Архів новин 

новини: 5 червня 2017 у рубриці:  

Міф про користь селену розвінчаний

Раніше вважалося, що селен запобігає розвитку раку, проте вчені довели, що це не так, повідомляє BBC. Даний висновок був зроблений співробітниками організації The Cochrane collaboration в ході аналізу 55 досліджень, в яких взяли участь більше мільйона чол...
Здоров'я 05 червня 2017, 21:45 (NeBoley.com.ua)

15 штук: оптимальне число яйцеклітин, які потрібно забирати у жінки, яка збирається пройти ЕКО 15 штук: оптимальне число яйцеклітин, які потрібно забирати у жінки, яка збирається пройти ЕКО
Найоптимальніше кількість яйцеклітин, які потрібно забирати у жінки, яка збирається пройти ЕКО, - 15 штук, вирахували фахівці.
Здоров'я 05 червня 2017, 18:35 (NeBoley.com.ua)
Завершуємо лактацію: як правильно відлучити від грудей, не зашкодивши здоров ю мами Завершуємо лактацію: як правильно відлучити від грудей, не зашкодивши здоров'ю мами
Вашій дитині прийшов час повністю перейти на їжу з дорослого столу?.
Здоров'я 05 червня 2017, 12:27 (NeBoley.com.ua)
Збірна дієта: поради Збірна дієта: поради
Ця дієта являє собою набір з декількох дієт, підібраних спеціально по етапах. Основне правило: Якщо стався зрив - ніяких голодовок, продовжуйте ...
Здоров'я 05 червня 2017, 15:15 (e-news.com.ua)
Недолік сну приводить до проблем із зором Недолік сну приводить до проблем із зором
Недостатня кількість сну не тільки приводить до депресії і виникнення серцево-судинних захворювань, а також може послужити причиною виникнення пр...
Здоров'я 05 червня 2017, 16:24 (NeBoley.com.ua)
Жінки, які народили близнюків, живуть довше Жінки, які народили близнюків, живуть довше
Нове дослідження показало, що жінки, які народили близнюків, живуть довше. Американські вчені стверджують, що народження близнят робить жінку біл...
Здоров'я 05 червня 2017, 18:04 (NeBoley.com.ua)
Продукти для розради Продукти для розради
Один з головних ознак емоційного голоду - бажання з'їсти певний «втішний» продукт. Деякі продукти починають асоціюватися з подоланням неприємних ...
Здоров'я 05 червня 2017, 09:29 (e-news.com.ua)
У стилі Шарліз Терон У стилі Шарліз Терон
Її дієта дуже проста. По суті, її навіть не можна назвати дієтою. Вся справа в тому, що вона вживала в день замість належних 2000-2500 ккал. , Вс...
Здоров'я 05 червня 2017, 11:32 (e-news.com.ua)
Потужний напій від каменів в нирках Потужний напій від каменів в нирках
Цей дивовижний напій має безліч переваг для здоров'я, а також ефективно виводить камені!
Здоров'я 05 червня 2017, 10:48 (NeBoley.com.ua)
Як активізувати роботу вилочкової залози Як активізувати роботу вилочкової залози
Виконуйте цю вправу щодня, і ви точно відчуєте її дію!
Здоров'я 05 червня 2017, 10:48 (NeBoley.com.ua)
5 порад, як носити стрінги без шкоди для здоров я 5 порад, як носити стрінги без шкоди для здоров'я
Скільки вже писали про ці стрінгах, танго, перерахувати неможливо і все одно носить багато хто.
Здоров'я 05 червня 2017, 11:01 (NeBoley.com.ua)
Лазерна епіляція - безпечний спосіб видалення волосся Лазерна епіляція - безпечний спосіб видалення волосся
Видалення небажаного волосся на тілі дівчат є практично щоденною необхідністю.
Здоров'я 05 червня 2017, 11:58 (NeBoley.com.ua)
Вчені знайшли ліки від безсоння Вчені знайшли ліки від безсоння
На думку вчених з Великобританії, людям, які страждають безсонням, потрібно частіше їздити до моря
Здоров'я 05 червня 2017, 11:16 (NeBoley.com.ua)
Вчені з Великобританії вважають море ліками від безсоння Вчені з Великобританії вважають море ліками від безсоння
На думку вчених з Великобританії, людям, які страждають безсонням, потрібно частіше їздити до моря.
Здоров'я 05 червня 2017, 11:38 (NeBoley.com.ua)
Шість правил корисної дієти Шість правил корисної дієти
Дієти - річ корисна, однак вони можуть принести організму не тільки користь. Вибираючи дієту саме заради позбавлення від зайвої ваги, необхідно п...
Здоров'я 05 червня 2017, 00:29 (e-news.com.ua)
Зір може псуватися від поганої погоди Зір може псуватися від поганої погоди
Як показало дослідження, результати якого опубліковані в журналі Дослідження в офтальмології та наука про зір (Investigative Ophthalmology & Visu...
Здоров'я 05 червня 2017, 05:11 (NeBoley.com.ua)
15 хвилин помірної зарядки здатні знизити тягу до нікотину 15 хвилин помірної зарядки здатні знизити тягу до нікотину
Помірне фізичне навантаження здатна знизити тягу до тютюнопаління. Завдяки заняттям спортом навіть можна керувати нікотиновою залежністю, вважают...
Здоров'я 05 червня 2017, 04:25 (NeBoley.com.ua)
Відпочивай і худни Відпочивай і худни
У відпустці ти вільна від домашніх і робочих клопотів, так що можеш зайнятися собою! Їж соковиті фрукти, насолоджуйся сонцем і свободою.
Здоров'я 05 червня 2017, 07:01 (NeBoley.com.ua)
Вуглеводно-білкове схуднення Вуглеводно-білкове схуднення
Дієта застосовується 14 днів. Ефективність залежить від точності дотриманні. Перші два дні: три рази в день по одному яйцю круто, чашці кави, од...