Архів новин 

новини: 7 листопада 2020 у рубриці:  

Меладзе представив "

Стало відомо, хто замінив Еріку Герцег і Ольгу Меганскую.
Світські хроніки 07 листопада 2020, 23:28 (ТСН.ua)

Юрий Горбунов очаровал фото, как трехлетний сын готовит подарок для бабушки Юрий Горбунов очаровал фото, как трехлетний сын готовит подарок для бабушки
Ведущий показал, как Иван рисовал презент для любимого человека.
Світські хроніки 07 листопада 2020, 22:12 (ТСН.ua)
Фред і Лінделеф повернулися в основу Манчестер Юнайтед на матч проти Евертона Фред і Лінделеф повернулися в основу Манчестер Юнайтед на матч проти Евертона
Стали відомі стартові склади команд на матч восьмого туру АПЛ між ліверпульським Евертоном і Манчестер Юнайтед.
Футбол 07 листопада 2020, 15:39 (football.ua)
Ортодонтичні капи для дітей: чому прикус краще виправляти в дитячому віці Ортодонтичні капи для дітей: чому прикус краще виправляти в дитячому віці
Ортодонтичні капи для дітей: як вони допомагають у виправленні прикусу? Чи можна носити їх дітям з молочними зубами? Які порушення прикусу можна ...
Здоров'я 07 листопада 2020, 17:56 (NeBoley.com.ua)
Илона Гвоздева умилила снимком с новорожденным сыном Илона Гвоздева умилила снимком с новорожденным сыном
Хореограф поделилась, что долго скучала по детскому "молочному" запаху.
Світські хроніки 07 листопада 2020, 17:16 (ТСН.ua)
Бундесліга: РБ Лейпциг, Уніон і Герта розгромили Фрайбург, Армінія і Аугсбург Бундесліга: РБ Лейпциг, Уніон і Герта розгромили Фрайбург, Армінія і Аугсбург
Завершилися чергові матчі сьомого туру чемпіонату Німеччини.
Футбол 07 листопада 2020, 21:17 (football.ua)
У Чорнобильській зоні у грибників відібрали 60 кг радіоактивних грибів У Чорнобильській зоні у грибників відібрали 60 кг радіоактивних грибів
Поліцейські, що несуть службу в районі ЧАЕС, завадили вивезти за периметр зони відчуження 60 кг радіаційних грибів.
Здоров'я 07 листопада 2020, 08:02 (glavnoe.ua)
У Харкові автомобіль врізався в зупинку, є постраждалі У Харкові автомобіль врізався в зупинку, є постраждалі
У Харкові сьогодні близько полудня зіткнулися автомобілі Honda Civic і Suzuki Grand Vitara, в результаті чого один з них відкинуло в зупинку гром...
Події 07 листопада 2020, 08:00 (glavnoe.ua)
Спи, як Роналду: експерт зі сну розповів, чому Кріштіану спить 5-6 разів на день Спи, як Роналду: експерт зі сну розповів, чому Кріштіану спить 5-6 разів на день
Футболіст засинає на 90 хвилин і спить в позі ембріона.
Спорт 07 листопада 2020, 10:09 (ТСН.ua)
Хазенхюттль: Вважаю, що ми одна з найбільш організованих команд ліги Хазенхюттль: Вважаю, що ми одна з найбільш організованих команд ліги
Головний тренер Саутгемптона підвів підсумок поєдинку проти Ньюкасла (2: 0), завдяки успіху в якому його команда вперше в історії очолила таблицю...
Футбол 07 листопада 2020, 11:17 (football.ua)
Коноплянка: Гра з Динамо буде цікавою і захоплюючою, незважаючи на коронавірус Коноплянка: Гра з Динамо буде цікавою і захоплюючою, незважаючи на коронавірус
Хавбек Шахтаря висловився про принциповому матчі проти столичного клубу.
Футбол 07 листопада 2020, 12:22 (football.ua)
Відаль: Мессі в Інтері? Тут вже є я Відаль: Мессі в Інтері? Тут вже є я
Чилійський півзахисник міланського Інтера розповів про атмосферу всередині команди.
Футбол 07 листопада 2020, 14:33 (football.ua)
Госархівслужба створила електронну базу даних жертв комуністичних репресій Госархівслужба створила електронну базу даних жертв комуністичних репресій
В Україні створена електронна база даних про жертви репресій комуністичного тоталітарного режиму "
Політика 07 листопада 2020, 13:30 (glavnoe.ua)
Гвардейцы-гранатометчики оттачивали мастерство Гвардейцы-гранатометчики оттачивали мастерство
В течение недели в Восточном ОТО проходили сборы гранатометным расчетов. Гранатометчики - неотъемлемая часть огневой группы, задачей которых явл...
Суспільство 07 листопада 2020, 13:31 (glavnoe.ua)
Міопатія: форми захворювання Міопатія: форми захворювання
Міопатією називається захворювання переважно спадкового походження, в основі якого лежить дегенеративне ураження м'язів з їх прогресуючою атрофіє...
Здоров'я 07 листопада 2020, 00:30 (e-news.com.ua)
Лікар назвала час перетворення чаю в отруту Лікар назвала час перетворення чаю в отруту
Дієтолог Олена Соломатіна розповіла, коли чай перетворюється на отруту, після чого пити його категорично не рекомендується.
Здоров'я 07 листопада 2020, 03:42 (NeBoley.com.ua)
Діагностика і симптоми міоклонії Діагностика і симптоми міоклонії
Міоклонія - це судорожне повторне сіпання великих груп м'язів. Стан може спостерігатися в нормі при засипанні, сильному переляку. Якщо причиною з...