Футбол 04 січня 2021, 23:06 (football.ua)
Бенфіка має намір відкликати Жедсона Фернандеша з оренди в Тоттенхем Бенфіка має намір відкликати Жедсона Фернандеша з оренди в Тоттенхем
Юний футболіст, на думку португальської сторони, отримує мало ігрової практики.
Футбол 04 січня 2021, 18:39 (football.ua)
Апеляційний комітет УАФ залишив в силі довічну дискваліфікацію Собуцького Апеляційний комітет УАФ залишив в силі довічну дискваліфікацію Собуцького
Колишній почесний президент Агробізнесу Олег Собуцький, який побив арбітра, має право звернутися до Спортивного арбітражного суду в Лозанні.
Футбол 04 січня 2021, 21:56 (football.ua)
Реал запропонував Рамосу два варіанти контракту Реал запропонував Рамосу два варіанти контракту
Мадридці не залишають спроб домовитися з іспанцем.
Футбол 04 січня 2021, 23:04 (football.ua)
Роналду забиває не менш 20 м ячів 15 сезонів поспіль Роналду забиває не менш 20 м'ячів 15 сезонів поспіль
Кріштіану Роналду встановив ще одне феноменальне досягнення.
Футбол 04 січня 2021, 06:18 (football.ua)
Беневенто - Мілан 0: 2 Відео голів та огляд матчу Беневенто - Мілан 0: 2 Відео голів та огляд матчу
Пропонуємо вашій увазі кращі моменти поєдинку.
Футбол 04 січня 2021, 04:10 (football.ua)
Де Брюйне: Шкода, що ми пропустили гол на останній хвилині Де Брюйне: Шкода, що ми пропустили гол на останній хвилині
Бельгійський півзахисник дав коментар після матчу з Челсі.
Футбол 04 січня 2021, 05:16 (football.ua)
Барселона мінімально обіграла Уеска Барселона мінімально обіграла Уеска
Гол Де Йонга допоміг "
Футбол 04 січня 2021, 05:14 (football.ua)
Челсі - Манчестер Сіті 1: 3 Відео голів та огляд матчу Челсі - Манчестер Сіті 1: 3 Відео голів та огляд матчу
Футбол 04 січня 2021, 07:31 (football.ua)
Куман: Барселоні не завадив би ще один форвард Куман: Барселоні не завадив би ще один форвард
Менеджер планує вийти на трансферний ринок.
Футбол 04 січня 2021, 09:41 (football.ua)
Арсенал втратив інтерес до Іско - AS Арсенал втратив інтерес до Іско - AS
Лондонська команда бачить куди більшу перспективу в вихованця своєї академії.
Футбол 04 січня 2021, 11:58 (football.ua)
Конфлікт Сент-Етьєна з Руффо закінчився вигнанням воротаря Конфлікт Сент-Етьєна з Руффо закінчився вигнанням воротаря
Досягти примирення між гравцем і клубом не вдалося.
Футбол 04 січня 2021, 14:16 (football.ua)
Історія і статистика запевняють, що Челси не фінішує вище шостого місця Історія і статистика запевняють, що Челси не фінішує вище шостого місця
Поточні показники Челсі не обіцяють команді нічого хорошого на фініші чемпіонату.
Футбол 04 січня 2021, 00:54 (football.ua)
Гвардіола: У нинішніх обставинах Манчестер Сіті зіграв ідеально Гвардіола: У нинішніх обставинах Манчестер Сіті зіграв ідеально
Головний тренер Манчестер Сіті Хосеп Гвардіола прокоментував перемогу над Челсі.
Футбол 04 січня 2021, 03:07 (football.ua)
Ювентус впевнено взяв гору над Удінезе Ювентус впевнено взяв гору над Удінезе
Колектив Андреа Пірло зумів повною мірою компенсувати невдачу в останньому матчі 2020 року.
Футбол 04 січня 2021, 03:03 (football.ua)