Архів новин 

новини: 5 травня 2017 у рубриці:  

Анчелотті хотів би тренувати двадцять Ламов

Головний тренер мюнхенської Баварії Карло Анчелотті заявив, що він хотів би мати в складі своєї команди "20 Філіппов Ламов".
Футбол 05 травня 2017, 23:55 (football.ua)

Как заврался Львовский военком: госпогранслужба не будет заниматься отловом украинцев в армию Как заврался Львовский военком: госпогранслужба не будет заниматься отловом украинцев в армию
Возле одного из пунктов Львовской области планируется создание специального поста, где пограничники будут выявлять мужчин, уклонившихся от срочно...
Політика 05 травня 2017, 23:46 (glavnoe.ua)
Чотири країни продовжать санкції за загрозу цілісності України Чотири країни продовжать санкції за загрозу цілісності України
Чотири країни приєдналися до рішення Ради Євросоюзу про продовження обмежувальних заходів за дії, що підривають територіальну цілісність України,...
Економіка 05 травня 2017, 22:55 (glavnoe.ua)
У Туркменістані після критики президента закрили всі автомийки та автосервіси У Туркменістані після критики президента закрили всі автомийки та автосервіси
Сьогодні закриті практично всі автомийки та автосервіси у всіх регіонах Туркменістану, повідомляють кореспонденти туркменської служби радіо Свобо...
Суспільство 05 травня 2017, 23:25 (glavnoe.ua)
Інтернет змінює структуру головного мозку людини Інтернет змінює структуру головного мозку людини
Часте користування Всесвітньою Павутиною і настільки популярними сьогодні соціальними мережами викликає зміни структури головного мозку людини - ...
Здоров'я 05 травня 2017, 23:23 (NeBoley.com.ua)
Гарсія: Тотті в Марселі? Все можливо Гарсія: Тотті в Марселі? Все можливо
Головний тренер Марселя Руді Гарсія прокоментував можливість запрошення Франческо Тотті в команду.
Футбол 05 травня 2017, 23:33 (football.ua)
Моуріньо: Венгеру не потрібно миритися зі мною Моуріньо: Венгеру не потрібно миритися зі мною
Головний тренер Манчестер Юнайтед Жозе Моуріньо поділився своєю думкою про одне з головних опонентів - тренера Арсеналу Арсена Венгера.
Футбол 05 травня 2017, 22:19 (football.ua)
Розенко пояснив, навіщо виділяти мільярд на перепис Розенко пояснив, навіщо виділяти мільярд на перепис
Гроші, які будуть виділені на Всеукраїнський перепис населення - 1 млрд грн - будуть витрачатися серед усього іншого на оплату роботи людям, які ...
Суспільство 05 травня 2017, 22:11 (vkurse.ua)
Покращений метод клітинної трансплантації для відновлення сітківки Покращений метод клітинної трансплантації для відновлення сітківки
Нездатність дорослої сітківки ссавців до регенерації частково пов'язана з бар'єром, що формується після дегенерації сітківки ингибирующим екстрац...
Здоров'я 05 травня 2017, 22:09 (NeBoley.com.ua)
Швайнштайгер: Мене можна назвати фанатом Неймара Швайнштайгер: Мене можна назвати фанатом Неймара
Півзахисник Чикаго Файр Бастіан Швайнштайгер висловив своє захоплення нападаючому Барселони Неймар.
Футбол 05 травня 2017, 22:34 (football.ua)
Мінеральна вода небезпечна для здоров я Мінеральна вода небезпечна для здоров'я
Голландський вчений РОКУС Клонт стверджує, що мінеральна вода в пляшках може бути небезпечніше звичайної води з-під крана, як передає Інтернет-ви...
Здоров'я 05 травня 2017, 22:29 (e-news.com.ua)
Італієць убив сусідку через її балакучого папугу Італієць убив сусідку через її балакучого папугу
60-річна Марія Бонар Конту була зарізана на стоянці в Капотеррі, в Іс Оліас, що в провінції Кальярі. Поліція заарештувала її найближчого сусіда, ...
Події 05 травня 2017, 22:45 (glavnoe.ua)
МЗС: за подвійне громадянство в Україні не передбачено жодного покарання МЗС: за подвійне громадянство в Україні не передбачено жодного покарання
Міністерство закордонних справ України не займалося процедурою позбавлення українського громадянства позафракційного нардепа Андрія Артеменка, за...
Політика 05 травня 2017, 22:54 (glavnoe.ua)
Агент: ПСЖ не продасть Верратті Агент: ПСЖ не продасть Верратті
