Архів новин 

новини: 8 січня 2021 у рубриці:  

Стадії ретинопатії недоношених

Ретинопатія - це серйозне судинне порушення сітківки ока. Найчастіше захворювання зустрічається у новонароджених і іменується ретинопатію недоношених. У більшості випадків розлади кровопостачання сітківки виникають під впливом високих концентрацій кисню в...
Здоров'я 08 січня 2021, 23:15 (e-news.com.ua)

Дуглас Коста зіграє з перших хвилин проти Боруссії М Дуглас Коста зіграє з перших хвилин проти Боруссії М
Стали відомі стартові склади команд для поєдинку 15-го туру німецької Бундесліги, в якому зіграють менхенгладбаська Боруссія М і мюнхенська Бавар...
Футбол 08 січня 2021, 23:14 (football.ua)
Новачок Расінга Дренте: У мене семеро дітей від чотирьох різних жінок, але зараз я самотній Новачок Расінга Дренте: У мене семеро дітей від чотирьох різних жінок, але зараз я самотній
Екс-гравець мадридського Реала розповів про своє особисте життя.
Футбол 08 січня 2021, 18:58 (football.ua)
Сім корисних властивостей мигдальних горіхів Сім корисних властивостей мигдальних горіхів
Щодня рекомендується з'їдати чотири таких горіха. Не так часто смачні продукти є ще й корисними. Одним з таких рідкісних прикладів є мигдаль, яки...
Здоров'я 08 січня 2021, 20:02 (e-news.com.ua)
Арсенал не має наміру платити Озілу навіть частина зарплати в разі відходу німця в Фенербахче Арсенал не має наміру платити Озілу навіть частина зарплати в разі відходу німця в Фенербахче
Переїзд хавбека Арсеналу в Туреччину залишається під питанням.
Футбол 08 січня 2021, 22:11 (football.ua)
Дистрофічні захворювання волосся Дистрофічні захворювання волосся
Волос - кератіновой мультіфібрілла, що складається з амінокислотних ланцюжків. Це молекула кератину. Її міцність визначається серосодержащей ам...
Здоров'я 08 січня 2021, 13:21 (e-news.com.ua)
Аллі - гравець Аякса Аллі - гравець Аякса
Француз перебрався в чемпіонат Нідерландів.
Футбол 08 січня 2021, 14:32 (football.ua)
На Закарпатті прикордонники запобігли незаконне переправлення в Угорщину трьох громадян Сирії На Закарпатті прикордонники запобігли незаконне переправлення в Угорщину трьох громадян Сирії
Трьох нелегальних мігрантів і їх імовірних переправників затримали вчора ввечері прикордонники відділень «Косино» і «Горонглаб» Мукачівського заг...
Події 08 січня 2021, 16:49 (glavnoe.ua)
Названий можливий наступник Ангели Меркель Названий можливий наступник Ангели Меркель
Міністр охорони здоров'я Йенс Шпан може поборотися за пост канцлера країни і в разі перемоги стати наступником Ангели Меркель. Як пише Bild, його...
Політика 08 січня 2021, 15:45 (glavnoe.ua)
В Киевской области пьяный живодер издевался над животным, а потом сломал нос копу В Киевской области пьяный живодер издевался над животным, а потом сломал нос копу
В Василькове Киевской области пьяный мужчина издевался над домашним питомцем. Когда приехали правоохранители, он начал бросаться на них, вел себя...
Події 08 січня 2021, 15:32 (glavnoe.ua)
Реал націлився на Сона Реал націлився на Сона
Мадридці спробують підписати футболіста.
Футбол 08 січня 2021, 17:55 (football.ua)
Манчестер Юнайтед може повернути Тріпп єр в АПЛ Манчестер Юнайтед може повернути Тріпп'єр в АПЛ
Захисник має шанс переїхати на Олд Траффорд.
Футбол 08 січня 2021, 17:53 (football.ua)
Денисова просит КСУ признать неконституционной медреформу Супрун Денисова просит КСУ признать неконституционной медреформу Супрун
supr. jpg Уполномоченная Рады по правам человека Людмила Денисова обратилась в Конституционный суд с представлением о признании неконституционным...
Суспільство 08 січня 2021, 16:43 (Електронні Вісті)
Лікування раку порожнини рота Лікування раку порожнини рота
Рак порожнини рота - це злоякісна пухлина, що вражає слизову оболонку рота, язик, гортань. Те, що відрізняє цей вид пухлини від багатьох інших - ...
Здоров'я 08 січня 2021, 00:15 (e-news.com.ua)
Шальке відправив у Сток Сіті вінгера збірної Уельсу Шальке відправив у Сток Сіті вінгера збірної Уельсу
Раббі Матондо до закінчення сезону гратиме в Чемпіоншипа.
Футбол 08 січня 2021, 06:43 (football.ua)
Життя не цукор: поради Життя не цукор: поради
Є солодке чи не їсти - дилема, яка мучить багатьох. З одного боку, шоколадки і тістечка псують фігуру і зуби, а також призводять до різких колива...
Здоров'я 08 січня 2021, 05:38 (e-news.com.ua)
Лаціо назвав ціну, за яку готовий розлучитися з Кайседо Лаціо назвав ціну, за яку готовий розлучитися з Кайседо
Феліпе Кайседо зможе піти, якщо за нього запропонують не менше 7 мільйонів євро.
Футбол 08 січня 2021, 06:43 (football.ua)
Усик в ролі священика і Селезньов на пробіжці: українські спортсмени привітали вболівальників з Різдвом Усик в ролі священика і Селезньов на пробіжці: українські спортсмени привітали вболівальників з Різдвом
ТСН Проспорт розповідає, як наші імениті атлети зустріли свято.
Спорт 08 січня 2021, 03:30 (ТСН.ua)
Зідан знаходиться в карантині через контакт з хворим COVID-19 Зідан знаходиться в карантині через контакт з хворим COVID-19
У найближчому матчі чемпіонату і поєдинку за Суперкубок Іспанії Реалу прийдеться обійтися без тренера.
Футбол 08 січня 2021, 02:27 (football.ua)
Чому сонце продовжує життя Чому сонце продовжує життя
Всупереч існуючій думці про негативний вплив ультрафіолетового випромінювання на клітини шкіри, шведські вчені зуміли довести, що любов до засмаг...
Здоров'я 08 січня 2021, 01:20 (e-news.com.ua)
Як світові лідери відреагували на події в Вашингтоні Як світові лідери відреагували на події в Вашингтоні
Світові лідери відреагували на штурм Капітолію у Вашингтоні, явивши широку палітру емоційних реакцій - від тривоги і обурення до явного задоволен...
Політика 08 січня 2021, 07:46 (glavnoe.ua)
Тренер Фенербахче: Ситуація з Озіл незабаром проясниться Тренер Фенербахче: Ситуація з Озіл незабаром проясниться
Схоже, німець близький до переїзду в Туреччину.
Футбол 08 січня 2021, 10:00 (football.ua)
Астон Вілла перевірить резерв в матчі проти Ліверпуля в Кубку Англії Астон Вілла перевірить резерв в матчі проти Ліверпуля в Кубку Англії
На поле вийдуть гравці U-23 і вихованці академії.
Футбол 08 січня 2021, 11:04 (football.ua)
Дочка Валерія Меладзе повідомила про свій стан після травми шиї Дочка Валерія Меладзе повідомила про свій стан після травми шиї
18-річна Аріна зазначила, що все не так погано, як могло бути.
Світські хроніки 08 січня 2021, 12:11 (ТСН.ua)