Архів новин 

новини: 1 червня 2017 у рубриці:  

Дієта для красунь

Схуднете за три тижні за допомогою спеціального супу для красунь. План дієти розписаний на сім днів. Другу і третю тиждень харчуються, повторюючи план першого тижня. Не можна допускати ні єдиного відступу від дієти - це зводить весь ефект нанівець. Суп, ...
Здоров'я 01 червня 2017, 23:57 (e-news.com.ua)

На дієті з рибою На дієті з рибою
У багатьох дієтах основну роль відводять м'яса і страв з нього. А ось з рибою у нас проблеми. Не варто забувати, що риба - це самий що ні на є ді...
Здоров'я 01 червня 2017, 22:56 (e-news.com.ua)
Наскільки потрібна медична страховка співробітників Наскільки потрібна медична страховка співробітників
Зараз багато компаній намагаються залучити максимально цінних співробітників, і для цього використовують найрізноманітніші способи.
Здоров'я 01 червня 2017, 17:28 (NeBoley.com.ua)
Дослідники довели безпеку рукостискань Дослідники довели безпеку рукостискань
Прийнято вважати, що при рукостисканні легко переселити до себе безліч мікроорганізмів, проте вчені вважають, що приводу для паніки зовсім немає.
Здоров'я 01 червня 2017, 17:23 (NeBoley.com.ua)
Витяжка з гриба, широко використовуваного в азіатській кухні, може зупинити зростання раку простати Витяжка з гриба, широко використовуваного в азіатській кухні, може зупинити зростання раку простати
Витяжка з гриба, широко використовуваного в азіатській кухні, може зупинити зростання раку простати, стверджують дослідники з Австралії.
Здоров'я 01 червня 2017, 17:43 (NeBoley.com.ua)
Кабачкова дієта: поради Кабачкова дієта: поради
Кабачки корисні при багатьох захворюваннях, якщо ж говорити більш детально, то це захворювання шлунково-кишкового тракту, в тому числі жовчного м...
Здоров'я 01 червня 2017, 19:53 (e-news.com.ua)
Дослідники назвали небезпечні для жінок продукти Дослідники назвали небезпечні для жінок продукти
Дослідники з Гарвардського університету виявили цікаву зв'язок між раціоном харчування і психічним здоров'ям у жінок.
Здоров'я 01 червня 2017, 01:35 (NeBoley.com.ua)
Хто гірше переносить спеку чоловіки або жінки, з ясували фахівці Хто гірше переносить спеку чоловіки або жінки, з'ясували фахівці
При перегрів жінки потіють у два рази менше, ніж чоловіки.
Здоров'я 01 червня 2017, 11:24 (NeBoley.com.ua)
Вчені розповіли про переваги жінок з великими сідницями і широкими стегнами Вчені розповіли про переваги жінок з великими сідницями і широкими стегнами
До сенсаційного висновку прийшли вчені після масштабного експерименту - вони стверджують, що жінки з широким тазом і великими сідницями найздоров...
Здоров'я 01 червня 2017, 11:19 (NeBoley.com.ua)
Як кинути курити: прості поради Як кинути курити: прості поради
Позбутися від цієї залежності буває зовсім непросто.
Здоров'я 01 червня 2017, 12:38 (NeBoley.com.ua)
Нагріваючи нирки, можна позбутися від проблем з серцем Нагріваючи нирки, можна позбутися від проблем з серцем
Нагріваючи нирки, можна позбутися від проблем з серцем. Такий висновок зробили медики з Королівського коледжу в Лондоні. Вони збираються використ...
Здоров'я 01 червня 2017, 13:11 (e-news.com.ua)
Хлопчики більш уразливі в утробі матері і під час пологів, ніж дівчатка Хлопчики більш уразливі в утробі матері і під час пологів, ніж дівчатка
Хлопчики піддаються більшому ризику, ніж дівчатка в утробі матері перед появою на світ і при народженні, стверджують педіатри з Університету Тель...
Здоров'я 01 червня 2017, 16:05 (NeBoley.com.ua)
Безробітні хворіють в два рази довше, ніж працевлаштовані Безробітні хворіють в два рази довше, ніж працевлаштовані
Безробітні хворіють в середньому вдвічі довше, ніж працюючі люди, стверджують німецькі дослідники. За даними нещодавно проведеного дослідження, ...
Здоров'я 01 червня 2017, 16:40 (e-news.com.ua)
Руйнування дефектних стовбурових клітин може врятувати від виникнення раку кишечника Руйнування дефектних стовбурових клітин може врятувати від виникнення раку кишечника
Руйнування дефектних стовбурових клітин могло б стати способом боротьби з раком кишечника на самих ранніх стадіях захворювання, вважають британсь...
Здоров'я 01 червня 2017, 16:31 (NeBoley.com.ua)
Антибіотики не рятують від інфаркту Антибіотики не рятують від інфаркту
Незважаючи на те, що, за сучасними даними, бактеріальне запалення відіграє роль у патогенезі не тільки інфекційних захворювань, а й атеросклерозу...
Здоров'я 01 червня 2017, 01:28 (NeBoley.com.ua)
Американські вчені розвінчали міфи про те, що від сексу можна схуднути Американські вчені розвінчали міфи про те, що від сексу можна схуднути
Американські вчені розвінчали міфи про те, що від сексу можна схуднути. Свої слова вони підтверджують цифрами.
Здоров'я 01 червня 2017, 01:24 (NeBoley.com.ua)
Імунна система має миттєвою реакцією Імунна система має миттєвою реакцією
Імунна система реагує на появу в організмі патогенних бактерій і вірусів вже через кілька хвилин після того, як вони проникають в тканини. До так...
Здоров'я 01 червня 2017, 01:29 (NeBoley.com.ua)
Американські дослідники запропонували нові ліки від запору Американські дослідники запропонували нові ліки від запору
У США запорами страждає більше 30 млн. людина, тому в рік витрачається більше $ 1 млрд. на діагностику і лікування цього захворювання.
Здоров'я 01 червня 2017, 01:30 (NeBoley.com.ua)
Кмин рятує від атеросклерозу і запалення Кмин рятує від атеросклерозу і запалення
Американські вчені з Центрального технологічного науково-дослідного інституту провели ряд досліджень і з'ясували: кмин здатний боротися з мікроба...