Архів новин 

новини: 17 січня 2021 у рубриці:  

Зінченко вийде в старті Манчестер Сіті на матч з Кристал Пелас

Українець допоможе "
Футбол 17 січня 2021, 23:43 (football.ua)

Томорі перейде в Мілан Томорі перейде в Мілан
Футболіст відправиться в Італію найближчим часом.
Футбол 17 січня 2021, 22:42 (football.ua)
Яя Туре: Хотів би поєднувати гру в футбол з тренерською роботою Яя Туре: Хотів би поєднувати гру в футбол з тренерською роботою
Івуарієць починає новий етап своєї кар'єри.
Футбол 17 січня 2021, 21:30 (football.ua)
Навас - про Почеттіно: ПСЖ вдається застосовувати його ідеї Навас - про Почеттіно: ПСЖ вдається застосовувати його ідеї
Голкіпер паризького клубу поділився думками про нового тренера.
Футбол 17 січня 2021, 21:27 (football.ua)
Дубль Лоренцо Інсіньє - в огляді матчу Наполі - Фіорентина Дубль Лоренцо Інсіньє - в огляді матчу Наполі - Фіорентина
Команда Гаттузо не залишила шансів супернику.
Футбол 17 січня 2021, 22:40 (football.ua)
Які продукти допоможуть відбілити зубну емаль Які продукти допоможуть відбілити зубну емаль
Лікарі підказали, які продукти допоможуть відбілити зубну емаль. Стати володарем білосніжної усмішки і при цьому не нашкодити своїм зубам можна, ...
Здоров'я 17 січня 2021, 13:33 (e-news.com.ua)
Бабенко: Про Шахаб говорять більше, ніж про Циганкова, хоча це різний рівень Бабенко: Про Шахаб говорять більше, ніж про Циганкова, хоча це різний рівень
Гравець Олімпіка висловився про трансферну ситуації.
Футбол 17 січня 2021, 14:41 (football.ua)
Де будуть освячувати воду в Харкові (адреси) Де будуть освячувати воду в Харкові (адреси)
У день Хрещення Господнього, 19 січня, священнослужителі освятять воду в харківських джерелах.
Суспільство 17 січня 2021, 14:39 (glavnoe.ua)
Причини нейропатичного болю Причини нейропатичного болю
Нейропатическая біль пов'язана з пошкодженням нервів і нервової системи. Це сигнал організму, не пов'язаний з ураженням будь-яких органів. Причи...
Здоров'я 17 січня 2021, 15:51 (e-news.com.ua)
Кривцов: Луческу в Динамо - це розчарування Кривцов: Луческу в Динамо - це розчарування
Захисник прокоментував роботу румунського тренера в Динамо.
Футбол 17 січня 2021, 16:55 (football.ua)
Британський штам вірусу виявлено в 50 країнах, південноафриканський - в 20: ВООЗ Британський штам вірусу виявлено в 50 країнах, південноафриканський - в 20: ВООЗ
За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, мутація коронавируса, вперше виявлена \u200b\u200bв Великобританії, тепер поширилася на 50 те...
Здоров'я 17 січня 2021, 18:03 (NeBoley.com.ua)
Біля Турецького берега затонув суховантаж під російським прапором з українцями в екіпажі: є загиблі Біля Турецького берега затонув суховантаж під російським прапором з українцями в екіпажі: є загиблі
Біля берегів Туреччини затонуло суховантажне судно Arvin, який йшов під російським прапором, з українцями у складі екіпажу. Мінімум четверо людей...
Події 17 січня 2021, 19:11 (glavnoe.ua)
Чому перевірятися на рак варто навіть при відсутності симптомів Чому перевірятися на рак варто навіть при відсутності симптомів
Ефективність лікування раку, як правило, залежить від стадії, на якій захворювання було виявлено: шанси на успішне лікування найвище у пацієнтів,...
Здоров'я 17 січня 2021, 08:13 (e-news.com.ua)
Вчені назвали ознаки нестачі магнію в організмі Вчені назвали ознаки нестачі магнію в організмі
Магній - це незамінний мінерал, який підтримує наш організм в робочому стані. Цей скромний мінерал в основному міститься в наших кістках, але він...
Здоров'я 17 січня 2021, 08:09 (e-news.com.ua)
Гормональні зміни у жінок Гормональні зміни у жінок
Гормони є однією з найважливіших складових складної системи, якою є людський організм. Останнім часом вивчення факторів, пов'язаних з гормональн...
Здоров'я 17 січня 2021, 04:56 (e-news.com.ua)
Як робити макіяж для вузьких очей Як робити макіяж для вузьких очей
Кожна жінка мріє про виразних великих очах. Але, до cожаленію, не всіх природа обдарувала так щедро. Впадати у відчай не варто. Сучасні косметичн...
Здоров'я 17 січня 2021, 03:48 (e-news.com.ua)
Фулхем - Челсі 0: 1 Відео голу і огляд матчу Фулхем - Челсі 0: 1 Відео голу і огляд матчу
Вашій увазі відеоогляд матчу АПЛ.
Футбол 17 січня 2021, 04:53 (football.ua)
Діагностика шкірних покривів для застосування лікувальної косметики Діагностика шкірних покривів для застосування лікувальної косметики
Методи дослідження ураженої кожіМетод огляду при бічному освітленні використовують для визначення піднесення елемента, як передає Інтернет-виданн...
Здоров'я 17 січня 2021, 06:02 (e-news.com.ua)
Арктичне повітря накрила Україну. Місцями до -25 ° Арктичне повітря накрила Україну. Місцями до -25 °
У найближчу добу погоду України продовжить визначатиме холодне повітря арктичного походження, повідомив Укргідрометцентр.
Події 17 січня 2021, 09:15 (glavnoe.ua)
Фабіан Руїс отримав позитивний результат тесту на COVID-19 Фабіан Руїс отримав позитивний результат тесту на COVID-19
Ключова фігура в півзахисті команди Гаттузо знову змушена пропустити гру своєї команди.
Футбол 17 січня 2021, 11:24 (football.ua)
Хмара тегів