Архів новин 

новини: 11 січня 2021 у рубриці:  

Перенесли коронавірус не можна робити щеплення

Люди, які одного разу перенесли коронавірус, ні в якому разі не повинні проходити вакцинацію. Саме тому перед щепленням людини повинні перевірити на наявність антитіл.
Здоров'я 11 січня 2021, 23:42 (NeBoley.com.ua)

Вакцину Sinovac будут производить в Харькове Вакцину Sinovac будут производить в Харькове
Вакцину от коронавируса китайской компании Sinovac будут производить в Харькове. Производство намерены наладить в 2022 году. Об этом сообщается н...
Здоров'я 11 січня 2021, 22:49 (glavnoe.ua)
Хвороби сальних залоз і лікувальна косметика Хвороби сальних залоз і лікувальна косметика
Себорея - генетично детерміноване захворювання, що характеризується порушенням функції сальних залоз, кількісними і якісними змінами шкірного сал...
Здоров'я 11 січня 2021, 21:32 (e-news.com.ua)
Фани фільму  Фани фільму "
Оновлений ролик був розміщений в Twitter.
Світські хроніки 11 січня 2021, 21:30 (ТСН.ua)
Моуріньо потрібен Мілітан Моуріньо потрібен Мілітан
Головний тренер "
Футбол 11 січня 2021, 22:38 (football.ua)
На зміну Коронавіруси прийшла Хвороба X: що відомо про нову пандемію? На зміну Коронавіруси прийшла Хвороба X: що відомо про нову пандемію?
Світові вчені не приховують, що людству дуже сильно пощастило, оскільки летальність коронавируса виявилася менше двох відсотків на самому початку...
Здоров'я 11 січня 2021, 09:14 (NeBoley.com.ua)
Полиция расследует гибель 185 краснокнижных журавлей в  Аскании-Новой Полиция расследует гибель 185 краснокнижных журавлей в "Аскании-Новой"
Правоохранители узнали о происшествии из соцсетей. После прибытия сотрудников полиции на территорию заповедника «Аскания-Нова» и установления все...
Події 11 січня 2021, 19:05 (glavnoe.ua)
Фіорентина - Кальярі 1: 0 Відео голу і огляд матчу Фіорентина - Кальярі 1: 0 Відео голу і огляд матчу
Вашій увазі відеоогляд матчу Серії А.
Футбол 11 січня 2021, 19:14 (football.ua)
В Виннице произошел взрыв на территории детсада В Виннице произошел взрыв на территории детсада
sadik. jpg В Виннице на территории детского сада No7 произошел взрыв, незначительно пострадали трое детей. Об этом сообщили в пресс-службе Винниц...
Кримінал 11 січня 2021, 19:42 (Електронні Вісті)
В МинВОТ обнародовали проект закона о переходном периоде для Крыма и Донбасса В МинВОТ обнародовали проект закона о переходном периоде для Крыма и Донбасса
invot. jpg Министерство реинтеграции временно оккупированных территорий опубликовало проект закона о госполитике переходного периода, касающийся ...
Суспільство 11 січня 2021, 19:43 (Електронні Вісті)
Міфи та реальність про псоріаз: думка професіоналів Міфи та реальність про псоріаз: думка професіоналів
Міфи та реальність про псоріаз: думка професіоналів Чи ви чули, що псоріазом не можна заразитися, тому не треба боятися хворих? Чи правда, що хво...
Суспільство 11 січня 2021, 19:55 (e-news.com.ua)
Після заворушень в Капітолії. У США подали у відставку двоє міністрів Після заворушень в Капітолії. У США подали у відставку двоє міністрів
У США подали у відставку двоє міністрів після заворушень в Капітолії, в який в середу прорвалися прихильники чинного президента США Дональда Трам...
Світ 11 січня 2021, 20:16 (e-news.com.ua)
Армінія обіграла Герту і покинула зону вильоту Армінія обіграла Герту і покинула зону вильоту
У 15-му турі чемпіонату Німеччини Герта невдало з'їздила в Білефельд.
Футбол 11 січня 2021, 03:53 (football.ua)
Динамо вийшло з відпустки і успішно здали тести на COVID-19 Динамо вийшло з відпустки і успішно здали тести на COVID-19
З 11 січня лідер чемпіонату України приступить до тренувань.
Футбол 11 січня 2021, 02:51 (football.ua)
Буяльський: Зимова перерва провів без навантажень, щоб ребро зрослося Буяльський: Зимова перерва провів без навантажень, щоб ребро зрослося
Футболіст розповів, як відчуває себе в процесі відновлення.
Футбол 11 січня 2021, 01:44 (football.ua)
Трансферна бомба:  Трансферна бомба: "
Перехід під Луческу?
Спорт 11 січня 2021, 02:49 (ТСН.ua)
Девайн став наймолодшим гравцем і автором гола в історії Тоттенхема Девайн став наймолодшим гравцем і автором гола в історії Тоттенхема
Альфі Девайн в кубковому матчі проти Марін встановив два рекорди Тоттенхема.
Футбол 11 січня 2021, 00:41 (football.ua)
Циганков: Хочемо в 2021 році виграти чемпіонат і, сподіваюся, у нас це вийде Циганков: Хочемо в 2021 році виграти чемпіонат і, сподіваюся, у нас це вийде
Футболіст підвів підсумки минулого року.
Футбол 11 січня 2021, 04:58 (football.ua)
Диба та Маккені отримали травми в першому таймі матчу проти Сассуоло Диба та Маккені отримали травми в першому таймі матчу проти Сассуоло
Футболістів замінили в першій половині поля.
Футбол 11 січня 2021, 06:01 (football.ua)
У Києві на Майдані організували  У Києві на Майдані організували "
У неділю, 10 січня, близько півсотні активістів в Києві на Майдані Незалежності організували ланцюг солідарності з білорусами, які виходять на ак...