Наполі здобув вольову перемогу над Сампдорією

13 грудня 2020, 21:07 | Футбол
Наполи - Сампдория, Getty Images

В рамках 11-го туру італійської Серії А Наполі на своєму полі обіграв Сампдорію (2: 1).

Гості забили першими. На 20-й хвилині голом відзначився Янкто. Однак уже в другому таймі Наполі переломили хід поєдинку. Спочатку відзначився Лосано на 53-й, а потім на 68-й забив Петанов.

Наполі завдяки перемозі влаштувався на третьому місці в турнірній таблиці чемпіонату Італії. Сампдорія розташувалася на 13-й позиції.

Наполі - Сампдорія 2: 1.

Голи: Лосано, 53, Петанов, 68 - Янкто, 20 Наполі: Мерет - Ді Лоренцо, Манолас, Гулям (Маріу Руй, 59), Кулібалі - Фабіан Руїс (Петанов, 46), Зелінський (Лоботка, 77), ПОЛІТАН (Лосано.

Сампдорія: Аудеро - Феррарі, Ауджелло, Йосіда, Коллі - Кандрева, Торсбі, Янкто (Дамсгор, 79), Екдаль, Верре (Рамірес, 64) - Куальярелла.

Попередження: Торсбі, Екдаль, Коллі, Ді Лоренцо, Лоренцо Інсіньє, Рамірес, Маріу Руй.