Архів новин 

новини: 12 січня 2021 у рубриці:  

Кравченко: Никто ничего на гвоздь не вешал, откуда информация — не знаю

Капитан Днепра-1 Сергей Кравченко прокомментировал слухи по поводу завершения карьеры.
Футбол 12 січня 2021, 23:59 (football.ua)

Оля Полякова в бікіні спокусливо позувала на пляжі Оля Полякова в бікіні спокусливо позувала на пляжі
Артистка відпочиває на Мальдівах.
Світські хроніки 12 січня 2021, 23:39 (ТСН.ua)
Целюліт і лікувальна косметика Целюліт і лікувальна косметика
З наукової точки зору термін целюліт не коректний, тому що суфікс «іт» означає запалення жирових клітин, що не відповідає суті даної патології. ...
Здоров'я 12 січня 2021, 19:19 (e-news.com.ua)
Гіпермеланоз і лікувальна косметика Гіпермеланоз і лікувальна косметика
ГіпермеланозиІзбиток меланіну в шкірі може відкладатися в епідермісі, надаючи їй коричневе забарвлення, або в дермі, внаслідок чого шкіра набуває...
Здоров'я 12 січня 2021, 21:33 (e-news.com.ua)
Мілан націлився на Томорі Мілан націлився на Томорі
Італійський клуб хоче підписати захисника Челсі.
Футбол 12 січня 2021, 22:37 (football.ua)
Тренера Брюгге визнали найкращим в Бельгії в 2020 році Тренера Брюгге визнали найкращим в Бельгії в 2020 році
Філіп Клеман другий рік поспіль визнається тренером року в Бельгії.
Футбол 12 січня 2021, 22:35 (football.ua)
Йовічевич: ми попрощалися з гравцями, які свого часу дали багато для клубу Йовічевич: ми попрощалися з гравцями, які свого часу дали багато для клубу
СК Дніпро-1 розлучився з двома футболістами.
Футбол 12 січня 2021, 12:52 (football.ua)
Левандовскі: Заїдали часником запах алкоголю після вихідних, але Клопп все знав Левандовскі: Заїдали часником запах алкоголю після вихідних, але Клопп все знав
Поляк розповів про ситуації з німецьким фахівцем під час спільної роботи в Боруссії Д.
Футбол 12 січня 2021, 15:03 (football.ua)
В Киеве 898 новых случаев COVID-19 за прошедшие сутки В Киеве 898 новых случаев COVID-19 за прошедшие сутки
kiev. jpg Количество заболевших коронавирусной инфекцией COVID-19 в Киеве 11 января по сравнению с предыдущими сутками увеличилось на 898 человек...
Здоров'я 12 січня 2021, 13:38 (Електронні Вісті)
Папа римський розширив права жінок в католицькій церкві Папа римський розширив права жінок в католицькій церкві
11 січня Папа Римський Франциск змінив Кодекс канонічного права римсько-католицької церкви, розширивши права жінок. Про це повідомляє прес-служба...
Світ 12 січня 2021, 16:08 (e-news.com.ua)
Григорий Чапкис выписался из больницы и рассказал о самочувствии:  Голова кружится Григорий Чапкис выписался из больницы и рассказал о самочувствии: "Голова кружится"
Звезда все еще жалуется на самочувствие, впрочем, морально ему уже намного лучше.
Світські хроніки 12 січня 2021, 17:43 (ТСН.ua)
Появился главный претендент на должность гендиректора  Харьковских тепловых сетей Появился главный претендент на должность гендиректора "Харьковских тепловых сетей"
Сергей Пшеничный, последним местом работы, которого указана Запорожская АЭС, заявил о желании возглавить КП "Харьковские тепловые сети".
Політика 12 січня 2021, 19:16 (glavnoe.ua)
Боязнь венеролога: поради Боязнь венеролога: поради
50% дорослого населення відвідують лікаря венеролога лише в разі потреби або при появі явних проблем зі здоров'ям. Як показує статистика, тільки...
Здоров'я 12 січня 2021, 05:20 (e-news.com.ua)
Подалі від варикозу Подалі від варикозу
Профілактика захворювань вен - це те, чим треба займатися всім, а особливо жінкам старше 40 років. Тим більше якщо є фактори ризику: погана спадк...
Здоров'я 12 січня 2021, 02:12 (e-news.com.ua)
Азаров згадав, як 5 тисяч осіб хотіли вбити Януковича Азаров згадав, як 5 тисяч осіб хотіли вбити Януковича
Колишній прем'єр-міністр України Микола Азаров розповів про плани учасників євромайдан вбити тодішнього президента Віктора Януковича в лютому 201...
Події 12 січня 2021, 02:10 (glavnoe.ua)
Литва перейменувала Грузію в Сакартвело Литва перейменувала Грузію в Сакартвело
Державна комісія з литовської мови перейменувала Грузію в Сакартвело. Про це пише BNS з посиланням на регулятора.
Суспільство 12 січня 2021, 02:06 (glavnoe.ua)
Що в звичайному житті заважає схуднути? Пояснює дієтолог з Німеччини Що в звичайному житті заважає схуднути? Пояснює дієтолог з Німеччини
У звичайному житті людям заважають схуднути і навіть сприяють набору ваги хронічний недосип, малорухливість, недолік корисних жирів в харчуванні ...
Здоров'я 12 січня 2021, 03:15 (NeBoley.com.ua)
Проковтнута рибна кістка може обернутися раком Проковтнута рибна кістка може обернутися раком
Напевно кожному відомі випадки, коли невинна рибна кістка, застрягла десь в горлі, приводила до смерті людини. Виявити осередок запалення дуже ва...
Здоров'я 12 січня 2021, 07:30 (NeBoley.com.ua)
Задержаны  смотрящие  за Лычаковской исправительной колонией Задержаны "смотрящие" за Лычаковской исправительной колонией
Деятельность банды преступников разоблачили оперативники Нацполиции в Львовской области. Подозреваемые занимались поставками наркотиков в исправи...
Події 12 січня 2021, 00:38 (glavnoe.ua)
Ювентус і Мілан націлилися на Скамакку Ювентус і Мілан націлилися на Скамакку
Гранди італійського футболу хочуть підписати нападника.
Футбол 12 січня 2021, 09:39 (football.ua)
Озіл: Мессі є одним з кращих в Іспанії, а Роналду - кращий в світі Озіл: Мессі є одним з кращих в Іспанії, а Роналду - кращий в світі
Німець зробив вибір на користь колишнього одноклубника.
Футбол 12 січня 2021, 10:42 (football.ua)
Президент Наполі просив про перенесення матчу з Ювентусом за Суперкубок Президент Наполі просив про перенесення матчу з Ювентусом за Суперкубок
Повідомляється, що даний запит був відхилений.
Футбол 12 січня 2021, 11:47 (football.ua)
Китай вирішив пустити ВООЗ для розслідування походження коронавірусу 14 січня Китай вирішив пустити ВООЗ для розслідування походження коронавірусу 14 січня
Група експертів Всесвітньої організації охорони здоров’я в четвер, 14 січня, прибуде до Китаю, щоб разом із китайськими вченими встановити походж...