Архів новин 

новини: 5 січня 2021 у рубриці:  

У Німеччині поліція влаштувала облаву на лижників, які порушили карантин

У Німеччині поліцейські були змушені провести неділю, ганяючись за відпочиваючими по засніжених схилах закритого гірськолижного курорту. Тисячі людей, всупереч карантинному правилом залишатися вдома, приїхали в Вінтерберг на заході Німеччини, щоб покатати...
Суспільство 05 січня 2021, 23:23 (glavnoe.ua)

Секреты долларового миллиардера Турлова Секреты долларового миллиардера Турлова
Известному многим аферисту под именем Тимур Турлов не удалось уйти от расследования, которое проводится в Великобритании и Штатах, так как он ста...
Економіка 05 січня 2021, 22:42 (vvnews.info)
Три гравця Зорі перейдуть в ВПК-Агро Три гравця Зорі перейдуть в ВПК-Агро
Футболісти будуть набиратися досвіду в Першій лізі.
Футбол 05 січня 2021, 19:09 (football.ua)
Срна: Не знаю ще, чи хочу займатися тренерською роботою Срна: Не знаю ще, чи хочу займатися тренерською роботою
Даріо не вирішив, чи буде коли-небудь тренувати.
Футбол 05 січня 2021, 20:11 (football.ua)
Розлади шлунка при вагітності Розлади шлунка при вагітності
Печія при беременностіБолее половини майбутніх мам скаржаться на неприємне відчуття печіння за грудиною і переповненість шлунка. Ці симптоми викл...
Здоров'я 05 січня 2021, 21:14 (e-news.com.ua)
Лікування раку легенів Лікування раку легенів
В даний час рак легенів випереджає всі інші онкологічні захворювання за кількістю підтверджених діагнозів. Чоловіків пухлина вражає в 7-10 разів ...
Здоров'я 05 січня 2021, 22:18 (e-news.com.ua)
Діагностика раку крові Діагностика раку крові
Рак крові, лейкоз або лейкемія - це ціла група онкологічних захворювань кровотворення клональной природи. Рак крові розвивається через мутації кл...
Здоров'я 05 січня 2021, 15:49 (e-news.com.ua)
У 2020 році вийшло понад 120 книжок українських авторів за кордоном У 2020 році вийшло понад 120 книжок українських авторів за кордоном
У 2020 році іноземними мовами вийшло понад 120 книжок українських авторів. Про це повідомляє ресурс Читомо. Найбільше перекладених книг вийшло ...
Суспільство 05 січня 2021, 15:13 (e-news.com.ua)
Телеканал  1+1  работает над новым звездным развлекательным шоу пародий Телеканал "1+1" работает над новым звездным развлекательным шоу пародий
На сцену шоу выйдут певцы, актеры, телеведущие, спортсмены, которые устроят настоящий перформанс пародий.
Світські хроніки 05 січня 2021, 16:43 (ТСН.ua)
Себальос не має наміру затримуватися в Арсеналі Себальос не має наміру затримуватися в Арсеналі
Іспанець хоче повернутися в Реал.
Футбол 05 січня 2021, 18:04 (football.ua)
Фонд соцстрахования упростил оплату больничных для заболевших COVID-19 Фонд соцстрахования упростил оплату больничных для заболевших COVID-19
boln. jpg Фонд социального страхования упростил процедуру оплаты больничных для лиц с подтвержденным диагнозом COVID-19 и лиц, находящихся на сам...
Суспільство 05 січня 2021, 17:37 (Електронні Вісті)
Пулішіч: Важкі періоди з усіма трапляються Пулішіч: Важкі періоди з усіма трапляються
Півзахисник Челсі дав коментар після матчу з Манчестер Сіті.
Футбол 05 січня 2021, 00:17 (football.ua)
Рохо погодив контракт з Бока Хуніорс Рохо погодив контракт з Бока Хуніорс
Захисник продовжить кар'єру в Аргентині.
Футбол 05 січня 2021, 04:40 (football.ua)
Що допоможе захиститися від інсульту Що допоможе захиститися від інсульту
42 075 900 разів - стільки скорочень виробляє в середньому серцевий м'яз людини за рік. І кожного разу вона штовхає кров в судини. Захворювання с...
Здоров'я 05 січня 2021, 01:19 (e-news.com.ua)
Валенсія зіграла внічию з Кадіс Валенсія зіграла внічию з Кадіс
Господарі відігралися в кінці матчу.
Футбол 05 січня 2021, 02:29 (football.ua)
У Харкові влаштували самосуд над хуліганом, що вдарив співробітницю магазина У Харкові влаштували самосуд над хуліганом, що вдарив співробітницю магазина
У Харкові відвідувач магазину вдарив дівчину-касира ногою по обличчю. У відповідь над ним влаштували самосуд.
Події 05 січня 2021, 07:51 (glavnoe.ua)
Як змінилося харчування в шкільних їдальнях Як змінилося харчування в шкільних їдальнях
Перша леді Олена Зеленська заявила, що 2021 рік присвятить оновленню меню в школах, і показала на інфографіку зміни в харчуванні з 1 січня.
Суспільство 05 січня 2021, 10:12 (glavnoe.ua)
Бернард може перейти в Рому Бернард може перейти в Рому
Агент екс-гравця Шахтаря підтвердив, що його клієнт може продовжити кар'єру в Італії.
Футбол 05 січня 2021, 11:20 (football.ua)
Мудрик: Витрачайте час на те, що зробить вас ближче до мрії! Мудрик: Витрачайте час на те, що зробить вас ближче до мрії!
Українському футболісту виповнилося 20 років.
Футбол 05 січня 2021, 12:24 (football.ua)
Важливі перші симптоми проблем з печінкою Важливі перші симптоми проблем з печінкою
Всі ці симптоми можуть свідчити про серйозні порушення в роботі печінки і вимагають консультацій з медиком 3.
Здоров'я 05 січня 2021, 13:34 (NeBoley.com.ua)
Заборона на ковбаси, обмеження солі та хліба: як із січня зміниться меню у школах Заборона на ковбаси, обмеження солі та хліба: як із січня зміниться меню у школах
Дружина президента Олена Зеленська розповіла, які зміни очікуються у шкільному меню з січня 2021 року. За її словами, минулий рік був присвячени...