Архів новин 

новини: 18 січня 2021 у рубриці:  

Названа несподівана причина дзвону у вухах

Вагома причина урізноманітнити свій раціон.
Здоров'я 18 січня 2021, 23:54 (NeBoley.com.ua)

Швейцарія - Україна: УАФ повідомила дату розгляду апеляції по скандальному рішенню УЄФА Швейцарія - Україна: УАФ повідомила дату розгляду апеляції по скандальному рішенню УЄФА
Наша команда ще має шанс уникнути вильоту з елітного дивізіону.
Спорт 18 січня 2021, 21:46 (ТСН.ua)
Ольга Горбачова тоді і зараз: як змінилася співачка за 15 років Ольга Горбачова тоді і зараз: як змінилася співачка за 15 років
Популярність зірка отримала в 2006 році, коли була солісткою групи "
Світські хроніки 18 січня 2021, 17:24 (ТСН.ua)
Спортдир ПСЖ: Ми не будемо благати Мбаппе і Неймара залишитися Спортдир ПСЖ: Ми не будемо благати Мбаппе і Неймара залишитися
Леонардо розповів про переговори з футболістами.
Футбол 18 січня 2021, 18:31 (football.ua)
У Києві чоловік жорстоко побили цуценя. Поліція відкрила кримінальну справу У Києві чоловік жорстоко побили цуценя. Поліція відкрила кримінальну справу
У соціальних мережах з'явилося відео, на якому чоловік спочатку побив собаку, а потім викинув її на вулицю.
Події 18 січня 2021, 18:28 (glavnoe.ua)
MARUV в сорочці і трусах еротично позувала на квадроциклі посеред пустелі MARUV в сорочці і трусах еротично позувала на квадроциклі посеред пустелі
Співачка опублікувала пікантне відео з відпочинку.
Світські хроніки 18 січня 2021, 20:41 (ТСН.ua)
Хвощ, череда, черемха, чистотіл, шавлія, евкаліпт: користь для здоров я Хвощ, череда, черемха, чистотіл, шавлія, евкаліпт: користь для здоров'я
Хвощ польовий (Equisetum arvense L. ) Рослина зустрічається повсюдно як бур'ян. Увага! Не плутати хвощ польовий з болотним і луговим, які не є л...
Здоров'я 18 січня 2021, 08:42 (e-news.com.ua)
Діагностика судинних кіст Діагностика судинних кіст
Судинні сплетення є однією з перших структур, що з'являються в голові, і можуть бути помічені вже з шостого тижня розвитку плоду. Вони концентрую...
Здоров'я 18 січня 2021, 10:53 (e-news.com.ua)
Переможниця  Переможниця "
Даша Ульянова поділилася досить сексуальним фото.
Світські хроніки 18 січня 2021, 12:01 (ТСН.ua)
Продукти, зловживання якими веде до целюліту Продукти, зловживання якими веде до целюліту
Навіть кави наближає появу «апельсинової кірки».
Здоров'я 18 січня 2021, 13:09 (NeBoley.com.ua)
В Киеве за минувшие сутки зафиксировали 301 случай COVID-19 В Киеве за минувшие сутки зафиксировали 301 случай COVID-19
kiev. jpg Количество заболевших коронавирусной инфекцией COVID-19 в Киеве 17 января увеличилось по сравнению с предыдущими сутками на 301 человек...
Здоров'я 18 січня 2021, 13:44 (Електронні Вісті)
Відаль: У мене завжди так - варто забити один гол, а потім вже накидаю ще дев ять в найближчих матчах Відаль: У мене завжди так - варто забити один гол, а потім вже накидаю ще дев'ять в найближчих матчах
Півзахисник міланського Інтера прокоментував успішний виступ його команди в матчі проти Ювентуса.
Футбол 18 січня 2021, 15:17 (football.ua)
В ЄС закликали звільнити Навального В ЄС закликали звільнити Навального
Глава Європейської ради Шарль Мішель та високий представник ЄС із закордонних справ Жозеп Боррель звернулися до влади РФ із закликом звільнити за...
Світ 18 січня 2021, 17:12 (e-news.com.ua)
У Малиновського одна з найгірших оцінок гравців основи за матч з Дженоа У Малиновського одна з найгірших оцінок гравців основи за матч з Дженоа
Українець провів не найкращий поєдинок.
Футбол 18 січня 2021, 07:36 (football.ua)
Один з найвпливовіших продюсерів в історії поп-музики помер у в язниці Один з найвпливовіших продюсерів в історії поп-музики помер у в'язниці
Філ Спектор, який вважався одним з найбільш значущих продюсерів, помер ввечері, 16 січня, в лікарні в'язниці в Каліфорнії. Передає BBC з посиланн...
Події 18 січня 2021, 07:31 (glavnoe.ua)
Аталанта - Дженоа 0: 0 Огляд матчу Аталанта - Дженоа 0: 0 Огляд матчу
Підопічні так і не зуміли розкрити оборону суперника.
Футбол 18 січня 2021, 00:53 (football.ua)
Колос обіграв Пролетар в першому матчі на зборах Колос обіграв Пролетар в першому матчі на зборах
Підопічні Костишина добули мінімальну перемогу.
Футбол 18 січня 2021, 01:55 (football.ua)
Де Брюйне зробив 100-й ассист в складі Манчестер Сіті Де Брюйне зробив 100-й ассист в складі Манчестер Сіті
Бельгією віддав ювілейну гольову передачу.
Футбол 18 січня 2021, 03:08 (football.ua)
Гнів провокує інсульти і напади стенокардії Гнів провокує інсульти і напади стенокардії
Вчені довели: запальність людини відбивається на стані його здоров'я. В першу чергу страждає серце і судини. Спалахи гніву значно збільшують риз...