Архів новин 

новини: 2 жовтня 2020 у рубриці:  

Карбункул: лікування захворювання

Карбункул представляє собою гостре гнійне запалення сальних залоз і волосяних мішечків, що характеризується некрозом тканин шкіри і підшкірної клітковини, а також утворенням загального інфільтрату. Як правило, у людини виникає одиночний карбункул, але від...
Здоров'я 02 жовтня 2020, 23:41 (e-news.com.ua)

Сакаї встав на захист Неймара за звинуваченнями в расизмі Сакаї встав на захист Неймара за звинуваченнями в расизмі
Захисник Марселя Хірокі Сакаї стверджує, що бразильська зірка ПСЖ не робив расистських коментарів в його адресу.
Футбол 02 жовтня 2020, 22:30 (football.ua)
Корисний напій зміцнює кістки Корисний напій зміцнює кістки
Зелений чай є найкориснішим напоєм. Звичка пити щодня зелений чай пов'язана з підвищеною щільністю кісток і зниженим ризиком переломів. Це особли...
Здоров'я 02 жовтня 2020, 19:09 (e-news.com.ua)
Яких компонентів не повинно бути в антисептику Яких компонентів не повинно бути в антисептику
Антисептичні засоби - корисна річ, особливо, в дорозі або під час прогулянки в парку. А в цьому році, на тлі пандемії коронавируса, цей предмет с...
Здоров'я 02 жовтня 2020, 21:18 (NeBoley.com.ua)
Муж Екатерины Кухар рассказал, каким бизнесом занялся Муж Екатерины Кухар рассказал, каким бизнесом занялся
Александр Стоянов начал випучк аромасвичок и косметики.
Світські хроніки 02 жовтня 2020, 19:42 (ТСН.ua)
Посилення на Лігу чемпіонів:  Посилення на Лігу чемпіонів: "
Київський клуб хоче орендувати румунського хавбека з правом подальшого викупу.
Спорт 02 жовтня 2020, 13:37 (ТСН.ua)
Визнання Тіхановском президентом РБ: США зробили раптове заяву Визнання Тіхановском президентом РБ: США зробили раптове заяву
Держсекретар Сполучених Штатів Майк Помпео дав свої коментарі щодо білоруських протестів, які виникли після президентських виборів. Офіційний Ваш...
Політика 02 жовтня 2020, 14:41 (УРА-Информ)
Манчестер Юнайтед і Рома близькі до домовленості по Смоллінг Манчестер Юнайтед і Рома близькі до домовленості по Смоллінг
Центральний захисник Манчестер Юнайтед Кріс Смоллінг може повернутися в італійську Серію А, де він захищав кольори Роми. Як повідомляє журналіст...
Футбол 02 жовтня 2020, 15:44 (football.ua)
Збірна Іспанії оголосила склад на матч з Україною в Лізі націй Збірна Іспанії оголосила склад на матч з Україною в Лізі націй
Луїс Енріке викликав на жовтневі поєдинки 25 виконавців.
Спорт 02 жовтня 2020, 16:58 (ТСН.ua)
Кривдник  Кривдник "
Ромелу Лукаку тепер чекає зустріч з "
Спорт 02 жовтня 2020, 18:03 (ТСН.ua)
Катастрофа Ан-26: Начата процедура выдачи тел родственникам погибших для захоронения Катастрофа Ан-26: Начата процедура выдачи тел родственникам погибших для захоронения
Государственное бюро расследований продолжает отчитываться о расследовании уголовного производства по факту авиакатастрофы военного самолета АН-2...
Події 02 жовтня 2020, 17:14 (glavnoe.ua)
На Луганщине продолжается тушение 7 очагов пожаров На Луганщине продолжается тушение 7 очагов пожаров
На территории Луганской области продолжается тушение пожаров, возникших 30 сентября. Наиболее сложная обстановка сложилась вдоль линии разгранич...
Події 02 жовтня 2020, 19:05 (glavnoe.ua)
На двох вулицях у Харкові рух заборонили до кінця місяця На двох вулицях у Харкові рух заборонили до кінця місяця
Рух транспорту по Бєлгородському спуску, на ділянці від вул. Шевченко до пров. Синельникова, буде заборонено до 30 жовтня.
Суспільство 02 жовтня 2020, 05:33 (glavnoe.ua)
Фактори, що впливають на збереження філерів Фактори, що впливають на збереження філерів
Однією з найпопулярніших методик, за допомогою яких можна привести до більш молодому зовнішнім виглядом обличчя, є контурна пластика.
