Архів новин 

новини: 6 лютого 2021 у рубриці:  

Фулхем зіграв внічию з Вест Хемом, Ярмоленко вийшов у другому таймі

Український півзахисник з'явився на полі на 56-й хвилині.
Футбол 06 лютого 2021, 23:57 (football.ua)

Боруссія М поступилася Кельну Боруссія М поступилася Кельну
Гладбахці зазнали поразки на своєму полі.
Футбол 06 лютого 2021, 23:55 (football.ua)
Вчені довели користь шоколаду для мозку Вчені довели користь шоколаду для мозку
Дослідники з'ясували, що флавоноїди, що містяться в темному шоколаді, покращують робочу пам'ять, як передає Інтернет-видання для дівчат і жінок в...
Здоров'я 06 лютого 2021, 21:42 (e-news.com.ua)
На Донбасі знову втрати: двоє людей загинули, двоє поранені На Донбасі знову втрати: двоє людей загинули, двоє поранені
Сьогодні, 6 лютого, в районі населеного пункту Мар'їнка під час висунення на позиції троє військовослужбовців зі складу Об'єднаних сил підірвалис...
Події 06 лютого 2021, 22:48 (glavnoe.ua)
Еще один воин получил ранения на Донбассе Еще один воин получил ранения на Донбассе
Около 18.00 в результате обстрела противником в районе н. п. Пески получил ранения еще один военнослужащий Вооруженных Сил Украины. Об этом сообщ...
Події 06 лютого 2021, 22:50 (glavnoe.ua)
Тина Кароль показала, как отдыхала с сыном в Намибии Тина Кароль показала, как отдыхала с сыном в Намибии
Артистка и Вениамин путешествовали по всей стране.
Світські хроніки 06 лютого 2021, 23:43 (ТСН.ua)
Динамо зробить друге речення по Бупендзе Динамо зробить друге речення по Бупендзе
Габонський форвард все ще може продовжити кар'єру в УПЛ.
Футбол 06 лютого 2021, 15:53 (football.ua)
Малиновський вийде в старті Аталанти проти Торіно Малиновський вийде в старті Аталанти проти Торіно
Українець зіграє з перших хвилин у матчі 21-го туру чемпіонату Італії, Віктор Коваленко - поза заявкою.
Футбол 06 лютого 2021, 17:15 (football.ua)
Йовічевич: Команда розуміє, що від неї хоче тренерський штаб Йовічевич: Команда розуміє, що від неї хоче тренерський штаб
Наставник Дніпра-1 прокоментував підготовку команди до другої половини сезону.
Футбол 06 лютого 2021, 17:13 (football.ua)
Сергій Бабкін переніс операцію на оці Сергій Бабкін переніс операцію на оці
Українському музикантові Сергій Бабкіну зробили складну операцію на оці. Він розповів, як все відбувалося.
Здоров'я 06 лютого 2021, 18:21 (glavnoe.ua)
Торіно зробив неймовірний камбек проти Аталанти, відігравши відставання в три м ячі Торіно зробив неймовірний камбек проти Аталанти, відігравши відставання в три м'ячі
Руслан Малиновський провів на полі 78 хвилин, поки його не замінив Ламмерс.
Футбол 06 лютого 2021, 19:28 (football.ua)
Суперкамбек  Суперкамбек "
Руслан провів на полі 78 хвилин.
Спорт 06 лютого 2021, 20:34 (ТСН.ua)
Аталанта - Торіно 3: 3 Відео голів та огляд матчу Аталанта - Торіно 3: 3 Відео голів та огляд матчу
Пропонуємо вашій увазі кращі моменти поєдинку.
Футбол 06 лютого 2021, 21:38 (football.ua)
Які симптоми цирозу Які симптоми цирозу
Цироз це термінальна стадія важких захворювань печінки, при якій відбувається переродження структури печінки, заміщення нормальної тканини фіброз...
Здоров'я 06 лютого 2021, 00:38 (e-news.com.ua)
ФК Львів уникнув поразки в компенсований час спарингу з Валмієри ФК Львів уникнув поразки в компенсований час спарингу з Валмієри
Контрольний матч проти команди з Латвії львів'яни завершили внічию.
