Архів новин 

новини: 4 травня 2017 у рубриці:  

Дієта при метеоризмі

Якщо ви страждаєте від хронічного метеоризму, приділіть пильну увагу раціону харчування.
Здоров'я 04 травня 2017, 21:45 (NeBoley.com.ua)

На Полтавщині затримали шахраїв, які по телефону виманили у громадян мільйони гривень На Полтавщині затримали шахраїв, які по телефону виманили у громадян мільйони гривень
На Полтавщині затримали группу шахраїв, які по телефону виманили у громадян мільйони гривень.
Технології 04 травня 2017, 21:50 (InternetUA)
Тільки за добу жителі Миколаєва і області віддали шахраям майже 78 тис. грн Тільки за добу жителі Миколаєва і області віддали шахраям майже 78 тис. грн
Недобросовісні Інтернет-продавці, псевдобанкіри і псевдополіцейскіе - аферисти не вигадували нових схем по «відбирання грошей у населення».
Технології 04 травня 2017, 19:46 (InternetUA)
Екстракорпоральне запліднення збільшує ризик раку Екстракорпоральне запліднення збільшує ризик раку
Дослідження, проведене в Нідерландах продемонструвало, що у жінок, що пройшли процедури екстракорпорального запліднення (IVF (ризик захворіти на ...
Здоров'я 04 травня 2017, 20:16 (e-news.com.ua)
Справи сердечні: які продукти несуть небезпеку для серця і судин Справи сердечні: які продукти несуть небезпеку для серця і судин
Після переходу на правильне харчування багато людей починають кидатися з крайності в крайність.
Здоров'я 04 травня 2017, 20:44 (NeBoley.com.ua)
7 натуральних засобів для профілактики і лікування захворювань серця 7 натуральних засобів для профілактики і лікування захворювань серця
Ішемічна хвороба серця - одне з найпоширеніших і, мабуть, одне з найнебезпечніших серцево-судинних захворювань, в основі якого лежить порушення к...
Здоров'я 04 травня 2017, 21:21 (NeBoley.com.ua)
Ланч з Тімом Куком в новій штаб-квартирі Apple Park виставили на аукціон Ланч з Тімом Куком в новій штаб-квартирі Apple Park виставили на аукціон
Генеральний директор Apple Тім Кук виставив на інтернет-аукціон зустріч з ним за ланчем в новій штаб-квартирі Apple Park в Купертіно, Каліфорнія,...
Технології 04 травня 2017, 18:00 (InternetUA)
Екстракт вітаміну Е здатний вбивати клітини ракових пухлин Екстракт вітаміну Е здатний вбивати клітини ракових пухлин
Введення екстракту вітаміну Е в кровотік має дуже швидкий ефект: протягом 24 годин ракова пухлина починає скорочуватися в розмірах, а через десят...
Здоров'я 04 травня 2017, 17:41 (e-news.com.ua)
У Норвегії виявлено зброю віком три тисячі років У Норвегії виявлено зброю віком три тисячі років
Вчені знайшли 24 сокири, наконечники копій і ливарні форми.
Технології 04 травня 2017, 18:17 (Зеркало недели)
Відмова від перегляду телевізора допомагає скинути зайву вагу Відмова від перегляду телевізора допомагає скинути зайву вагу
Просто відмовившись від перегляду телевізора в певний час, можна набагато ефективніше боротися із зайвою вагою, навіть якщо не змінювати раціон х...
Здоров'я 04 травня 2017, 18:11 (NeBoley.com.ua)
Дослідження: вакцини від грипу абсолютно неефективні Дослідження: вакцини від грипу абсолютно неефективні
Нове дослідження, яке вже набуло статусу скандального, було проведено групою вчених з Великобританії. Шляхом статистичного спостереження було вст...
Здоров'я 04 травня 2017, 18:08 (e-news.com.ua)
Вітамін D стимулює імунітет на боротьбу з туберкульозом Вітамін D стимулює імунітет на боротьбу з туберкульозом
Високий рівень вітаміну D є природним засобом захисту організму від туберкульозу - переконані вчені. В результаті ряду досліджень було виявлено, ...
Здоров'я 04 травня 2017, 18:25 (e-news.com.ua)
Fitbit запевняє в безпеці своїх фітнес-трекерів Fitbit запевняє в безпеці своїх фітнес-трекерів
Fitbit - одна з останніх компаній, чий пристрій виявилося вибухонебезпечним. В кінці квітня стало відомо про інцидент в штаті Вісконсін, США: у ж...
Технології 04 травня 2017, 18:56 (InternetUA)
Фахівці розробили новий спосіб лікування дзвону у вухах Фахівці розробили новий спосіб лікування дзвону у вухах
Вчені знайшли можливість лікування дзвону у вухах на ранній стадії виникнення даного розладу, пише ВВС.
Здоров'я 04 травня 2017, 18:50 (NeBoley.com.ua)
Повні стегна і сідниці захищають роботу серця і покращують метаболізм Повні стегна і сідниці захищають роботу серця і покращують метаболізм
Додаткові кілограми в області стегон і сідниць захищають від серцевих і метаболічних проблем, вважають британські експерти. Жирові відкладення н...
Здоров'я 04 травня 2017, 01:02 (e-news.com.ua)