Здоров'я 02 жовтня 2020, 01:11 (NeBoley.com.ua)
Кум Путіна пропонує закуповувати вакцину від коронавируса у Росії Кум Путіна пропонує закуповувати вакцину від коронавируса у Росії
Глава політичної ради ОТЗЖ Віктор Медведчук запропонував почати діалог з Росією про закупівлю вакцини від коронавируса. Про це йдеться в заяві, о...
Політика 02 жовтня 2020, 01:09 (glavnoe.ua)
Вчені назвали Трампа головним джерелом дезінформації про коронавіруси Вчені назвали Трампа головним джерелом дезінформації про коронавіруси
Президент США Дональд Трамп є головним джерелом спотвореної інформації про засоби лікування коронавируса COVID-19 в світі, повідомляють західні З...
Здоров'я 02 жовтня 2020, 02:15 (glavnoe.ua)
Продукти, які корисні для діабетиків Продукти, які корисні для діабетиків
Список " насіння гарбуза. Завдяки високим рівнями магнію і Омега 3 в складі гарбузового насіння їх вживання активізує виведення шкідливого холест...
Здоров'я 02 жовтня 2020, 04:27 (e-news.com.ua)
Фрукти, котрі врятують від зимової застуди Фрукти, котрі врятують від зимової застуди
Взимку необхідно вживати в їжу сезонні фрукти - їх вживання захищає організм в небезпечний для нього сезон вірусів і простуд. Особливо гарні в як...
Здоров'я 02 жовтня 2020, 03:21 (e-news.com.ua)
Причини калькульозногохолециститу і фактори ризику його розвитку Причини калькульозногохолециститу і фактори ризику його розвитку
Калькульознийхолецистит - мультифакториальное, т. розвивається в результаті впливу багатьох причинних факторів захворювання, гостре або хронічне ...
Здоров'я 02 жовтня 2020, 06:46 (e-news.com.ua)
Фітнес для початківців: як уникнути помилок Фітнес для початківців: як уникнути помилок
За статистикою, саме весна - найпопулярніший період серед відвідувачів фітнес-клубів. Це не дивно, адже до літа нам так хочеться привести себе в ...
Спорт 02 жовтня 2020, 07:52 (e-news.com.ua)
Каштру: Повинні показати наш найкращий рівень, щоб вийти з групи Каштру: Повинні показати наш найкращий рівень, щоб вийти з групи
Португальський фахівець поділився враженням від підсумків жеребкування.
Футбол 02 жовтня 2020, 08:56 (football.ua)
В Одеській області депутат підкупив членів виборчих комісій, - СБУ В Одеській області депутат підкупив членів виборчих комісій, - СБУ
Служба безпеки викрила чиновника мерії Подольська, який є депутатом міськради, на підкуп членів виборчої комісії в інтересах однієї з партій.
Політика 02 жовтня 2020, 10:05 (glavnoe.ua)
Коти і собаки поштою: в Китаї виявили 5000 тварин, які померли без їжі і води Коти і собаки поштою: в Китаї виявили 5000 тварин, які померли без їжі і води
На логістичному підприємстві в Центральному Китаї виявили щонайменше 5 тисяч мертвих тварин, які, ймовірно, задихнулися або померли від голоду в ...
Події 02 жовтня 2020, 10:03 (glavnoe.ua)
Коронавірус в Україні: черговий рекорд, понад 4500 нових випадків Коронавірус в Україні: черговий рекорд, понад 4500 нових випадків
Третій день поспіль в Україні фіксується новий добовий рекорд кількості заражених на Коронавірусние інфекцію. І якщо в попередні дні було на менш...
Суспільство 02 жовтня 2020, 11:15 (УРА-Информ)
ЄС розширив санкції проти учасників будівництва Керченського мосту ЄС розширив санкції проти учасників будівництва Керченського мосту
Європейський Союз розширив санкції проти учасників будівництва Керченського мосту. В " Про це повідомляє "
Політика 02 жовтня 2020, 11:12 (glavnoe.ua)
Меланія Трамп розповіла про стан здоров я після позитивного тест на COVID-19 Меланія Трамп розповіла про стан здоров'я після позитивного тест на COVID-19
Перша леді США Меланія Трамп і її чоловік Дональд Трамп оголосили, що вони здали позитивний результат на COVID-19.
Політика 02 жовтня 2020, 12:20 (УРА-Информ)
Хмара тегів