Архів новин 

новини: 25 жовтня 2020 у рубриці:  

Лимфангит: причини і симптоми

Лимфангит (лимфангоит, лимфангиит) - гостре або хронічне запалення лімфатичних судин, що викликається патогенною мікрофлорою. Патологічний процес може вражати судини різної локалізації, глибини і калібру, проте в клінічній практиці частіше зустрічається л...
Здоров'я 25 жовтня 2020, 23:46 (e-news.com.ua)

Вердер і Хоффенхайм розійшлися миром Вердер і Хоффенхайм розійшлися миром
Зустріч команд завершилася нічиєю.
Футбол 25 жовтня 2020, 22:37 (football.ua)
Вчені: додатки для сну можуть нашкодити дитині Вчені: додатки для сну можуть нашкодити дитині
Багато батьків, дотримуючись рекомендацій деяких фахівців, для кращого засипання дітей використовують так званий " Ця назва має на увазі прослухо...
Здоров'я 25 жовтня 2020, 19:15 (e-news.com.ua)
Жовчні камені збільшують ризик хвороб серця Жовчні камені збільшують ризик хвороб серця
Дослідження за участю сотень тисяч людей показало, що жовчнокам'яна хвороба і серцево-судинні захворювання пов'язані набагато тісніше, ніж вважал...
Здоров'я 25 жовтня 2020, 20:24 (e-news.com.ua)
Вольфсбург впорався з Армінією Вольфсбург впорався з Армінією
Завершився поєдинок Бундесліги.
Футбол 25 жовтня 2020, 20:19 (football.ua)
Зоряний гонщик Формули-1 побив черговий рекорд легендарного Шумахера Зоряний гонщик Формули-1 побив черговий рекорд легендарного Шумахера
Пілот перевершив досягнення, яке трималося 14 років.
Спорт 25 жовтня 2020, 21:30 (ТСН.ua)
Поліція відкрила 18 кримінальних справ через порушення в день виборів Поліція відкрила 18 кримінальних справ через порушення в день виборів
Станом на 13:00 поліція зафіксувала одна тисяча шістсот двадцять три заяв і повідомлень, пов'язаних з виборчим процесом.
Політика 25 жовтня 2020, 18:01 (glavnoe.ua)
Роджерс: Озіл - талановитий гравець, але команда важливіше Роджерс: Озіл - талановитий гравець, але команда важливіше
Менеджер розуміє рішення Артети виключити гравця.
Футбол 25 жовтня 2020, 16:51 (football.ua)
Тухель: Не варто очікувати від Мойзе Кіна занадто багато чого Тухель: Не варто очікувати від Мойзе Кіна занадто багато чого
Менеджер прокоментував виступи форварда.
Футбол 25 жовтня 2020, 17:58 (football.ua)
Гаттузо погодив дворічний контракт з Наполі Гаттузо погодив дворічний контракт з Наполі
Наставник підпише нову угоду з партенопейців.
Футбол 25 жовтня 2020, 17:55 (football.ua)
Денисова пояснила участие несовершеннолетних волонтеров в опросе Денисова пояснила участие несовершеннолетних волонтеров в опросе
Несовершеннолетние с 14 до 18 лет в качестве волонтеров могут принимать участие в опросе, который инициировал президент Украины Владимир Зеленски...
Політика 25 жовтня 2020, 15:45 (glavnoe.ua)
Макгрегор відправив несподіване повідомлення Хабіб після його перемоги над Гетжі Макгрегор відправив несподіване повідомлення Хабіб після його перемоги над Гетжі
Колишній суперник написав росіянину, що він провів хороший поєдинок.
Спорт 25 жовтня 2020, 18:15 (ТСН.ua)
Морозко залишився в запасі Колоса в матчі проти Миная Морозко залишився в запасі Колоса в матчі проти Миная
Стали відомі стартові склади команд на матч сьомого туру УПЛ між Ковалевським Колосом і міна.
Футбол 25 жовтня 2020, 18:10 (football.ua)
В Днепре умерла самый пожилой волонтер Украины Людмила Савченко В Днепре умерла самый пожилой волонтер Украины Людмила Савченко
Об этом на своей странице в соцсети сообщила Елена Белозерская.
