Архів новин 

новини: 17 червня 2017 у рубриці:  

Роналду хоче покинути "Реал" через звинувачення в несплаті податків

Нападаючий збірної Португалії Кріштіану Роналду вирішив покинути мадридський футбольний клуб "Реал" після того, як нього надійшли звинувачення з прокуратури про невиплату податків.
Футбол 17 червня 2017, 08:07 (УРА-Информ)

 Повна непередбачуваність : Росію розлютило рішення Трампа по Кубі "Повна непередбачуваність": Росію розлютило рішення Трампа по Кубі
У Лаврова не змогли залишити без коментаря заяву президента США.
Світ 17 червня 2017, 07:41 (Обозреватель)
Мобільні телефони призводять до порушень сну у підлітків Мобільні телефони призводять до порушень сну у підлітків
Європейські дослідники повідомляють, що підлітки, які використовують свої мобільні телефони більш ніж 15 раз в день, частіше стикаються з порушен...
Здоров'я 17 червня 2017, 03:14 (NeBoley.com.ua)
У Раді пообіцяли закрити групі Scooter в їзд на Україну У Раді пообіцяли закрити групі Scooter в'їзд на Україну
Київ заборонить німецькій групі Scooter відвідувати Україну, якщо музиканти потраплять до Криму через Росію. Про це повідомив секретар комітету з...
Світ 17 червня 2017, 04:22 (GIGAMIR)
Яким повинен бути хороший корм для собаки Яким повинен бути хороший корм для собаки
Коли ми заводимо собаку, то хочеться забезпечити її повноцінним і правильним харчуванням. Однак самому купувати м'ясо і готувати їй їжу самостійн...
Суспільство 17 червня 2017, 05:58 (e-news.com.ua)
Лікар назвала ягоди, які допомагають під час перепадів тиску Лікар назвала ягоди, які допомагають під час перепадів тиску
Журавлина Під час перепадів погоди артеріальний тиск стрибає навіть у здорових людей.
Здоров'я 17 червня 2017, 07:17 (NeBoley.com.ua)
Хакери атакують організації в Італії Хакери атакують організації в Італії
Фахівець компанії Yoroi Марко Раміллі (Marco Ramilli) описав багатоетапну атаку, спрямовану на італійські організації. В рамках шкідливої ??кампа...
Технології 17 червня 2017, 01:18 (InternetUA)
Євро-2017 (U-21): Словаччина зуміла добути вольову перемогу над Польщею Євро-2017 (U-21): Словаччина зуміла добути вольову перемогу над Польщею
Пропустивши на самому початку зустрічі, збірна Словаччини знайшла в собі сили не тільки зрівняти рахунок, а й вирвати три очки з командою-господа...
Футбол 17 червня 2017, 01:07 (football.ua)
Алвес впевнений, що Буффон увійде в історію і без перемоги в ЛЧ Алвес впевнений, що Буффон увійде в історію і без перемоги в ЛЧ
Захисник Ювентуса Даніель Алвес впевнений, що воротареві команди Джанлуїджі Буффону не обов'язково перемагати в Лізі чемпіонів, щоб довести свою ...
Футбол 17 червня 2017, 01:02 (football.ua)
МНС знову попередили про ураган, що йде на Середній Урал МНС знову попередили про ураган, що йде на Середній Урал
Відомство оголосило на вихідні штормове попередження.
Суспільство 17 червня 2017, 01:02 (JustMedia)
У Якутську сталася масова бійка мігрантів з Узбекистану і Таджикистану У Якутську сталася масова бійка мігрантів з Узбекистану і Таджикистану
Напередодні, 15 червня, в Якутську правоохоронні органи затримали учасників масової бійки в споруджуваному житловому комплексі "Прометей" на вул....
Суспільство 17 червня 2017, 00:55 (glavnoe.ua)
Через гей-параду в готелях Мадрида не залишилося вільних місць Через гей-параду в готелях Мадрида не залишилося вільних місць
На даний момент зарезервовано вже 97% об'єктів житлової нерухомості за цінами від € 94 за ніч в квартирі з однією спальнею до € 293 в разі, якщо ...
Економіка 17 червня 2017, 01:13 (glavnoe.ua)
На Волині поліція вилучила  чорну касу  митників На Волині поліція вилучила "чорну касу" митників
Працівники Управління захисту економіки в Волинській області Нацполіціі і прокуратури області за участю спецпідрозділу КОРД вилучили 90 тисяч дол...
Економіка 17 червня 2017, 01:11 (glavnoe.ua)
Земельна реформа: хто отримає право придбати Земельна реформа: хто отримає право придбати
Мінагрополітики перебуває під тиском латифундистів, які хочуть змінити заявлений принцип земельної реформи
Політика 17 червня 2017, 00:51 (Обозреватель)
Переговори про продаж Сандерленда заважають клубу знайти тренера Переговори про продаж Сандерленда заважають клубу знайти тренера
Власник Сандерленда Еліс Шорт зізнався, що зараз веде переговори з декількома потенційними покупцями і це ускладнює процес призначення тренера.
Футбол 17 червня 2017, 00:30 (football.ua)
Huawei закликають залагодити патентну суперечку, що загрожує забороною продажу в Британії Huawei закликають залагодити патентну суперечку, що загрожує забороною продажу в Британії
Китайської компанії Huawei загрожує заборона на продаж смартфонів у Великобританії в зв'язку з рішенням, винесеним судом цієї країни.
Технології 17 червня 2017, 00:45 (InternetUA)
Samsung не продовжила термін реєстрації одного зі своїх доменів Samsung не продовжила термін реєстрації одного зі своїх доменів
Компанія Samsung поставила під загрозу мільйони своїх клієнтів, забувши продовжити термін реєстрації домену, який використовувався для управління...
Технології 17 червня 2017, 00:45 (InternetUA)
ЗМІ розсекретили справжнє ім я Джона Сноу ЗМІ розсекретили справжнє ім'я Джона Сноу
За сюжетом про справжнє ім'я героя дізнається Брандон Старк, зведений брат Сноу.
Світські хроніки 17 червня 2017, 00:37 (ТСН.ua)
Суд взял под стражу подозреваемого в убийстве Вороненкова Суд взял под стражу подозреваемого в убийстве Вороненкова
За клопотанням столичної прокуратури співвиконавця вбивства Дениса Вороненкова заарештовано без права на заставу