Футбол 06 лютого 2021, 04:52 (football.ua)
Названо три причини несприйнятливості деяких людей до коронавірус Названо три причини несприйнятливості деяких людей до коронавірус
Одна з причин несприйнятливості деяких людей до Коронавіруси COVID-19 - вони в минулому стикалися з іншими Коронавірусние інфекціями, що дозволил...
Здоров'я 06 лютого 2021, 07:06 (NeBoley.com.ua)
Нойер встановив черговий рекорд Бундесліги Нойер встановив черговий рекорд Бундесліги
Також в історію увійшов воротар Герти Руне Ярстейн.
Футбол 06 лютого 2021, 07:04 (football.ua)
Старіння наднирників: що робити Старіння наднирників: що робити
У процесі онтогенезу відбуваються глибокі зміни як в загальній масі і морфологічної структурі, так і в фізіологічної активності коркового шару на...
Здоров'я 06 лютого 2021, 09:18 (e-news.com.ua)
Поліція вилучила у харків янки велику партію наркотиків Поліція вилучила у харків'янки велику партію наркотиків
Харківська поліція вилучила у 24-річної місцевої жительки велику партію наркотиків, вартість яких оцінюється 800 тисяч гривень.
Суспільство 06 лютого 2021, 08:14 (glavnoe.ua)
У МОЗ повідомили, як формуватимуть списки на вакцинацію в Україні У МОЗ повідомили, як формуватимуть списки на вакцинацію в Україні
Механізм формування списків записів на вакцинацію в Україні передбачає два підходи. Про це під час виступу в парламенті сказав міністр охорони зд...
Україна 06 лютого 2021, 01:00 (e-news.com.ua)
Зідан: Едегор? Він захотів грати, тому пішов Зідан: Едегор? Він захотів грати, тому пішов
Наставник мадридського Реала прокоментував перехід норвежця до складу лондонського клубу.
Футбол 06 лютого 2021, 10:22 (football.ua)
Данченко: Переход в АЕК – это шаг вперед в моей карьере Данченко: Переход в АЕК – это шаг вперед в моей карьере
Защитник рассчитывает дебютировать в национальной команде.
Футбол 06 лютого 2021, 09:43 (football.ua)
Кількість померлих від коронавируса в Німеччині перевищила 60 тисяч Кількість померлих від коронавируса в Німеччині перевищила 60 тисяч
Кількість летальних випадків внаслідок зараження коронавируса в Німеччині перетнула позначку в 60 тисяч.
Здоров'я 06 лютого 2021, 11:29 (glavnoe.ua)
Названі продукти, які можуть викликати пошкодження печінки Названі продукти, які можуть викликати пошкодження печінки
За даними Центрів з контролю і профілактиці захворювань, 4,5 мільйона американців були діагностовані з захворюваннями печінки, і до 20 відсотків ...
Здоров'я 06 лютого 2021, 12:32 (e-news.com.ua)
Старіння щитовидної залози: поради Старіння щитовидної залози: поради
Гіпоталамо-гіпофізарна регуляція функції щитовидної залози Для з'ясування змін, що відбуваються з віком в складній системі тиреоїдної регуляції, ...
Здоров'я 06 лютого 2021, 13:38 (e-news.com.ua)
Пожар на рынке в Святошинском районе Киева Пожар на рынке в Святошинском районе Киева
pozh. jpg В столице ночью на территории рынка в Святошинском районе возник пожар. Об этом сообщает пресс-служба ГСЧС. читать дальше
Катастрофи 06 лютого 2021, 12:38 (Електронні Вісті)
Виталий Портников: Визит Борреля в Россию. Возможна ли доверие между ЕС и Москвой? Виталий Портников: Визит Борреля в Россию. Возможна ли доверие между ЕС и Москвой?
Уже сам факт поїздки очільника європейської дипломатії Жозепа Борреля до російської столиці сприймався спостерігачами як справжня політична сенса...
Політика 06 лютого 2021, 15:28 (glavnoe.ua)
Хмара тегів