Агент півзахисника ПСЖ Марко Верратті впевнений, що паризький клуб не продасть його клієнта цього літа ні за які гроші.
Футбол 05 травня 2017, 20:01 (football.ua)
На прогулянку від застуди На прогулянку від застуди
СВІЙ метод боротьби із застудою пропонують фахівці з наукової групи професора Девіда Німена з університету Чикаго, як передає Інтернет-видання дл...
Здоров'я 05 травня 2017, 20:01 (e-news.com.ua)
Індія успішно запустила ракету з комунікаційним супутником Індія успішно запустила ракету з комунікаційним супутником
Супутник буде використовуватися вісьмома країнами.
Технології 05 травня 2017, 20:16 (Зеркало недели)
У Дніпрі був перекритий канал продажу дівчат у секс-рабство У Дніпрі був перекритий канал продажу дівчат у секс-рабство
Відділ комунікації поліції Дніпропетровської області повідомляє, що поліція попередила вивезення до Туреччини двох дівчат. За кожну з яких злочин...
Суспільство 05 травня 2017, 20:25 (УРА-Информ)
Альба: Кріштіану - геній, але для мене найкращий - Мессі Альба: Кріштіану - геній, але для мене найкращий - Мессі
Захисник Барселони Хорді Альба поділився своєю думкою про двох кращих гравців сучасності.
Футбол 05 травня 2017, 20:19 (football.ua)
Як куріння позначається на зовнішності Як куріння позначається на зовнішності
Всі ми знаємо, що палити погано, що ця шкідлива звичка позначається як внутрішній стан нашого організму, так і на нашій зовнішності, не кажучи вж...
Здоров'я 05 травня 2017, 20:16 (NeBoley.com.ua)
Харатін і Форстер готові зіграти з Шахтарем в Харкові, Чечер - немає Харатін і Форстер готові зіграти з Шахтарем в Харкові, Чечер - немає
Зоря має ряд кадрових проблем напередодні матчу 28-го туру УПЛ проти Шахтаря.
Футбол 05 травня 2017, 20:45 (football.ua)
Гітлер зіграв на випередження Гітлер зіграв на випередження
Війська були заточені виключно для наступальних дій і до оборони були зовсім не підготовлені.
Суспільство 05 травня 2017, 20:39 (Обозреватель)
По всій Росії почали виселяти штаби головного опонента Путіна По всій Росії почали виселяти штаби головного опонента Путіна
За минулий тиждень ситуація повторилася в декількох містах.
Світ 05 травня 2017, 21:09 (Обозреватель)
 Лаціо  цікавиться Тайсоном "Лаціо" цікавиться Тайсоном
Агент гравця Тайсона вже підтвердив наявність у італійського клубу інтересу.
Футбол 05 травня 2017, 21:09 (УРА-Информ)
У Харкові ряди поліції поповнили молоді випускники ХНУВС У Харкові ряди поліції поповнили молоді випускники ХНУВС
У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулися урочисті заходи з нагоди випуску курсантів та посвячення їх у захисники прав...
Суспільство 05 травня 2017, 20:58 (glavnoe.ua)
Манчестер Сіті заборонили підписувати молодих гравців Манчестер Сіті заборонили підписувати молодих гравців
Манчестер Сіті протягом двох років не зможе підписувати нових гравців в свою академію, а також був оштрафований на 300 тисяч фунтів.
Футбол 05 травня 2017, 21:25 (football.ua)
Курс гривні на міжбанку знизився до 26,50 грн / долар Курс гривні на міжбанку знизився до 26,50 грн / долар
Після тривалого періоду зміцнення національна валюта закріпилася на рівні 26,50 грн / долар.
Економіка 05 травня 2017, 21:19 (Зеркало недели)
Легендарний бігун Болт хоче потрапити в топ-50 футболістів світу Легендарний бігун Болт хоче потрапити в топ-50 футболістів світу
"Людина-блискавка" не проти спробувати свої сили у футболі.
Спорт 05 травня 2017, 21:19 (ТСН.ua)
Тренер Халл Сіті може очолити Порту Тренер Халл Сіті може очолити Порту
Головний тренер Халл Сіті Марку Сілва викликав інтерес з боку Порту.
Футбол 05 травня 2017, 21:38 (football.ua)
Мейсон вперше відвідав тренувальну базу після перелому черепа Мейсон вперше відвідав тренувальну базу після перелому черепа
Півзахисник Халл Сіті Раян Мейсон повернувся на тренувальну базу Тигрів вперше з січня, коли отримав серйозну травму голови.
Футбол 05 травня 2017, 21:33 (football.ua)
Хмара тегів