Архів новин

новини: 10 січня 2021 у рубриці:

Реал не зміг повернутися в Мадрид і полетить на матч Суперкубка Іспанії з Памплони

В Іспанії триває негода.
Футбол 10 січня 2021, 23:36 (football.ua)

Лідс став першим клубом АПЛ, крупно переможеним команді четвертого дивізіону в Кубку Лідс став першим клубом АПЛ, крупно переможеним команді четвертого дивізіону в Кубку
Такого конфузу з командою з еліти в Англії не траплялося 34 роки, а з Прем'єр-ліги - ніколи.
Футбол 10 січня 2021, 22:34 (football.ua)
Валенсія дісталася до Вальядоліда, матч відбудеться Валенсія дісталася до Вальядоліда, матч відбудеться
Поєдинок 18-го туру чемпіонату Іспанії Вальядолід - Валенсія повинен пройти за розкладом.
Футбол 10 січня 2021, 17:05 (football.ua)
Мілан цікавиться півзахисником Андерлехта Мілан цікавиться півзахисником Андерлехта
На Альберта Самби Локонгу порадив звернути увагу Алексіс Салемакерс.
Футбол 10 січня 2021, 18:10 (football.ua)
Кадіс перервав свою серію без перемог обігравши Алавес Кадіс перервав свою серію без перемог обігравши Алавес
Команда Сервери здобула впевнену перемогу.
Футбол 10 січня 2021, 21:25 (football.ua)
Давідса видалили в дебютному матчі на посаді тренера Ольяненсе Давідса видалили в дебютному матчі на посаді тренера Ольяненсе
Спеціаліст проявив притаманну йому жорсткість на новому місці.
Футбол 10 січня 2021, 22:32 (football.ua)
Мессі першим в Ла Лізі забив не менше 10 голів в 15 сезонах поспіль Мессі першим в Ла Лізі забив не менше 10 голів в 15 сезонах поспіль
Аргентинський нападник увійшов в історію ліги.
Футбол 10 січня 2021, 08:00 (football.ua)
Шальке - Хоффенхайм 4: 0 Відео голів та огляд матчу Шальке - Хоффенхайм 4: 0 Відео голів та огляд матчу
Представляємо вашій увазі відео найкращих моментів поєдинку чемпіонату Німеччини.
Футбол 10 січня 2021, 06:47 (football.ua)
Куман: Мессі потрібен Барселоні для завоювання титулів Куман: Мессі потрібен Барселоні для завоювання титулів
Головний тренер каталонців дав коментар після матчу.
Футбол 10 січня 2021, 01:16 (football.ua)
РБ Лейпциг - Боруссія Дортмунд 1: 3 Відео голів та огляд матчу РБ Лейпциг - Боруссія Дортмунд 1: 3 Відео голів та огляд матчу
Футбол 10 січня 2021, 06:56 (football.ua)