Гол Ярмоленко допоміг Вест Хему вийти в п'ятий раунд Кубка Англії

23 січня 2021, 21:21 | Футбол
Андрей Ярмоленко, Getty Images

У четвертому раунді Кубка Англії Вест Хем не зазнав ніяких проблем з представником Першої ліги Донкастер.

Вже на другій хвилині матчу господарі відкрили рахунок, а через півгодини Андрій Ярмоленко, який вийшов в стартовому складі на позиції центрфорварда, подвоїв перевагу «молотобійців», знявши тим самим всі питання про переможця.

Після перерви представник третього за рангом англійського дивізіону отримав в свої ворота ще два м'ячі і припинив виступи в турнірі, а Вест Хем заслужено пройшов в 1/8 фіналу.

Вест Хем - Донкастер 4: 0 Голи: Форнальс, 2, Ярмоленко, 32, Батлер, 53, автогол, Афолаян, 78.