Архів новин 

новини: 13 грудня 2020 у рубриці:  

Поширені міфи про сексуальне здоров'я

Найкраще місце для отримання інформації про сексуальне здоров'я - це кабінет лікаря. Однак, якщо з якої-небудь причини ви шукаєте відповіді на інтимні питання в Інтернеті, будьте обережні: статті в Інтернеті повні помилок, упущень, і важко знайти правду п...
Здоров'я 13 грудня 2020, 23:33 (Sex-news.ru)

Беннасер - в основі Мілана на матч проти Парми Беннасер - в основі Мілана на матч проти Парми
Стали відомі стартові склади команд на матч 11-го туру Серії А між Міланом і Пармою.
Футбол 13 грудня 2020, 23:30 (football.ua)
Дортмундська  Дортмундська "
Команда займає п'яту сходинку в турнірній таблиці чемпіонату Німеччини.
Спорт 13 грудня 2020, 20:04 (ТСН.ua)
Наполі здобув вольову перемогу над Сампдорією Наполі здобув вольову перемогу над Сампдорією
Команда Гаттузо взяла верх над суперником.
Футбол 13 грудня 2020, 21:07 (football.ua)
Байєр обіграв Хоффенхайм і очолив таблицю Бундесліги Байєр обіграв Хоффенхайм і очолив таблицю Бундесліги
В рамках 11-го туру німецької Бундесліги леверкузенський Байєр обіграв Хоффенхайм (3: 1). Господарі вже в першому таймі забили двічі. На четверт...
Футбол 13 грудня 2020, 22:18 (football.ua)
Вчені: собачі «поцілунки» небезпечні для людини Вчені: собачі «поцілунки» небезпечні для людини
Фахівці з Університету штату Пенсільванія в Сполучених Штатах Америки змогли визначити, наскільки сильно небезпечні для людини «поцілунки» собак....
Здоров'я 13 грудня 2020, 11:24 (e-news.com.ua)
 Голос країни-11 : Юрий Горбунов показал первое фото со съемок шоу "Голос країни-11": Юрий Горбунов показал первое фото со съемок шоу
Вскоре зрители увидят новый сезон проекта.
Світські хроніки 13 грудня 2020, 10:13 (ТСН.ua)
Флік: Ми безперечно можемо і повинні грати краще Флік: Ми безперечно можемо і повинні грати краще
Наставник мюнхенської Баварії підвів підсумки протистояння його команди проти Уніон Берлін.
Футбол 13 грудня 2020, 13:30 (football.ua)
Коронавірус небезпечний для чоловіків Коронавірус небезпечний для чоловіків
Американський вірусолог Дана Грейсон розповіла, що перемогли коронавірус пацієнти найчастіше позбуваються і навіть лікуються від окремих його нас...
Здоров'я 13 грудня 2020, 14:37 (NeBoley.com.ua)
Рятувальники ліквідували пожежу на Зміївській ТЕС Рятувальники ліквідували пожежу на Зміївській ТЕС
13 грудня в 1:04 на номер «101» надійшло повідомлення про пожежу, яка виникла за адресою: Харківська область, Зміївський р-н, с. Слобожанське, ву...
Події 13 грудня 2020, 15:42 (glavnoe.ua)
П ять порад про те, як схуднути після 35 П'ять порад про те, як схуднути після 35
З віком обмін речовин сповільнюється, і позбавлятися від зайвої ваги стає все складніше. Більш того, як стверджує дієтолог Дженніфер Крістман, пі...
Здоров'я 13 грудня 2020, 17:50 (e-news.com.ua)
Вчені визначили головний фактор успіху Вчені визначили головний фактор успіху
Успіху з більшою ймовірністю домагаються ті люди, які вчаться на власних помилках. До такого висновку прийшли вчені з Школи менеджменту ім. Келло...
Суспільство 13 грудня 2020, 19:02 (glavnoe.ua)