Суспільство 25 жовтня 2020, 17:34 (glavnoe.ua)
Іменинниця Емілія Кларк насмішила гримасами після стрибка з парашутом Іменинниця Емілія Кларк насмішила гримасами після стрибка з парашутом
Актриса влаштувала екстремальний день народження.
Світські хроніки 25 жовтня 2020, 07:03 (ТСН.ua)
Лаціо в непростому матчі обіграв Болонью Лаціо в непростому матчі обіграв Болонью
Римляни перемогли вдома з рахунком 2: 1.
Футбол 25 жовтня 2020, 04:36 (football.ua)
Фітнес: кращий засіб від зморшок Фітнес: кращий засіб від зморшок
Забудьте про ботокс, пластичної хірургії і омолоджуючих кремах. Останні дослідження показують, що недорога природна альтернатива б'є всі ці метод...
Спорт 25 жовтня 2020, 03:32 (e-news.com.ua)
Астрономи випадково відкрили екстремально бідне металами кульове скупчення в сусідній галактиці Астрономи випадково відкрили екстремально бідне металами кульове скупчення в сусідній галактиці
Астрономи випадково знайшли в близькому до нас спіральній галактиці Туманність Андромеди кульове скупчення, в якому вміст елементів важче водню і...
Здоров'я 25 жовтня 2020, 03:28 (NeBoley.com.ua)
Атлетіко не зазнав проблем проти Бетіса Атлетіко не зазнав проблем проти Бетіса
Голи Луїса Суареса і Льоренте принесли "
Футбол 25 жовтня 2020, 01:15 (football.ua)
Динамо - Олександрія - 1: 0: відео матчу УПЛ Динамо - Олександрія - 1: 0: відео матчу УПЛ
Відеоогляд поєдинку 7-го туру.
Спорт 25 жовтня 2020, 01:13 (ТСН.ua)
Друга перемога в сезоні:  Друга перемога в сезоні: "
Дніпряни забили у Львові три м'ячі і піднялися на 9-е місце.
Спорт 25 жовтня 2020, 04:45 (ТСН.ua)
Еверест закрився через пандемію Еверест закрився через пандемію
Еверест і прилеглі райони закрили на карантин. У селищі Намче-Базар, в якому часто зупиняються туристи, виявили перший випадок COVID-19, передає ...
Суспільство 25 жовтня 2020, 02:24 (glavnoe.ua)
Лейкоплакія порожнини рота Лейкоплакія порожнини рота
Лейкоплакія порожнини рота - це захворювання, яке характеризується підвищеним зроговінням (гіперкератозом) ділянки слизової оболонки порожнини ро...
Здоров'я 25 жовтня 2020, 08:05 (e-news.com.ua)
Дженоа - Інтер 0: 2 Відео голів та огляд матчу Дженоа - Інтер 0: 2 Відео голів та огляд матчу
Представляємо вашій увазі відео найкращих моментів поєдинку чемпіонату Італії.
Футбол 25 жовтня 2020, 09:14 (football.ua)
Миколенко: Вже не знаю, яка позиція для мене більш звична Миколенко: Вже не знаю, яка позиція для мене більш звична
Захисник Динамо висловився про перемогу над Олександрією в матчі чемпіонату України.
Футбол 25 жовтня 2020, 10:18 (football.ua)
alyona alyona призналась, как чувствовала себя во время откровенных съемок в белье alyona alyona призналась, как чувствовала себя во время откровенных съемок в белье
Не так давно реперша позировала в кремовом комлекте нижнего белья и расстегнутом халате.
Світські хроніки 25 жовтня 2020, 03:12 (ТСН.ua)
Чи добре там, де нас немає? Чи добре там, де нас немає?
Іноді, подивившись яку-небудь телепрограму, подумаєш з сумом: «Добре там, море, пальми, тепло...» А чи так добре там, де нас немає? Ось невеликий...
Світ 25 жовтня 2020, 11:27 (Life-News.Ru)
Новий аналіз відрізнить бактеріальну інфекцію від вірусної Новий аналіз відрізнить бактеріальну інфекцію від вірусної
Міжнародна група вчених відкрила два гена, які активуються при попаданні в дитячий організм бактеріальної інфекції. Тепер простий аналіз допомож...