Архів новин 

новини: 23 січня 2021 у рубриці:  

Тріщини на мові

Тріщини на мові - це ознака, який може вказувати на наявність ряду патологій в організмі. Точна статистика відсутня, однак, за наявними даними, близько чверті від всіх хворобливих відчуттів ротової порожнини викликані саме тріщинами мови. Також це може бу...
Здоров'я 23 січня 2021, 23:28 (e-news.com.ua)

Колос обіграв Сілекс в контрольному матчі Колос обіграв Сілекс в контрольному матчі
На зборах в Туреччині Колос здобув другу перемогу.
Футбол 23 січня 2021, 22:23 (football.ua)
Лікування тріщини в ребрі Лікування тріщини в ребрі
Тріщина ребра є частковим порушенням цілісності або неповним переломом ребра без зміщення кісткових уламків, яке виникає внаслідок травм або пато...
Здоров'я 23 січня 2021, 16:54 (e-news.com.ua)
Власницю харківського хоспісу  Власницю харківського хоспісу "
Київський районний суд Харкова обрав запобіжний захід другої підозрюваної у справі про згорілому будинку для літніх людей Ользі Кравченко. переда...
Події 23 січня 2021, 19:02 (glavnoe.ua)
Гол Ярмоленко допоміг Вест Хему вийти в п ятий раунд Кубка Англії Гол Ярмоленко допоміг Вест Хему вийти в п'ятий раунд Кубка Англії
М'яч українського форварда закріпив перевагу Вест Хема над Донкастер.
Футбол 23 січня 2021, 21:21 (football.ua)
Холанд повторив рекорд легендарного Зеєлера Холанд повторив рекорд легендарного Зеєлера
Боруссія М вперше за 25 років забила Боруссії Д 4 м'ячі.
Футбол 23 січня 2021, 07:55 (football.ua)
Яремчук: Піду чи з Гента - я це більше не вирішую, мої бажання тут не враховують Яремчук: Піду чи з Гента - я це більше не вирішую, мої бажання тут не враховують
Форвард висловився про свою ситуацію в команді.
Футбол 23 січня 2021, 09:02 (football.ua)
Постійні головні болі можуть бути симптомом пухлини мозку Постійні головні болі можуть бути симптомом пухлини мозку
Дослідники стверджують, що постійні періодичні головні болі можуть бути причиною злоякісних пухлин головного мозку. Медики рекомендують відразу з...
Здоров'я 23 січня 2021, 10:19 (e-news.com.ua)
5 кращих продуктів для красивої шкіри 5 кращих продуктів для красивої шкіри
Без сумніву, свіже повітря, фітнес, хороша косметика, міцний нічний сон добре позначаються на стані шкіри. Але, мабуть, для краси шкіри найважлив...
Здоров'я 23 січня 2021, 12:25 (e-news.com.ua)
Сетьен хоче відсудити у Барселони кілька мільйонів євро Сетьен хоче відсудити у Барселони кілька мільйонів євро
Екс-наставник каталонського клубу засмучений достроковим розірванням з ним контракту.
Футбол 23 січня 2021, 13:33 (football.ua)
Дарья Петрожицкая показала младшую сестру, с которой невероятно похожа Дарья Петрожицкая показала младшую сестру, с которой невероятно похожа
Актриса поздравила родного человека с днем рождения.
Світські хроніки 23 січня 2021, 13:45 (ТСН.ua)
Ель-Шаараві повернувся в Рим і пройде медобстеження в Ромі Ель-Шаараві повернувся в Рим і пройде медобстеження в Ромі
Нападаючий Стефан Ель-Шаараві може повернутися у свій колишній клуб.
Футбол 23 січня 2021, 00:17 (football.ua)
Зеленський обговорив з наступником Меркель європейські перспективи України Зеленський обговорив з наступником Меркель європейські перспективи України
Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з новообраним головою Християнсько-демократичного союзу Німеччини (ХДС), прем'єр-...