Гол Селезньова, два вилучення, пенальті: "

13 грудня 2020, 01:22 | Спорт
фото з ТСН.ua

Київське " Поєдинок відбувся на стадіоні імені Валерія Лобановського і завершився з рахунком 2: 2.

У першому таймі команди не створили великої кількості гольових моментів. У гостей кращий момент мав Євген Селезньов, але досвідчений форвард не зміг нормально пробити головою у штрафному киян. "

Також перша половина зустрічі запам'яталася суперечливим епізодом. На 31-й хвилині Селезньов небезпечно стрибнув в ноги Миколі Шапаренко, але арбітр обмежився тільки жовтою карткою.

Відразу після перерви і так високий градус матчу злетів до небес. Віталій Миколенко ліктем зачепив обличчя Селезньова при подачі ковалевцев з лівого флангу - рефері після перегляду VAR вказав на 11-метрову позначку. Селезньов перехитрив Георгія Бущана з пенальті і відкрив рахунок у зустрічі.

На 52-й хвилині справи " Володимир Шепелєв був видалений за накладку проти Олександра Чорноморця на чужій половині поля. Знову не обійшлося без VAR.

Цей епізод розізлив наставника киян Мірча Луческу. Румунський фахівець вийшов в центр поля, щоб висловити своє невдоволення. Спочатку здалося, що головний арбітр Ігор Пасхал видалив тренера "

На 72-й хвилині рефері зрівняв склади - Максим Максименко зніс Беньямін Вербича, не дозволивши словенському увірватися в штрафну гостей. Переглянувши повтор епізоду, суддя змінив своє рішення і замість жовтої картки показав Максименко пряму червону.

На 74-й хвилині " Вирок впевнено реалізував Віктор Циганков.

Далі підопічні Луческу влаштували штурм воріт Євгена Волинця.

Голкіпер відважно парирував постріли Циганкова і Вербича з близької відстані, але з добиванням від Віктора вже нічого не зміг зробити.

Втім, на 87-й хвилині команда Руслана Костишина знайшла сили, щоб відігратися. Денис Антюх пройшов по правому флангу, змістився і рикошетом від ноги Миколенко відправив м'яч під ближню штангу - 2: 2.

Незважаючи на втрату дорогоцінних очок, " Команда Луческу на чотири очки випереджає "