Архів новин 

новини: 21 січня 2021 у рубриці:  

Напружена зустріч: Макгрегор і Порье провели дуель поглядів перед реваншем

До поєдинку залишився за все два дні.
Спорт 21 січня 2021, 21:58 (ТСН.ua)

Динамо - Шахтар Солігорськ - 2: 0: відео товариського матчу Динамо - Шахтар Солігорськ - 2: 0: відео товариського матчу
Гра відбулася 21 січня, о 15:00 за київським часом.
Спорт 21 січня 2021, 19:50 (ТСН.ua)
Грайлива Наталя Могилевська в нічній сорочці поділилася, як повернути форму після свят Грайлива Наталя Могилевська в нічній сорочці поділилася, як повернути форму після свят
Артистка радить почати підготовку до нової собі з вечора.
Світські хроніки 21 січня 2021, 19:43 (ТСН.ua)
Очищення суглобів: поради Очищення суглобів: поради
Очищення по Г. МалаховуНужно провести очищення за допомогою чорної редьки. У цей час потрібно перейти на переважно прісну дієту і відмовитися ві...
Здоров'я 21 січня 2021, 13:06 (e-news.com.ua)
Ломаченко - Лопес: українець виклав відео своїх кращих ударів і висміяв суперника Ломаченко - Лопес: українець виклав відео своїх кращих ударів і висміяв суперника
Василь вважає, що програв американцеві чемпіонський поєдинок.
Спорт 21 січня 2021, 14:10 (ТСН.ua)
Артета - про  Артета - про "
Журналісти спробували розговорити наставника лондонського Арсеналу на тему конфліктів всередині команди.
Футбол 21 січня 2021, 16:29 (football.ua)
Перехворіла COVID-19 Лера Кудрявцева опинилася в інвалідному візку Перехворіла COVID-19 Лера Кудрявцева опинилася в інвалідному візку
Ведуча розповіла, що впала і отримала травму.
Світські хроніки 21 січня 2021, 15:25 (ТСН.ua)
Евромайдан. ЕСПЧ вынес решение против Украины Януковича за нарушения прав человека Евромайдан. ЕСПЧ вынес решение против Украины Януковича за нарушения прав человека
espch. jpg Европейский суд по правам человека вынес решение по ряду дел против Украины во времена президентства Виктора Януковича, заявив о много...
Суспільство 21 січня 2021, 14:18 (Електронні Вісті)
Вчені розповіли про ефективні методи боротьби з безсонням? Вчені розповіли про ефективні методи боротьби з безсонням?
Британськими дослідниками було виявлено дієвий метод усунення проблем, пов'язаних з безсонням. Як відомо, така проблема характерна для більшості...
Здоров'я 21 січня 2021, 17:30 (e-news.com.ua)
Динамо в товариському матчі без проблем обіграло Шахтар З Динамо в товариському матчі без проблем обіграло Шахтар З
Кияни забили білоруському клубу два голи.
Футбол 21 січня 2021, 18:35 (football.ua)
На взятке задержан замначальника одного из департаментов Киевводоканала На взятке задержан замначальника одного из департаментов Киевводоканала
vzyat. jpg В СБУ отметили, что задержали на взятке заместителя начальника одного из департаментов Киевводоканала. читать дальше
Кримінал 21 січня 2021, 17:18 (Електронні Вісті)
Тахікардія: що важливо знати Тахікардія: що важливо знати
Тахікардія - стан, при якому частота серцевих скорочень перевищує 90 ударів в хвилину. Тахікардія може виникати як внаслідок збільшення частоти с...
Здоров'я 21 січня 2021, 00:44 (e-news.com.ua)
Дженніфер Лопес на іспанському закликала до єдності під час виступу на інавгурації Байдена Дженніфер Лопес на іспанському закликала до єдності під час виступу на інавгурації Байдена
Співачка зворушливо виконала попурі з патріотичних пісень.
Світські хроніки 21 січня 2021, 00:39 (ТСН.ua)
В результаті вибуху в центрі Мадрида є жертви і постраждалі В результаті вибуху в центрі Мадрида є жертви і постраждалі
Сьогодні, 20 січня, (близько 16:30 за Києвом) в іспанській столиці Мадриді прогримів вибух в центрі міста. За даними місцевої служби з надзвичайн...
Події 21 січня 2021, 01:49 (glavnoe.ua)
Лампард: Я зайняв цей пост, знаючи, що буде важко Лампард: Я зайняв цей пост, знаючи, що буде важко
Менеджер відповів на критику на свою адресу.
Футбол 21 січня 2021, 07:29 (football.ua)
Сон і хронічний синусит Сон і хронічний синусит
Хронічний синусит - інфекційно-запальне захворювання, що характеризується залученням до патологічного процесу навколоносових пазух і не проходить...
Здоров'я 21 січня 2021, 02:55 (e-news.com.ua)
Баварія втримала мінімальну перемогу над Аугсбургом Баварія втримала мінімальну перемогу над Аугсбургом
Завершився матч 17-го туру Бундесліги.
Футбол 21 січня 2021, 02:55 (football.ua)
Гол Погба приніс Манчестер Юнайтед вольову перемогу над Фулхемом Гол Погба приніс Манчестер Юнайтед вольову перемогу над Фулхемом
Підопічні Оле-Гуннара Солскьяера набрали три очки і повернулися на перше місце.
Футбол 21 січня 2021, 06:21 (football.ua)
Зідан: Вся відповідальність за результат лежить на мені Зідан: Вся відповідальність за результат лежить на мені
Наставник мадридського Реала прокоментував виліт його команди на ранній стадії Кубка Іспанії.
Футбол 21 січня 2021, 09:40 (football.ua)
Brexit все ще загрожує Гібралтару наслідками для домовленостей по Шенгену - Politico Brexit все ще загрожує Гібралтару наслідками для домовленостей по Шенгену - Politico
Гібралтар ще може зіткнутися з наслідками угоди про Brexit, незважаючи на домовленість між Іспанією та Великою Британією про надання британській ...
Світ 21 січня 2021, 09:27 (e-news.com.ua)
Міноборони чекає скаргу від  Міноборони чекає скаргу від "
Блогершу, відому під ніком di. rubens, яка зняла на Майдані Незалежності ролик про симпатії до Росії, внесли в базу "
Суспільство 21 січня 2021, 10:54 (glavnoe.ua)
Роналду став абсолютним рекордсменом по голах в офіційних матчах Роналду став абсолютним рекордсменом по голах в офіційних матчах
Португальський нападник піднявся на вершину.
Футбол 21 січня 2021, 13:04 (football.ua)
Хмара тегів