Під Києвом в ДТП загинули чоловік і 14-річний підліток Під Києвом в ДТП загинули чоловік і 14-річний підліток
На автодорозі Київ-Знам'янка в Обухівському районі Київської області сталося ДТП. В результаті події загинув чоловік і 14-річний підліток.
Події 13 грудня 2020, 18:59 (glavnoe.ua)
Луческу: Зимові трансфери? Вихованці - це добре, але потрібно підкріплення Луческу: Зимові трансфери? Вихованці - це добре, але потрібно підкріплення
Румунський фахівець вважає, що Динамо має потребу в посиленні складу.
Футбол 13 грудня 2020, 00:12 (football.ua)
На МКС знову відключилася система отримання кисню На МКС знову відключилася система отримання кисню
На Міжнародній космічній станції знову вийшла з ладу система отримання кисню " Причиною стали проблеми з тиском кисню, про це екіпаж повідомив Це...
Наука та здоров'я 13 грудня 2020, 05:42 (glavnoe.ua)
У Києві після реконструкції відкрили Андріївську церкву У Києві після реконструкції відкрили Андріївську церкву
Реставрація Андріївської церкви тривала 11 років. За цей час майстри відновили оригінальний колір стін, зміцнили схил, фундаменти церкви і стилоб...
Мистецтво 13 грудня 2020, 02:26 (glavnoe.ua)
Поліція Києва зловила запеклого антисеміта, йому готується підозра Поліція Києва зловила запеклого антисеміта, йому готується підозра
Поліція Києва встановила людину, яка скоїла хуліганські дії над одним з релігійних символів єврейської громади. Про це повідомили в прес-центрі М...
Події 13 грудня 2020, 06:58 (glavnoe.ua)
Азербайджан почав наступ в Карабасі Азербайджан почав наступ в Карабасі
Армія оборони Нагірного Карабаху і Міноборони Вірменії заявили, що війська Азербайджану пішли в наступ на села Хцаберд і Ін Тахер (Ін Тахлар) в Г...
Події 13 грудня 2020, 06:56 (glavnoe.ua)
Гол Селезньова, два вилучення, пенальті:  Гол Селезньова, два вилучення, пенальті: "
Підопічні Луческу втратили очки у драматичному поєдинку в Києві.
Спорт 13 грудня 2020, 01:22 (ТСН.ua)
Помер  Помер "
На 74 році життя від коронавируса помер відомий російський сексолог Лев Щеглов. Про це повідомив депутат з Санкт-Петербурга Борис Вишневський.
Здоров'я 13 грудня 2020, 08:02 (glavnoe.ua)
Лаціо поступився Вероні на своєму полі Лаціо поступився Вероні на своєму полі
Римляни не змогли впоратися з суперником в матчі Серії А.
Футбол 13 грудня 2020, 08:00 (football.ua)
Jerry Heil поделилась как на нее  лысую  реагировали прохожие:  Было неприятно Jerry Heil поделилась как на нее "лысую" реагировали прохожие: "Было неприятно"
Знаменитость также добавила, что носить такую прическу было сложно физически.
Світські хроніки 13 грудня 2020, 00:42 (ТСН.ua)
Бензема побив рекорд Роберто Карлоса по матчах за Реал серед легіонерів Бензема побив рекорд Роберто Карлоса по матчах за Реал серед легіонерів
Французький нападник увійшов в історію мадридців.
Футбол 13 грудня 2020, 09:05 (football.ua)
Дмитрий Ступка рассказал о своей трехлетней дочке Богдане:  Очень артистичная Дмитрий Ступка рассказал о своей трехлетней дочке Богдане: "Очень артистичная"
Также семья актера устроила благотворительный вечер-аукцион, чтобы собрать деньги на памятник Богдану Ступке.
Світські хроніки 13 грудня 2020, 03:13 (ТСН.ua)
Хмара тегів