Архів новин 

новини: 1 жовтня 2020 у рубриці:  

Глядачі зможуть потрапити на матчі під егідою УЄФА

Організація пом'якшить обмеження, які викликані пандемією коронавируса.
Футбол 01 жовтня 2020, 23:00 (football.ua)

Чому жінки стали частіше хворіти на рак матки Чому жінки стали частіше хворіти на рак матки
Вчені розповіли, чим викликаний сплеск захворюваності на рак шийки матки. Як виявилося, головний шкідливий чинник - це ожиріння, що впливає на го...
Здоров'я 01 жовтня 2020, 20:47 (e-news.com.ua)
Ляшко розповів правду: чи варто українцям знову чекати жорсткого карантину Ляшко розповів правду: чи варто українцям знову чекати жорсткого карантину
Всі українці пам'ятають кінцівку березня і початок квітня, коли в Україні запровадили жорсткий карантин, працювали тільки магазини і АЗС, громадс...
Суспільство 01 жовтня 2020, 17:31 (УРА-Информ)
Названо ліки, що підвищують ризик діабету Названо ліки, що підвищують ризик діабету
Прийом деяких відомих препаратів, може з часом привести до розвитку цукрового діабету, повідомило видання Science Daily. Відомо, що в розвитку ц...
Здоров'я 01 жовтня 2020, 18:29 (e-news.com.ua)
Дивний знак, пожежі і Гаррі Поттер: фото дня Дивний знак, пожежі і Гаррі Поттер: фото дня
Підбірка яскравих новинних зображень, публікування і подій сьогоднішнього дня, 1 жовтня 2020 року.
Події 01 жовтня 2020, 19:34 (Корреспондент.net)
В Харьковской области количество умерших медработников от COVID-19 возросло до 12 человек В Харьковской области количество умерших медработников от COVID-19 возросло до 12 человек
По состоянию на 1 октября с начала пандемии CОVID-19 в Харьковской области умерли 12 медицинских работников, которые имели подтвержденный диагноз...
Здоров'я 01 жовтня 2020, 19:11 (glavnoe.ua)
Осінній призов: скільки юнаків заберуть до армії Осінній призов: скільки юнаків заберуть до армії
З сьогоднішнього дня в Україні починається осінній призов юнаків до армії на строкову службу. Призовна компанія триватиме до грудня включно.
Суспільство 01 жовтня 2020, 10:57 (УРА-Информ)
В ВОЗ заявляют, что в Украине будет до 9000 новых случаев COVID-19 каждый день: сейчас рекорд 4000 В ВОЗ заявляют, что в Украине будет до 9000 новых случаев COVID-19 каждый день: сейчас рекорд 4000
Последние два дня в Украине фиксируется более 4000 случаев заражения коронавирусной инфекций. Однако, похоже, что это не предел. Во Всемирной орг...
Суспільство 01 жовтня 2020, 12:52 (УРА-Информ)
Футболіст  Футболіст "
Також порушник повинен заплатити штраф.
Спорт 01 жовтня 2020, 14:11 (ТСН.ua)
Кабмін змінив стандарт середньої освіти: чому повинні навчити школярів Кабмін змінив стандарт середньої освіти: чому повинні навчити школярів
За словами прем'єра, затверджені критерії знань відповідають вимогам сучасного технологічного світу. Кабінет міністрів України сьогодні затверди...
Україна 01 жовтня 2020, 16:19 (e-news.com.ua)
Ребров желает избежать встречи с  Динамо  в Лиге чемпионов: Не хочу играть против родного клуба Ребров желает избежать встречи с "Динамо" в Лиге чемпионов: Не хочу играть против родного клуба
Украинский тренер надеется, чтобы жребий не сведет его с киевлянами.
Спорт 01 жовтня 2020, 14:44 (ТСН.ua)
Площа, пройдена вогнем в Луганській області, перевищила 11 тис. га Площа, пройдена вогнем в Луганській області, перевищила 11 тис. га
Протягом дня 30 вересня на території Луганської області було зафіксовано 146 пожеж в природних екосистемах, які в результаті сильного вітру з пор...
Події 01 жовтня 2020, 17:31 (glavnoe.ua)
Муж Юлии Саниной очаровал страстным поцелуем с женой Муж Юлии Саниной очаровал страстным поцелуем с женой
Так Вал Бебко поздравил фанов с 1 октября.
Світські хроніки 01 жовтня 2020, 15:44 (ТСН.ua)
Памяти Сергея Ателькина Памяти Сергея Ателькина
Football.ua вспоминает памятные голы в карьере легенды "горняков".
Футбол 01 жовтня 2020, 16:24 (football.ua)
Стали відомі три останні учасники групового етапу Ліги чемпіонів Стали відомі три останні учасники групового етапу Ліги чемпіонів
Завершилися заключні поєдинки плей-офф кваліфікації головного єврокубка.
Футбол 01 жовтня 2020, 03:13 (football.ua)
У крісло мера Одеси мітять два Зеленських і Дарт Вейдер У крісло мера Одеси мітять два Зеленських і Дарт Вейдер
Одеська міська територіальна виборча комісія зареєструвала кандидатами на посаду міського голови Одеси Василя Сергійовича Зеленського, висунутого...
Політика 01 жовтня 2020, 06:37 (glavnoe.ua)
У Харкові невідомі викинули котів в пластикових контейнерах У Харкові невідомі викинули котів в пластикових контейнерах
Поліція розшукує нелюдів, які залишили напризволяще котів в пластикових контейнерах.
Події 01 жовтня 2020, 05:28 (glavnoe.ua)
Дослідження: які люди схильні вірити в теорії змови Дослідження: які люди схильні вірити в теорії змови
Команда психологів з університету Еморі в Атланті провела дослідження, щоб визначити, які риси характерні для людей, схильних вірити в теорії змо...
Суспільство 01 жовтня 2020, 02:11 (glavnoe.ua)
В Одесі здійснив аварійну посадку американський військовий літак, - ЗМІ В Одесі здійснив аварійну посадку американський військовий літак, - ЗМІ
Військово-транспортний літак ВПС США C-130 Hercules здійснив аварійну посадку в одеському аеропорту.
Події 01 жовтня 2020, 02:09 (glavnoe.ua)
Які напої зможуть зміцнити імунітет Які напої зможуть зміцнити імунітет
У холодну пору року, коли збільшується кількість вірусних і простудних захворювань, необхідно більше уваги приділяти імунітету. Кожен хотів би вб...
Здоров'я 01 жовтня 2020, 08:45 (e-news.com.ua)
Іхтіоз: форми захворювання Іхтіоз: форми захворювання
Іхтіоз (від грец. ichthys - «риба») - це генетично обумовлене захворювання шкіри, що характеризується її надлишковим зроговінням з деформацією за...
Здоров'я 01 жовтня 2020, 07:41 (e-news.com.ua)
Аспірин, фолієва кислота, магній і молочні продукти можуть запобігти раку кишечника Аспірин, фолієва кислота, магній і молочні продукти можуть запобігти раку кишечника
Фолієва кислота, магній і молочні продукти можуть допомогти запобігти рак кишечника, але немає ніяких доказів того, що часник або цибулю, риба, ч...
Здоров'я 01 жовтня 2020, 09:52 (NeBoley.com.ua)
Ассіст Малиновського - в огляді матчу Лаціо - Аталанта Ассіст Малиновського - в огляді матчу Лаціо - Аталанта
Вашій увазі огляд поєдинку чемпіонату Італії за участю українського хавбека.
Футбол 01 жовтня 2020, 09:51 (football.ua)
Хмара тегів