Архів новин 

новини: 15 лютого 2021 у рубриці:  

MARUV привітала себе з 30-річчям еротичними фото, де позує напівоголена

Провокаційні знімки артистка запостив в фотоблогів.
Світські хроніки 15 лютого 2021, 23:18 (ТСН.ua)

От Цыганкова до Реброва: победители всех номинаций церемонии  Футбольные звезды Украины-2020 От Цыганкова до Реброва: победители всех номинаций церемонии "Футбольные звезды Украины-2020"
В Киеве стали известны лауреаты престижной футбольной премии.
Спорт 15 лютого 2021, 22:44 (ТСН.ua)
Кліщі: чим вони небезпечні і як їх витягнути Кліщі: чим вони небезпечні і як їх витягнути
Навесні традиційно підвищується активність кліщів. Розповідаємо, чим небезпечні їх укуси і чи можна самостійно позбавитися від паразита. Кліщі - ...
Здоров'я 15 лютого 2021, 19:56 (e-news.com.ua)
Вільярреал - Бетіс 1: 2 Відео голів та огляд матчу Вільярреал - Бетіс 1: 2 Відео голів та огляд матчу
Пропонуємо вашій увазі кращі моменти поєдинку.
Футбол 15 лютого 2021, 22:13 (football.ua)
Харьковскому горсовету отказано в военной экспертизе по делу о проспекте Жукова Харьковскому горсовету отказано в военной экспертизе по делу о проспекте Жукова
Второй апелляционный административный суд не удовлетворил ходатайство Харьковского городского совета, который просила суд назначить военную экспе...
Політика 15 лютого 2021, 20:52 (glavnoe.ua)
Дембеле: Мессі - справжній геній, мені немає сенсу розписувати його козирі Дембеле: Мессі - справжній геній, мені немає сенсу розписувати його козирі
Французький форвард Барселони розповів про спільні виступах з Ліонелем Мессі.
Футбол 15 лютого 2021, 17:47 (football.ua)
Яя Туре: Для мене все починалося в Україні. Це моя друга сім я Яя Туре: Для мене все починалося в Україні. Це моя друга сім'я
Колишній півзахисник Барселони і Манчестер Сіті поділився своїми думками про Україну.
Футбол 15 лютого 2021, 18:51 (football.ua)
Евросолидарность выдвинула в Раду Кузьменко, обвиняемую по делу Шеремета Евросолидарность выдвинула в Раду Кузьменко, обвиняемую по делу Шеремета
ithtv. jpg Партия Европейская солидарность выдвинула врача и волонтера Юлию Кузьменко кандидатом на довыборах в Верховную Раду по округу No50 на ...
Суспільство 15 лютого 2021, 17:27 (Електронні Вісті)
Ван Боммель може очолити Боруссію М Ван Боммель може очолити Боруссію М
На вакантний з літа пост тренера Боруссії М вже є кілька кандидатів.
Футбол 15 лютого 2021, 19:55 (football.ua)
Чи сниться Флорентіно Пересу Богемський гай? Чи сниться Флорентіно Пересу Богемський гай?
Читач Football.ua Роман Василенко висловив свою думку стосовно Суперліги.
Футбол 15 лютого 2021, 18:06 (football.ua)
Кабмин поддержал законопроект о НАБУ, который прекратит полномочия Сытника Кабмин поддержал законопроект о НАБУ, который прекратит полномочия Сытника
nabu. jpeg Законопроект о Национальном антикоррупционном бюро, который отстранит Артема Сытника от должности директора НАБУ, утвержден Кабинетом ...
Суспільство 15 лютого 2021, 18:09 (Електронні Вісті)
Евертон поступився Фулхему Евертон поступився Фулхему
Гості перемогли завдяки двом голам Майї.
Футбол 15 лютого 2021, 05:39 (football.ua)
Інтер впевнено обіграв Лаціо і очолив таблицю Серії А Інтер впевнено обіграв Лаціо і очолив таблицю Серії А
