Архів новин 

новини: 1 січня 2021 у рубриці:  

Клопп - про коронавірус: Ми повинні зробити все можливе, щоб турнір продовжився

Наставник мерсисайдського клубу відреагував на скасовані через COVID-19 матчі АПЛ.
Футбол 01 січня 2021, 23:00 (football.ua)

Мораес: Шевченко - дуже впливова фігура в Україні Мораес: Шевченко - дуже впливова фігура в Україні
Форвард збірної України висловив захоплення головним тренером своєї національної збірної.
Футбол 01 січня 2021, 21:56 (football.ua)
Лушембурго очолив Васку да Гама Лушембурго очолив Васку да Гама
На посаді тренера команди колишній наставник збірної Бразилії і Реала змінив португальця Рікарду Са Пінту.
Футбол 01 січня 2021, 18:41 (football.ua)
На Гріліше найчастіше фолят в Топ-5 європейських чемпіонатів На Гріліше найчастіше фолят в Топ-5 європейських чемпіонатів
Півзахисник Астон Вілли Джек Гріліш заробив на собі найбільше фолів у 2020 році.
Футбол 01 січня 2021, 20:55 (football.ua)
Почеттіно підпише контракт з ПСЖ на вихідних - RMC Sport Почеттіно підпише контракт з ПСЖ на вихідних - RMC Sport
Повідомляється, що аргентинець прибуде в Париж уже сьогодні 1 січня.
Футбол 01 січня 2021, 20:50 (football.ua)
Юрій Горбунов показав, як в костюмі Діда Мороза Потапа вітав Юрій Горбунов показав, як в костюмі Діда Мороза Потапа вітав
Шоумен прийшов в гості до зоряної сім'ї.
Світські хроніки 01 січня 2021, 19:46 (ТСН.ua)
Вест Хем веде переговори з Пелле Вест Хем веде переговори з Пелле
Італійський форвард перебуває в статусі вільного агента.
Футбол 01 січня 2021, 11:36 (football.ua)
Футболісти, (не) дружили з зеленим змієм Футболісти, (не) дружили з зеленим змієм
У Новий рік згадуємо найвідоміших гравців, які кохали алкогольні напої.
Футбол 01 січня 2021, 12:46 (football.ua)
Малиновський - лідер по голам через штрафний у ТОП-5 лігах Європи за 2020 рік Малиновський - лідер по голам через штрафний у ТОП-5 лігах Європи за 2020 рік
Українець розділив перший рядок з Доменіко Берарді з Сассуоло.
Футбол 01 січня 2021, 14:06 (football.ua)
В Кропивницком состоялась первая пробежка 2021 года В Кропивницком состоялась первая пробежка 2021 года
Ее участниками стали полсотни горожан. Как рассказал Суспильному соорганизатор забега Иван Полищук, бежали 3 километра. Длительность пробежки сос...
Суспільство 01 січня 2021, 13:50 (glavnoe.ua)
Фрідкін вклав в Рому ще 40 мільйонів євро перед трансферним вікном Фрідкін вклав в Рому ще 40 мільйонів євро перед трансферним вікном
Ден Фрідкін продовжує інвестувати в свій клуб.
Футбол 01 січня 2021, 16:17 (football.ua)
Мессі може починати переговори з іншими клубами Мессі може починати переговори з іншими клубами
Лідер Барселони Ліонель Мессі отримав офіційне право підшукувати собі нову команду.
Футбол 01 січня 2021, 18:32 (football.ua)
В Харькове 31 декабря бригады “скорой” реанимировали трех человек В Харькове 31 декабря бригады “скорой” реанимировали трех человек
Об этом сообщили на странице в Facebook харьковского Центра экстренной медицинской помощи и медицины катастроф.
Суспільство 01 січня 2021, 15:41 (glavnoe.ua)
Ароматерапія при жіночих хворобах Ароматерапія при жіночих хворобах
Ефірні масла, що містяться в багатьох рослинах, займають гідне місце в системі природного оздоровлення людини. Для тонкої, одухотвореною жіночої...
Здоров'я 01 січня 2021, 07:16 (e-news.com.ua)
Арсенал підтвердив перехід Сеад Колашинаць в Шальке Арсенал підтвердив перехід Сеад Колашинаць в Шальке
Футболіст повертається в Бундеслігу.
Футбол 01 січня 2021, 06:12 (football.ua)
Циганков - кращий гравець Динамо Київ за підсумками 2020 року Циганков - кращий гравець Динамо Київ за підсумками 2020 року
Вінгер провів відмінний рік і удостоїться нагороди.
Футбол 01 січня 2021, 01:44 (football.ua)
Кайседо покине Лаціо через конфлікт з Індзагі Кайседо покине Лаціо через конфлікт з Індзагі
На футболіста претендують відразу кілька клубів.
Футбол 01 січня 2021, 04:03 (football.ua)
Загальні принципи лікування атеросклерозу Загальні принципи лікування атеросклерозу
При підтвердженому діагнозі атеросклероз, лікування має на увазі проведення безлічі складних, тривалих і трудомістких процедур. Дрібниць у цій сп...
Здоров'я 01 січня 2021, 05:05 (e-news.com.ua)
З Новим Роком! З Новим Роком!
Дорогі і шановні читачі!  Від щирого серця хочемо привітати Вас з наступаючим - 2021-м роком!  Ще один рік пролетів. Для кожного він був по-своєм...
Суспільство 01 січня 2021, 00:17 (e-news.com.ua)
Чим небезпечна для здоров я повторно прокип ячена вода Чим небезпечна для здоров'я повторно прокип'ячена вода
Виявляється, що повторно кип'ятити або навіть підігрівати скипіла один раз воду не тільки шкідливо, але й небезпечно. Чому це небезпечно? Водопро...