Відмова від куріння навіть у похилому віці позитивно впливає на зір Відмова від куріння навіть у похилому віці позитивно впливає на зір
Навіть у людей старше 80 років куріння значно підвищує ризик розвитку вікової дегенерації макули - основна причина сліпоти у американців старше 6...
Здоров'я 04 травня 2017, 01:10 (NeBoley.com.ua)
Алергіків більше серед жінок Алергіків більше серед жінок
Жінки в кілька разів більше, ніж чоловіки, схильні до алергій на антибіотики, в тому числі алергічних реакцій на пеніцилін. Про це повідомили вче...
Здоров'я 04 травня 2017, 04:48 (e-news.com.ua)
На ринку чипів планують заміну лідера На ринку чипів планують заміну лідера
У напівпровідникової галузі вперше за майже чверть століття може змінитися лідер, прогнозують аналітики IC Insights. Якщо ціни на мікросхеми пам'...
Технології 04 травня 2017, 06:30 (InternetUA)
NASA показало космічне цунамі NASA показало космічне цунамі
В скупченні Персея виявлена ??хвиля, яка вдвічі більше Чумацького шляху.
Технології 04 травня 2017, 08:17 (Зеркало недели)
Cisco купує розробника мережевих технологій Viptela за 610 млн доларів Cisco купує розробника мережевих технологій Viptela за 610 млн доларів
Американський виробник мережевого устаткування Cisco анонсував чергове придбання. На цей раз корпорація купує стартап Viptela, що спеціалізується...
Технології 04 травня 2017, 08:29 (InternetUA)
Деякі приправи для надання продуктам копченого смаку шкідливі для здоров я людини Деякі приправи для надання продуктам копченого смаку шкідливі для здоров'я людини
Європейське відомство по безпеці харчових продуктів (EFSA) повідомило, що деякі з приправ, які використовуються для надання копченого аромату м'я...
Здоров'я 04 травня 2017, 09:28 (e-news.com.ua)
Чоловік хотів продати телевізор за 700 доларів, а віддав задарма Чоловік хотів продати телевізор за 700 доларів, а віддав задарма
Із заявою про шахрайство звернувся до поліції 38-річний чоловік. Він повідомив, що розмістив оголошення на сайті про продаж телевізора марки «Sam...
Технології 04 травня 2017, 08:48 (InternetUA)
Під диктовку афериста дівчина списала гроші зі свого рахунку Під диктовку афериста дівчина списала гроші зі свого рахунку
У поліцію звернулася чергова жертва електронних шахраїв. 21-річна постраждала продавала дитячу коляску на одному з сайтів безкоштовних оголошень.
Технології 04 травня 2017, 10:04 (InternetUA)
Попкорн і паста можуть захистити організм від оксидативного стресу Попкорн і паста можуть захистити організм від оксидативного стресу
Відомо, що антиоксиданти здатні руйнувати вільні радикали, небезпечні для здоров'я людини. Традиційно їх шукають в овочах, фруктах. Однак фахівці...
Здоров'я 04 травня 2017, 11:18 (e-news.com.ua)
Чому Apple не зможе перенести виробництво iPhone з Китаю в США Чому Apple не зможе перенести виробництво iPhone з Китаю в США
Всупереч заявам президента США Дональда Трампа Apple і постачальники комплектуючих не зможуть перенести виробництво iPhone і створити нові робочі...
Технології 04 травня 2017, 12:15 (InternetUA)
Якими повинні бути додатки для Apple Watch, якщо вони комусь потрібні Якими повинні бути додатки для Apple Watch, якщо вони комусь потрібні
Відзначено, що останнім часом розробники додатків все менше часу і уваги приділяють підтримці Apple Watch, а деякі великі розробники і зовсім при...
Технології 04 травня 2017, 14:52 (InternetUA)
В Антарктиді з явилася ще одна гігантська тріщина В Антарктиді з'явилася ще одна гігантська тріщина
Нова тріщина розташовується в 10 кілометрах від виявленої в грудні 2016 року.
Технології 04 травня 2017, 15:07 (Зеркало недели)
NASA опублікувало знімок північного полюса Енцелада NASA опублікувало знімок північного полюса Енцелада
Знімок був зроблений на відстані 32 тисяч кілометрів від поверхні супутника Сатурна.
Технології 04 травня 2017, 15:36 (Зеркало недели)
Gigabyte анонсувала ігровий ноутбук з безрамковий дисплеєм Gigabyte анонсувала ігровий ноутбук з безрамковий дисплеєм
Компанія Gigabyte анонсувала ігровий ноутбук Aero 15, що відрізняється ледь помітними екранними рамками і ємною акумуляторною батареєю.
Технології 04 травня 2017, 16:22 (InternetUA)
Дикорослі гриби можуть стати основним компонентом ліків від раку Дикорослі гриби можуть стати основним компонентом ліків від раку
Речовини, виявлені в дикорослих грибах, дають надію на створення ефективних ліків від раку, пише ВВС.
Здоров'я 04 травня 2017, 17:04 (NeBoley.com.ua)
Хмара тегів