Архів новин 

новини: 6 червня 2017 у рубриці:  

Відходи виноробства захищають від бактерій

Турецькі вчені виявили, що виноградні вичавки, що залишаються після виробництва вина, ефективно захищають від цілого ряду мікробів, повідомляє BBC.
Здоров'я 06 червня 2017, 14:27 (NeBoley.com.ua)

Дефіцит вітаміну A у дітей викликає офтальмологічні порушення Дефіцит вітаміну A у дітей викликає офтальмологічні порушення
Основними ознаками нестачі вітаміну A у дітей дошкільного віку є: порушення сутінкового зору, низький рівень вітаміну A сироватки, послідовно обт...
Здоров'я 06 червня 2017, 14:10 (e-news.com.ua)
Грудне вигодовування зменшує Біль у правому підребер ї Грудне вигодовування зменшує Біль у правому підребер'ї
Фахівці з Іспанії з'ясували, як впливає грудне вигодовування на здоров'я матері після кесаревого розтину.
Здоров'я 06 червня 2017, 10:44 (NeBoley.com.ua)
Анастезія у дітей вбиває пам ять Анастезія у дітей вбиває пам'ять
Згідно з даними нового дослідження, проведеного співробітниками Іканской медичної школи.
Здоров'я 06 червня 2017, 10:39 (NeBoley.com.ua)
У релігійних людей здоров я краще, ніж у атеїстів У релігійних людей здоров'я краще, ніж у атеїстів
Американські дослідники провели серію тестів і довели, що релігійні люди мають більш міцне здоров'я в порівнянні в атеїстами.
Здоров'я 06 червня 2017, 11:17 (NeBoley.com.ua)
Дієта Інни Воловічевой: коли неможливе можливо Дієта Інни Воловічевой: коли неможливе можливо
Інна Воловичева стала кумиром для багатьох завдяки власній високо дієву систему харчування, що дозволила їй позбутися від 40 кг за короткий промі...
Здоров'я 06 червня 2017, 13:42 (e-news.com.ua)
Худнемо до весілля: меню для нареченої Худнемо до весілля: меню для нареченої
Наскоком дива не створиш. Але схуднути за пару тижнів до весілля все-таки можна. Для цього слід призначити собі строгий раціон, зайнятися фізкуль...
Здоров'я 06 червня 2017, 02:07 (e-news.com.ua)
Дуже легка огіркова дієта Дуже легка огіркова дієта
Дієта очищає організм, допомагає налагодити обмін речовин, скинути кілька кілограмів. Крім того, шкіра, після такого очищення знайде чистоту, пру...
Здоров'я 06 червня 2017, 02:04 (e-news.com.ua)
Дієта з ефектом ліфтингу Дієта з ефектом ліфтингу
Дієта Перриконе сприяє не тільки зниженню ваги, але і очищенню шкіри, як передає Інтернет-видання для дівчат і жінок від 14 до 35 років Pannochka...
Здоров'я 06 червня 2017, 06:13 (e-news.com.ua)
Коли фітнес стає небезпечним Коли фітнес стає небезпечним
Крепатура після тренування - явище природне: це означає, що ваші м'язи ростуть і стають сильнішими.
Здоров'я 06 червня 2017, 10:28 (NeBoley.com.ua)
Хмара тегів