Перед початком дербі проти Мілана колектив Антоніо Конте буде випереджати підопічних Стефано Пьолі на одне очко.
Футбол 15 лютого 2021, 01:14 (football.ua)
Цукор кольору віскі: за що насправді переплачують адепти ЗСЖ Цукор кольору віскі: за що насправді переплачують адепти ЗСЖ
Фахівець розповів, в чому різниця між двома видами популярного продукту.
Здоров'я 15 лютого 2021, 05:50 (NeBoley.com.ua)
Які годують груддю мами передають дітям антитіла Які годують груддю мами передають дітям антитіла
Нове дослідження показало, що практикуючі грудне вигодовування жінки з коронавірусів передавали своїм дітям захисні антитіла. А вони мали здатніс...
Здоров'я 15 лютого 2021, 04:33 (NeBoley.com.ua)
У Київському районі Харкова проведуть масштабні роботи з благоустрою території У Київському районі Харкова проведуть масштабні роботи з благоустрою території
Секретар Харківської міської ради Ігор Терехов сьогодні, 14 лютого, провів кілька зустрічей з жителями Київського району, на яких обговорювалися ...
Суспільство 15 лютого 2021, 03:24 (glavnoe.ua)
Авраам Грант: Маккабі Тель-Авів не буде для Шахтаря легкою прогулянкою Авраам Грант: Маккабі Тель-Авів не буде для Шахтаря легкою прогулянкою
Ізраїльський фахівець висловився про майбутні матчі "
Футбол 15 лютого 2021, 10:16 (football.ua)
Блідість шкіри назвали ознакою небезпечної хвороби Блідість шкіри назвали ознакою небезпечної хвороби
Бліді шкірні покриви можуть бути викликані дефіцитом заліза через онкологічне захворювання кишечника.
Здоров'я 15 лютого 2021, 11:20 (Корреспондент.net)
Севілья - Боруссія Д: прогноз на матч Ліги чемпіонів Севілья - Боруссія Д: прогноз на матч Ліги чемпіонів
Вашій увазі букмекерські котирування на поєдинок 1/8 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА.
Футбол 15 лютого 2021, 12:25 (football.ua)
У цьому році на підвищення безпеки дорожнього руху в Україні направлять 2,5 млрд грн У цьому році на підвищення безпеки дорожнього руху в Україні направлять 2,5 млрд грн
Міністр фінансів України Олександр Кава розповів, що в цьому році на програму підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні передбачено 2,5 ...
Економіка 15 лютого 2021, 13:30 (glavnoe.ua)
Син Григорія Чапкіса показав свою дружину-красуню Син Григорія Чапкіса показав свою дружину-красуню
Грег Чапкіс вже 20 років щасливий з жінкою на ім'я Ембер.
Світські хроніки 15 лютого 2021, 13:28 (ТСН.ua)
Лавриненко: Інгулець намагається дати бій кожному супернику Лавриненко: Інгулець намагається дати бій кожному супернику
Головний тренер Інгульця Сергій Лавриненко прокоментував поразку в 14-му турі чемпіонату України.
Футбол 15 лютого 2021, 14:34 (football.ua)
Наполі залишився без воротарів перед Лігою Європи, вся надія на українця Наполі залишився без воротарів перед Лігою Європи, вся надія на українця
Після матчу 22-го туру чемпіонату Італії лазарет Наполі поповнили Ірвінг Лосано, Давид Оспіна і Алекс Мерет.
Футбол 15 лютого 2021, 15:37 (football.ua)
Олег Винник тогда и сейчас: как изменился певец за 25 лет Олег Винник тогда и сейчас: как изменился певец за 25 лет
Сначала знаменитость получил известность за рубежом.
Світські хроніки 15 лютого 2021, 15:14 (ТСН.ua)
Хмара тегів