Архів новин 

новини: 9 жовтня 2020 у рубриці:  

Деніел Крейг насмішив радою наступного Джеймсу Бонду

Актор в останній раз зіграє роль агента 007 у фільмі «Не час помирати"
Світські хроніки 09 жовтня 2020, 23:32 (ТСН.ua)

Миколенко замість з Баджо, Пірло і Роналдо потрапив в символічну збірну Луческу Миколенко замість з Баджо, Пірло і Роналдо потрапив в символічну збірну Луческу
Тренер Динамо Мірча Луческу вважає захисника Віталія Миколенко одним з кращих футболістів, з якими йому доводилося працювати.
Футбол 09 жовтня 2020, 23:28 (football.ua)
Антоні Лопеш покинув розташування збірної Португалії через коронавируса Антоні Лопеш покинув розташування збірної Португалії через коронавируса
У стані португальської команди очікується додаткове тестування на COVID-19.
Футбол 09 жовтня 2020, 19:08 (football.ua)
Попов і Сирота зіграють з перших хвилин проти Румунії U-21 Попов і Сирота зіграють з перших хвилин проти Румунії U-21
Стали відомі стартові склади команд для поєдинку 8-го туру групового етапу кваліфікації Чемпіонату Європи U-21 в рамках підгрупи 8, в якому зігра...
Футбол 09 жовтня 2020, 20:11 (football.ua)
Винищувач, тортури, пожежі і шахраї: фото дня Винищувач, тортури, пожежі і шахраї: фото дня
Підбірка яскравих новинних зображень, публікування і подій сьогоднішнього дня, 9 жовтня 2020 року.
Події 09 жовтня 2020, 22:24 (Корреспондент.net)
Рома розглядає варіант із запрошенням Сарри Рома розглядає варіант із запрошенням Сарри
Римляни готові почати переговори з колишнім тренером Ювентуса.
Футбол 09 жовтня 2020, 13:40 (football.ua)
Суд відпустив під особисте зобов язання главу Харківського окружного адмінсуду, яка погоріла на хабарі Суд відпустив під особисте зобов'язання главу Харківського окружного адмінсуду, яка погоріла на хабарі
У четвер, 8 жовтня, слідча суддя Вищого антикорупційного суду частково задовольнила клопотання прокурора і вибрала голови Харківського окружного ...
Суспільство 09 жовтня 2020, 15:49 (glavnoe.ua)
В Киеве 567 подтвержденных случаев заболевания COVID-19 за сутки В Киеве 567 подтвержденных случаев заболевания COVID-19 за сутки
kinv. jpg За прошедшие сутки в Киеве выявили 567 заболевших COVID-19 (днем ранее - 422), это рекордный показатель за все время эпидемии коронавир...
Здоров'я 09 жовтня 2020, 13:41 (Електронні Вісті)
Ман Сіті заявив Зінченко на Лігу чемпіонів в якості півзахисника Ман Сіті заявив Зінченко на Лігу чемпіонів в якості півзахисника
Українець потрапив до списку гравців англійського клубу для участі в турнірі.
Футбол 09 жовтня 2020, 16:56 (football.ua)
Три гравця збірної України U-21 захворіли коронавірусів Три гравця збірної України U-21 захворіли коронавірусів
Білик, Бабогло, В'юнник і Очеретько не зіграють проти Румунії в рамках кваліфікації на молодіжний Євро-2021.
Футбол 09 жовтня 2020, 16:52 (football.ua)
Бути донором - корисно для здоров я Бути донором - корисно для здоров'я
Донорство вельми для здоров'я. Американські дослідники провели серйозний експеримент на цю тему. Виявилося, що регулярна здача крові дуже позитив...
Здоров'я 09 жовтня 2020, 18:04 (e-news.com.ua)
Стало известно, кто сыграет Кузьму Скрябина в новом фильме  Я, Побєда і Берлін Стало известно, кто сыграет Кузьму Скрябина в новом фильме "Я, Побєда і Берлін"
На экране в роли артиста появится актер Франковского Национального драмтеатра.
Світські хроніки 09 жовтня 2020, 18:41 (ТСН.ua)
Аллегрі зустрівся з новими власниками Роми Аллегрі зустрівся з новими власниками Роми
