Архів новин 

новини: 6 січня 2021 у рубриці:  

Чемпіонат Італії: "

Український хавбек "
Спорт 06 січня 2021, 22:55 (ТСН.ua)

Харьковский коксохим обжаловал решение о приостановке деятельности Харьковский коксохим обжаловал решение о приостановке деятельности
Коксовый завод "Новомет" подал апелляционную жалобу на решение Харьковского окружного административного суда, который удовлетворил иск Государств...
Суспільство 06 січня 2021, 22:43 (glavnoe.ua)
Лампард хоче очолити Барселону - журналіст Лампард хоче очолити Барселону - журналіст
Англійська тренер мріє працювати в Іспанії.
Футбол 06 січня 2021, 21:51 (football.ua)
Річниця народження Лобановського:  Річниця народження Лобановського: "
Метр пішов з життя в травні 2002 року.
Спорт 06 січня 2021, 15:59 (ТСН.ua)
MONATIK відпочиває з дружиною та синами на Мальдівах MONATIK відпочиває з дружиною та синами на Мальдівах
Артист влаштував відпустку після зйомок "
Світські хроніки 06 січня 2021, 14:55 (ТСН.ua)
Переваги силових тренувань для жінок Переваги силових тренувань для жінок
Чому деякі жінки уникають силових тренувань? Можливо вони вважають, що гантелі і штанги зроблять їх схожими на культуристів? Безумовно силові тре...
Спорт 06 січня 2021, 17:03 (e-news.com.ua)
Центр громадського здоров я нагадав про правила безпеки під час Різдва Центр громадського здоров'я нагадав про правила безпеки під час Різдва
Цього року Різдво проходить без строгих обмежень: церкви і храми не закриватимуть, але віруючим не слід забувати про карантин і треба підійти до ...
Суспільство 06 січня 2021, 18:07 (glavnoe.ua)
Солскьяер: Час ван де Беек ще прийде Солскьяер: Час ван де Беек ще прийде
Тренер упевнений в якості свого гравця.
Футбол 06 січня 2021, 19:21 (football.ua)
Вейналдум намір влітку перейти в Барселону Вейналдум намір влітку перейти в Барселону
Схоже, хавбек націлений змінити клубну прописку.
Футбол 06 січня 2021, 19:17 (football.ua)
Илона Гвоздева рассказала, что приготовила на Святой вечер Илона Гвоздева рассказала, что приготовила на Святой вечер
Танцовщица призналась, что в детстве больше ждала Рождество, а не Новый год.
Світські хроніки 06 січня 2021, 18:13 (ТСН.ua)
У Сербії в результаті вибуху в кафе постраждали 42 людини У Сербії в результаті вибуху в кафе постраждали 42 людини
Щонайменше 42 людини постраждали в результаті вибуху в кафе в місті Урошевац в автономному сербському краї Косово і Метохія.
Події 06 січня 2021, 00:30 (glavnoe.ua)
Кіно з гондоли: в Манілі відкрився  Кіно з гондоли: в Манілі відкрився "
У столиці Філіппін придумали оригінальний спосіб подивитися фільми на великому екрані і одночасно дотримати карантинні правила. Тут відкрився кін...
Суспільство 06 січня 2021, 00:37 (glavnoe.ua)
Тоттенхем обіграв Брентфорд і став першим фіналістом Кубка Англійської ліги-2020/21 Тоттенхем обіграв Брентфорд і став першим фіналістом Кубка Англійської ліги-2020/21
Команда Моуріньо оформила по голу в кожному з таймів.
Футбол 06 січня 2021, 01:39 (football.ua)
Офіційно: харківський  Офіційно: харківський "
Харківська фармацевтична компанія " Про це 5 січня 2021 року повідомила прес-служба компанії.
Суспільство 06 січня 2021, 03:47 (glavnoe.ua)
Симптоми травми м язів Симптоми травми м'язів
Розтягнення м'язів - це травма зв'язкового-м'язового апарату, викликана надмірним навантаженням натягом. Найчастіше така проблема виникає при інт...
Здоров'я 06 січня 2021, 07:12 (e-news.com.ua)
13 найпотужніших джерел білкової їжі 13 найпотужніших джерел білкової їжі
У життєвій суєті ми мало замислюємося над тим як правильно харчуватися. Більшість людей не беруть до уваги вплив продуктів на здоров'я і просто з...
Здоров'я 06 січня 2021, 09:25 (e-news.com.ua)
Почеттіно: Еріксен? ПСЖ розглядає всі можливості Почеттіно: Еріксен? ПСЖ розглядає всі можливості
Аргентинський тренер прокоментував чутки про перехід півзахисника.
Футбол 06 січня 2021, 09:23 (football.ua)
Помер легендарний футболіст Манчестер Сіті Колін Белл Помер легендарний футболіст Манчестер Сіті Колін Белл
Сумна новина прийшла зі стану "
Футбол 06 січня 2021, 08:16 (football.ua)
ЗМІ: Змінено дату церемонії вручення Греммі-2021 ЗМІ: Змінено дату церемонії вручення Греммі-2021
Захід відбудеться не 31 січня, як планувалося, а 14 березня 2021 року. Причина відстрочки - пандемія.
Музика 06 січня 2021, 10:29 (Корреспондент.net)
Почеттіно - про гравців ПСЖ: Вони всі лідери Почеттіно - про гравців ПСЖ: Вони всі лідери
Наставник французького гранда поділився думкою і своїй команді.
Футбол 06 січня 2021, 11:41 (football.ua)
Українець намагався вивезти з Росії колекцію солдатиків на $ 24 тисячі Українець намагався вивезти з Росії колекцію солдатиків на $ 24 тисячі
Українець намагався перевезти з Росії незадекларовану колекцію військово-історичних мініатюр, фігурки стоять понад 24,5 тисячі доларів, повідомил...
Події 06 січня 2021, 11:39 (glavnoe.ua)
Озіл досяг принципової угоди з Фенербахче про контракт - ЗМІ Озіл досяг принципової угоди з Фенербахче про контракт - ЗМІ
Сага про відносини німецького футболіста з лондонським Арсеналом підходить до свого завершення.
Футбол 06 січня 2021, 13:48 (football.ua)
Полиция открыла уголовное дело по факту гибели сына Корбана Полиция открыла уголовное дело по факту гибели сына Корбана
syn. jpg Полиция открыла дело по факту гибели сына бывшего лидера политической партии "Украинское объединение патриотов" ("Укроп"), экс-зампредсе...