Архів новин 

новини: 9 лютого 2022 у рубриці:  

Щоб продовжити життя на 20 років, потрібно їсти вдвічі менше

Вчені з Університетського Коледжу Лондона дійшли висновку, що спеціальний помірний раціон у середньому може продовжити людське життя на 20 років.. У ході наукового дослідження з впливу генетики та способу життя на її тривалість вчені протестували різні д...
Здоров'я 09 лютого 2022, 05:10 (e-news.com.ua)

Дискусії з Путіним та Зеленським дали прогрес у питанні безпеки регіону, - Макрон Дискусії з Путіним та Зеленським дали прогрес у питанні безпеки регіону, - Макрон
Переговори президента Франції Емманюеля Макрона з президентом Росії Володимиром Путіним та президентом України Володимиром Зеленським дали прогре...
Політика 09 лютого 2022, 05:05 (glavnoe.ua)
У парламенті Словаччини поглумилися над українським прапором У парламенті Словаччини поглумилися над українським прапором
Винуватці - депутати проросійської партії "
Політика 09 лютого 2022, 00:52 (Зеркало недели)
Розвиток ішемії в 5 разів збільшує споживання фастфуду Розвиток ішемії в 5 разів збільшує споживання фастфуду
Вже давно науково доведено небезпеку фаст-фуду, причому ці докази засновані не на простих спостереженнях, а на клінічному тестуванні. Основною ос...
Здоров'я 09 лютого 2022, 01:56 (e-news.com.ua)
Софія Стужук відверто розповіла про скандали з екс-чоловіком та його смерть Софія Стужук відверто розповіла про скандали з екс-чоловіком та його смерть
Дмитро помер у 2020 році внаслідок ускладнень коронавірусу.
Світські хроніки 09 лютого 2022, 02:57 (ТСН.ua)
У Києві  У Києві "
11 мільйонів гривень на оновлення вже виділили.
Україна 09 лютого 2022, 04:01 (Зеркало недели)
Ці 8 овочів корисніше вживати після приготування Ці 8 овочів корисніше вживати після приготування
Ці 8 овочів корисніше вживати після приготування. Деякі овочі краще вживати не у свіжому вигляді, як передає Интернет-издание для девушек и женщи...
Здоров'я 09 лютого 2022, 00:27 (e-news.com.ua)
Известный певец поддержал Наталью Могилевскую в конфликте с экс-Зианджей Известный певец поддержал Наталью Могилевскую в конфликте с экс-Зианджей
Vlad Darwin напомнил артистке, как Могилевская ей в свое время помогала.
Світські хроніки 09 лютого 2022, 00:33 (ТСН.ua)
Хмара тегів
Новости на русском