Архів новин 

новини: 26 жовтня 2020 у рубриці:  

Каштру: Поразка від Інтера в півфіналі Ліги Європи стало найважливішим уроком для мене

Наставник "
Футбол 26 жовтня 2020, 23:06 (football.ua)

Барселона не оголосить референдум про вотум недовіри керівництву без дозволу органів охорони здоров я Барселона не оголосить референдум про вотум недовіри керівництву без дозволу органів охорони здоров'я
Рада директорів клубу не має наміру поспішати зі своєю відставкою.
Футбол 26 жовтня 2020, 23:00 (football.ua)
Гравець Львова відсторонений від футболу на 2 роки через договірні матчі Гравець Львова відсторонений від футболу на 2 роки через договірні матчі
Остаточний вердикт FIFA виявився досить суворим для українського півзахисника Ярослава Богунова.
Футбол 26 жовтня 2020, 19:44 (football.ua)
Вчені: купання в холодній воді ефективно проти деменції Вчені: купання в холодній воді ефективно проти деменції
Виявляється, холод захищає головний мозок від розвитку слабоумства і інших дегенеративних захворювань нервової системи.
Здоров'я 26 жовтня 2020, 18:41 (NeBoley.com.ua)
Безрукий пакистанець навчився нестандартно грати в більярд і надихає соцмережі Безрукий пакистанець навчився нестандартно грати в більярд і надихає соцмережі
Чоловік уже виграв кілька місцевих турнірів і мріє вийти на міжнародний рівень.
Спорт 26 жовтня 2020, 21:54 (ТСН.ua)
Понад 27 тис. українських сімей перейшли на сонячні панелі Понад 27 тис. українських сімей перейшли на сонячні панелі
Кількість українських сімей, які з 2015 року перейшли на використання сонячної енергетики, склала 27 623.
Економіка 26 жовтня 2020, 21:53 (glavnoe.ua)
Модріч: Я занадто старий, щоб повернутися в Тоттенхем Модріч: Я занадто старий, щоб повернутися в Тоттенхем
Півзахисник не має наміру переїжджати в лондонський клуб.
Футбол 26 жовтня 2020, 09:51 (football.ua)
Здорові зуби: запорука здоров я Здорові зуби: запорука здоров'я
Відкрита білосніжна посмішка завжди спонукає до спілкування, є символом привабливості. Завдяки регулярній турботі про гігієну порожнини рота і зд...
Здоров'я 26 жовтня 2020, 10:56 (e-news.com.ua)
Чи варто чекати відновлення ярмарків у 2021 році Чи варто чекати відновлення ярмарків у 2021 році
У першій половині 2020 року продажі мистецтва впали в середньому на 36%, через що дилери були змушені на третину скоротити свій штат, а 2% галере...
Мистецтво 26 жовтня 2020, 13:12 (glavnoe.ua)
Як уберегти організм від застуди Як уберегти організм від застуди
В осінньо-зимовий період ризик захворіти простудними захворюваннями підвищується особливо істотно. Лікарі дали рекомендації про те, як зберегти з...
Здоров'я 26 жовтня 2020, 12:10 (e-news.com.ua)
Слава богу, з явилася справжня їжа: жителі ОРДО зраділи українським продуктам в магазинах Слава богу, з'явилася справжня їжа: жителі ОРДО зраділи українським продуктам в магазинах
Жителі тимчасово непідконтрольних українському уряду територій Донецької області раді тому, що в магазинах знову з'явилися українські продукти, а...
Суспільство 26 жовтня 2020, 14:17 (УРА-Информ)
У київському Динамо спалах коронавируса: в середу важлива гра в Лізі чемпіонів У київському Динамо спалах коронавируса: в середу важлива гра в Лізі чемпіонів
Сьогодні, 26 жовтня, віце-чемпіон України київське " Однак, схоже, що підопічні Мірчі Луческу відправляться на зустріч не в оптимальному складі.
Спорт 26 жовтня 2020, 15:22 (УРА-Информ)
Нурмагомедов розхвалив Усика і порадив Ф юрі битися з українцем Нурмагомедов розхвалив Усика і порадив Ф'юрі битися з українцем
Хабіб заявив, що українець не схожий на інші важкоатлетів і має хорошу техніку.
Спорт 26 жовтня 2020, 16:27 (ТСН.ua)
У ЦВК розповіли, коли оприлюднять результати місцевих виборів У ЦВК розповіли, коли оприлюднять результати місцевих виборів
У Центральній виборчій комісії пояснили, що в даний час у них немає даних за результатами місцевих виборів в Україні. Як тільки ці дані надійдуть...
Суспільство 26 жовтня 2020, 17:30 (glavnoe.ua)
Гранада мінімально обіграла Хетафе Гранада мінімально обіграла Хетафе
Завершився поєдинок чемпіонату Іспанії.
Футбол 26 жовтня 2020, 04:19 (football.ua)
Техніка фарбування волосся Шатушь Техніка фарбування волосся Шатушь
Ніщо не змінює вигляд жінки, як нова зачіска або колір волосся.
Здоров'я 26 жовтня 2020, 05:32 (NeBoley.com.ua)
Діагностика та лікування раку кишечника Діагностика та лікування раку кишечника
Злоякісна пухлина кишечника - одне з найпоширеніших онкологічних захворювань. Онкологія кишечника більшою мірою пов'язана з харчовими уподобанням...
Здоров'я 26 жовтня 2020, 02:10 (e-news.com.ua)
Реал Сосьєдад розгромив Уеска Реал Сосьєдад розгромив Уеска
Сан-себастьянци відправили у ворота суперника чотири м'ячі.
Футбол 26 жовтня 2020, 02:03 (football.ua)
Геращенко: Поліція поза політикою, захищає закон і виборче право громадян Геращенко: Поліція поза політикою, захищає закон і виборче право громадян
Про це заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко заявив під час брифінгу. «Мільйони людей сьогодні вибирають місцеву владу і це дуже в...
Політика 26 жовтня 2020, 04:26 (glavnoe.ua)
У Краматорську на місцевих виборах члену виборчої комісії погрожували вбивством У Краматорську на місцевих виборах члену виборчої комісії погрожували вбивством
Про це повідомляє поліція Донецької області.
Події 26 жовтня 2020, 07:44 (glavnoe.ua)
На Харківщині зафіксовано випадок голосування замість виборця На Харківщині зафіксовано випадок голосування замість виборця
У Валках виборець заявив, що за нього проголосував інша людина. За даними поліції, 31-річний чоловік повідомив, що при отриманні виборчого бюлете...