Маріуполь обіграв Минай завдяки спірному пенальті на останніх хвилинах

17 жовтня 2020, 17:17 | Футбол

Підопічні Остапа Маркевича набрали три бали.

Маріуполь в рамках шостого туру чемпіонату України вирушив в гості до Міна. Остап Маркевич знайшов місце в стартовому складі для Танковського, який нещодавно приєднався до команди. У Миная можна відзначити появу з перших хвилин Дієслова. Підопічні Василя Кобіна активно почали поєдинок, але небезпечними моментами це не супроводжувалося.

Маріуполь, в свою чергу, зміг створити можливість для взяття воріт - Стасюк змістився в центр і навісив в чужу штрафну площу, звідки головою пробив Сікан. Попович помилився при грі на виході, але м'яч влучив у поперечину воріт. Надалі підопічні Остапа Маркевича забрали ігрову ініціативу собі.

Минай зміг відсунути гру від своїх воріт лише ближче під кінець півгодини ігрового часу. За той відрізок азовці так і не змогли створити нерозв'язних завдання для оборони суперника. До кінця тайму територіальна перевага була на боці господарів, але до гострих ударів по воротах справа не доходила.

Василь Кобін намагався змінити хід поєдинку за допомогою двох замін в перерві - гра Миная дещо пожвавилася, але гості все одно були гостріше в завершальній стадії. Обороні мінайцев доводилося непросто, щоб стримувати натиск суперника. Проте, непогані випади були, але, наприклад, з ударом Нурієва впорався Гальчук.

Найцікавіше сталося вже в компенсований час - Саків збив Мишнева, а арбітр вказав на одинадцятиметрову позначку.

Дуже спірний пенальті, адже на повторі здається, що півзахисника Маріуполя збили до штрафного майданчика. Бондаренко, до речі, невпевнено, але " Примітно, що азовці поступилися Колосу в минулому турі через пенальті, який був призначений в компенсований час за фол за межами штрафного.

Минай - Маріуполь 0: 1 Гол: Бондаренко, 90 + 2 Минай: Попович - Меліченко, Лопиренок, Матіч - Глагола (Книш, 32), Голодюк (Ткачук, 46), Нурієв, Саків - Кожанов (Маембе, 46), Шиндер (.