Архів новин 

новини: 17 жовтня 2020 у рубриці:  

Дембеле і Педрі - в основі Барселони на матч проти Хетафе

Стали відомі стартові склади команд на матч шостого туру Ла Ліги між Хетафе і Барселоною.
Футбол 17 жовтня 2020, 23:59 (football.ua)

Триллер в Лондоні:  Триллер в Лондоні: "
Команда Френка Лемпарда в третій раз в сезоні втратила очки.
Спорт 17 жовтня 2020, 22:50 (ТСН.ua)
Божевільна інтрига і скасований гол:  Божевільна інтрига і скасований гол: "
Арбітр не зарахував гол Хендерсона в компенсований час.
Спорт 17 жовтня 2020, 19:29 (ТСН.ua)
Бундесліга: Байєр і Штутгарт здобули перемоги, Фрайбург і Вердер розійшлися миром Бундесліга: Байєр і Штутгарт здобули перемоги, Фрайбург і Вердер розійшлися миром
Пропонуємо вашій увазі результати матчів чемпіонату Німеччини.
Футбол 17 жовтня 2020, 20:38 (football.ua)
Агуеро готовий зіграти проти Арсеналу з перших хвилин Агуеро готовий зіграти проти Арсеналу з перших хвилин
Стали відомі стартові склади команд на матч п'ятого туру АПЛ між Манчестер Сіті і лондонським Арсеналом.
Футбол 17 жовтня 2020, 20:34 (football.ua)
Луческу: Ризикував чи здоров ям супряга і Буяльського? Я краще знаю про їхню готовність Луческу: Ризикував чи здоров'ям супряга і Буяльського? Я краще знаю про їхню готовність
Румунський фахівець відповів на питання журналістів на прес-конференції.
Футбол 17 жовтня 2020, 21:45 (football.ua)
Мойес: Я хотів купити Бейла в Манчестер Юнайтед Мойес: Я хотів купити Бейла в Манчестер Юнайтед
Менеджер розповів про не відбувся трансфер.
Футбол 17 жовтня 2020, 12:51 (football.ua)
Степанов допускає залучення студентів-медиків для боротьби з COVID-19 Степанов допускає залучення студентів-медиків для боротьби з COVID-19
Для боротьби з коронавірусів COVID-19 будуть залучати студентів-медиків і лікарів-інтернів. За його словами, вони можуть працювати під наглядом л...
Суспільство 17 жовтня 2020, 13:54 (glavnoe.ua)
Куман: Пояснив десть, що система Барселони не відрізняється від системи Аякса Куман: Пояснив десть, що система Барселони не відрізняється від системи Аякса
Менеджер провів паралель між двома грандами.
Футбол 17 жовтня 2020, 15:11 (football.ua)
Сантос призупинив контракт Робіньо через шість днів після підписання Сантос призупинив контракт Робіньо через шість днів після підписання
Схоже, клуб не хоче бути учасником скандалу навколо футболіста.
Футбол 17 жовтня 2020, 15:07 (football.ua)
В Украине впервые прошел аукцион по продаже янтаря В Украине впервые прошел аукцион по продаже янтаря
yantar. jpg Первый открытый аукцион по продаже янтаря-сырца прошел в Луцке. На торгах продали 627 кг янтаря на общую сумму 21,6 млн грн. Об этом ...
Суспільство 17 жовтня 2020, 13:23 (Електронні Вісті)
Ван Дейк травмувався в першому таймі матчу з Евертоном Ван Дейк травмувався в першому таймі матчу з Евертоном
Нідерландський захисник покинув поле через пошкодження.
Футбол 17 жовтня 2020, 18:21 (football.ua)
Маріуполь обіграв Минай завдяки спірному пенальті на останніх хвилинах Маріуполь обіграв Минай завдяки спірному пенальті на останніх хвилинах
Підопічні Остапа Маркевича набрали три бали.
Футбол 17 жовтня 2020, 17:17 (football.ua)
Матч Рух - Динамо відбудеться без глядачів Матч Рух - Динамо відбудеться без глядачів
Поєдинок шостого туру все-таки пройде без уболівальників на трибунах.
Футбол 17 жовтня 2020, 00:25 (football.ua)
Клейтон: Для мене велика честь і радість носити футболку гранда Східної Європи Клейтон: Для мене велика честь і радість носити футболку гранда Східної Європи
Новачок Динамо поділився емоціями від підписання контракту.
Футбол 17 жовтня 2020, 04:41 (football.ua)
Отримано нові докази зв язку тяжкості COVID-19 з групою крові Отримано нові докази зв'язку тяжкості COVID-19 з групою крові
Продовжуючи вивчати Коронавірусние інфекцію, біохіміки усього світу намагаються визначити фактори ризику і потенційні терапевтичні цілі. Два свіж...
Здоров'я 17 жовтня 2020, 02:33 (glavnoe.ua)
Міністр спорту Італії: Кріштіану Роналду не повинен нахабніти Міністр спорту Італії: Кріштіану Роналду не повинен нахабніти
Вінченцо Спадафора вважає, що навіть зірки повинні відповідати за свої вчинки.
Футбол 17 жовтня 2020, 08:13 (football.ua)
Перша ліга: Чорноморець зміцнив лідерство, Металіст 1925 відстояв нічию з Волинню Перша ліга: Чорноморець зміцнив лідерство, Металіст 1925 відстояв нічию з Волинню
Відбулися матчі сьомого туру Першої ліги чемпіонату України.
Футбол 17 жовтня 2020, 05:53 (football.ua)
Симптоми корінцевого синдрому Симптоми корінцевого синдрому
Невралгічний синдром, що розвивається в результаті здавлення початкових відділів спинномозкових нервів або нервових корінців в районі їх відгалуж...
Здоров'я 17 жовтня 2020, 07:08 (e-news.com.ua)
ПСЖ розгромив Ним ПСЖ розгромив Ним
Парижани відправили у ворота суперника чотири м'ячі.
Футбол 17 жовтня 2020, 07:06 (football.ua)
Вчені розробили новий  Вчені розробили новий "
Тест планують використовувати в аеропортах, ресторанах та інших громадських місцях, де необхідна швидка і точна діагностика.
Наука 17 жовтня 2020, 08:19 (Корреспондент.net)
Коронавірус може спровокувати раптову втрату слуху Коронавірус може спровокувати раптову втрату слуху
Дослідження показало, що у пацієнтів з COVID-19 в реанімації потрібно перевіряти слух. Виявилося, що новий вірус може стати причиною перманентної...
Здоров'я 17 жовтня 2020, 11:43 (NeBoley.com.ua)
Депа: Пишаюся тим, що я граю за Ліон Депа: Пишаюся тим, що я граю за Ліон
Форвард висловив свою лояльність до клубу.
Футбол 17 жовтня 2020, 10:39 (football.ua)
Лампард: Продавши Азара, Челсі втратив кращого гравця АПЛ Лампард: Продавши Азара, Челсі втратив кращого гравця АПЛ
Менеджер висловився про роботу на трансферному вікні.
Футбол 17 жовтня 2020, 12:47 (football.ua)
Хмара тегів