Причина зустрічі колишнього тренера Ювентуса Массіміліано Аллегрі з Деном і Райаном Фрідкіним залишилася невідомою.
Футбол 09 жовтня 2020, 06:39 (football.ua)
Чим ризикують люди, що не міняють вчасно постільна білизна Чим ризикують люди, що не міняють вчасно постільна білизна
Ні для кого не секрет, що постільна білизна необхідно міняти кожен 6-7 днів. У готелях заміну білизни виробляють за потребою або ж на 3-4 добу і ...
Здоров'я 09 жовтня 2020, 05:35 (e-news.com.ua)
Жінки частіше стикаються з побічними ефектами від ліків Жінки частіше стикаються з побічними ефектами від ліків
Європейські дослідники прийшли до висновку: жінки частіше за чоловіків стикаються з побічними ефектами від прийому лікарських засобів. Особливо я...
Здоров'я 09 жовтня 2020, 02:25 (e-news.com.ua)
Зеленський закликав не вірити Медведчуку Зеленський закликав не вірити Медведчуку
Президент України Зеленський закликав не вірити передвиборчим ініціативам політиків, які вакцинуються неперевіреними засобами, і заявив, що Украї...
Здоров'я 09 жовтня 2020, 06:46 (glavnoe.ua)
Спадкоємець престолу в Японії буде проголошений 8 листопада Спадкоємець престолу в Японії буде проголошений 8 листопада
Уряд Японії назвало дату церемонії, на якій буде офіційно проголошений спадкоємець престолу. Про це повідомляє телеканал NHK.
Суспільство 09 жовтня 2020, 03:28 (glavnoe.ua)
Харріс: Трамп вірить Путіну більше, ніж розвідці США Харріс: Трамп вірить Путіну більше, ніж розвідці США
Кандидат Демократичної партії США на посаду віце-президента Камала Харріс звинуватила чинного президента країни Дональда Трампа в ігноруванні дан...
Політика 09 жовтня 2020, 08:55 (glavnoe.ua)
Курси валют від Нацбанку на 9 жовтня 2020 Курси валют від Нацбанку на 9 жовтня 2020
Національний банк України (НБУ) на 9 жовтня 2020 року встановив офіційний курс на рівні 28,28 гривень за долар. Курс на 4 копійки нижче в порівня...
Економіка 09 жовтня 2020, 07:51 (glavnoe.ua)
Очередная  тыловая крыса  - военком погрел на вымогании денег с молодежи Очередная "тыловая крыса" - военком погрел на вымогании денег с молодежи
На Херсонщине задержали комиссара районного военкомата, который требовал $1000 за непрохождение срочной службы.
Події 09 жовтня 2020, 08:02 (glavnoe.ua)
У порту Одеси розпочато розвантаження чергового танкера з азербайджанською нафтою для Білорусі У порту Одеси розпочато розвантаження чергового танкера з азербайджанською нафтою для Білорусі
Розвантаження чергового танкера з азербайджанською нафтою для Білорусі розпочато в порту Одеси.
Економіка 09 жовтня 2020, 10:11 (glavnoe.ua)
Критику Сталіна в РФ можуть прирівняти до виправдання нацизму Критику Сталіна в РФ можуть прирівняти до виправдання нацизму
Віце-спікер Держдуми Ірина Ярова підготувала пакет законопроектів про посилення відповідальності " Ці ініціативи отримали позитивні відгуки урядо...
Політика 09 жовтня 2020, 11:22 (glavnoe.ua)
Перед матчем з Україною: гравці збірної Іспанії влаштували футбольне шоу на тренуванні Перед матчем з Україною: гравці збірної Іспанії влаштували футбольне шоу на тренуванні
Показали клас перед важливими зустрічами в Лізі націй.
Спорт 09 жовтня 2020, 12:35 (ТСН.ua)
За сутки полицейские открыли 15 уголовных производств по фактам нарушений избирательного процесса За сутки полицейские открыли 15 уголовных производств по фактам нарушений избирательного процесса
Всего в течение суток в полицию поступило 197 заявлений и сообщений, связанных с нарушениями избирательного законодательства. Больше всего сообще...