дізнайтеся, які з них є звичайною ви...
Здоров'я 21 лютого 2018, 11:58 (e-news.com.ua)
Названо головні ознаки, що вашому організму пора відпочити Названо головні ознаки, що вашому організму пора відпочити
8 найпоширеніших сигналів організму.
Здоров'я 21 лютого 2018, 12:15 (NeBoley.com.ua)
Їж по годинах і худни Їж по годинах і худни
Здатність нашого організму засвоювати різні поживні речовини залежить від часу доби. Знаючи про це, фахівці розробили так звану хронодіету. Вона,...
Здоров'я 21 лютого 2018, 12:15 (e-news.com.ua)
Кому загрожує дефіцит вітаміну В1 Кому загрожує дефіцит вітаміну В1
Медики пояснили, від чого в організмі може розвинутися дефіцит вітаміну В?.
Здоров'я 21 лютого 2018, 12:56 (NeBoley.com.ua)
Проблеми з волоссям: чому не можна уникати трихолога Проблеми з волоссям: чому не можна уникати трихолога
Зовнішній вигляд для людини означає дуже багато, особливо в цьому вимогливому сучасному світі. Як би ми не намагалися бути вільними і індивідуал...
Здоров'я 21 лютого 2018, 00:56 (e-news.com.ua)
Це проста вправа може продовжити життя на 6 років Це проста вправа може продовжити життя на 6 років
Як з'ясували вчені з Копенгагенського університету, регулярно здійснюються пробіжки здатні продовжити життя людини.
Здоров'я 21 лютого 2018, 01:24 (NeBoley.com.ua)
Великий піст: як не нашкодити здоров ю Великий піст: як не нашкодити здоров'ю
Великий піст - найтриваліший і строгий зі всіх християнських, він передує світлого свята Великодня і дозволяє очистити душу і тіло.
Здоров'я 21 лютого 2018, 01:41 (NeBoley.com.ua)
Медики підказали, як без таблеток впоратися з запором Медики підказали, як без таблеток впоратися з запором
Під запорами мають на увазі затримку в спорожнення кишечника терміном до двох діб і більше.
Здоров'я 21 лютого 2018, 01:38 (NeBoley.com.ua)
Названі професії, які провокують ожиріння Названі професії, які провокують ожиріння
Робота до пізньої ночі призводить до поганих звичок у їжі.
Здоров'я 21 лютого 2018, 02:03 (NeBoley.com.ua)
Хмара тегів
Новости на русском