Архів новин 

новини: 25 грудня 2020 у рубриці:  

Сачко: В УПЛ скептично ставилися до Колосу і Олімпіку, але чемпінату став цікавішим

Тренер Волині - про конкуренцію в турнірах.
Футбол 25 грудня 2020, 23:22 (football.ua)

Україна хоче використовувати Мрію для прискорення отримання вакцин від COVID-19 - Радуцький Україна хоче використовувати Мрію для прискорення отримання вакцин від COVID-19 - Радуцький
Україна запропонує виробникам вакцини від Коронавірусние захворювання COVID-19 свої послуги з транспортування препарату в різні країни на літаку ...
Суспільство 25 грудня 2020, 21:15 (glavnoe.ua)
Російського футболіста покарали за брутальне побиття судді: названий вирок Російського футболіста покарали за брутальне побиття судді: названий вирок
Широков засуджений до обов'язкових робіт і повинен заплатити штраф.
Спорт 25 грудня 2020, 18:01 (ТСН.ua)
Йоель Родрігес продовжив контракт з Ейбар Йоель Родрігес продовжив контракт з Ейбар
Воротар залишиться в команді до літа 2024 року.
Футбол 25 грудня 2020, 19:02 (football.ua)
Родріго не допоможе Реалу протягом трьох місяців Родріго не допоможе Реалу протягом трьох місяців
Форвард потрапив в лазарет команди через травму.
Футбол 25 грудня 2020, 20:08 (football.ua)
Україна увійшла до п ятірки країн, які виробляють лопаті для вертольотів Україна увійшла до п'ятірки країн, які виробляють лопаті для вертольотів
Глава держави заявив, що дуже символічно для незалежності України, що самі виробляємо лопаті, які раніше купували тільки в Росії.
Технології 25 грудня 2020, 09:19 (Корреспондент.net)
Анастасія Приходько еротично оголила сідниці у ванній Анастасія Приходько еротично оголила сідниці у ванній
Артистка поділилася пікантним знімком і описала свій 2020 й рік.
Світські хроніки 25 грудня 2020, 11:33 (ТСН.ua)
Дост перейшов в Брюгге і зіграє з Динамо в 1/16 фіналу Ліги Європи Дост перейшов в Брюгге і зіграє з Динамо в 1/16 фіналу Ліги Європи
Голландець перебрався з в Бельгію з німецького Айнтрахта.
Футбол 25 грудня 2020, 11:31 (football.ua)
Одна вправа, які зрушить вага з мертвої точки Одна вправа, які зрушить вага з мертвої точки
Ця вправа дуже популярно і ефективно. Звичайно ж, мова йде про Берпом. " Величезним достоїнством Берпом є те, що для його виконання тобі не потр...
Спорт 25 грудня 2020, 12:36 (e-news.com.ua)
Зеленський розповів, за що звільнили двох глав МОЗ Зеленський розповів, за що звільнили двох глав МОЗ
Президент України сказав, що двох попередників Степанова, Зоряну Скалецького та Іллю Ємця, вірус психологічно вбивав, тому вони не змогли швидко ...
Політика 25 грудня 2020, 13:40 (glavnoe.ua)
У чому небезпека яблук для здоров я У чому небезпека яблук для здоров'я
Всі знають, що одними з найбільш поширених фруктів на Землі є саме яблука. У цих фруктах міститься величезна кількість вітамінів, мікро- і макрое...
Здоров'я 25 грудня 2020, 14:47 (e-news.com.ua)
Нападник  Нападник "
Русин проходить реабілітацію вдома, а тренуватися в загальній групі зможе в середині лютого.
Спорт 25 грудня 2020, 15:52 (ТСН.ua)
Наполі і Аталанта хочуть підписати Бога Наполі і Аталанта хочуть підписати Бога
Івуарійський вінгер може змінити клубну прописку в січні.
Футбол 25 грудня 2020, 15:50 (football.ua)
Клопп: Салах? Ми не обговорюємо трансфери з журналістами Клопп: Салах? Ми не обговорюємо трансфери з журналістами
Німець спростував чутки навколо єгиптянина.
Футбол 25 грудня 2020, 00:48 (football.ua)
Петрушка, пижмо, ялиця: поради Петрушка, пижмо, ялиця: поради
Петрушка кучерява - Petroselinum crispum Тип рослини: трава Використана частина: насіння, листя, коріння Основний склад масла: терпен пинен; фено...
Здоров'я 25 грудня 2020, 01:52 (e-news.com.ua)
Лупа: лікування захворювання Лупа: лікування захворювання
Добре відома нам лупа - це не що інше, як сірувато-білі лусочки, що складаються з відмерлих клітин шкірного покриву. За охопленням і ступеня поши...
Здоров'я 25 грудня 2020, 05:04 (e-news.com.ua)
У Харкові підбили підсумки роботи Східного оперативно-територіального об єднання Нацгвардії України У Харкові підбили підсумки роботи Східного оперативно-територіального об'єднання Нацгвардії України
Які пріоритети в діяльності частин НГУ на наступний рік і з чим проводжають гвардійці рік, що минає - обговорювали в Східному територіальному упр...
Політика 25 грудня 2020, 02:57 (glavnoe.ua)
Вітання голови Харківської обласної адміністрації Айни Тимчук з Різдвом Вітання голови Харківської обласної адміністрації Айни Тимчук з Різдвом
На сайті ХОДА з'явилося привітання лави Харківської обласної адміністрації Айни Тимчук з Різдвом.
Суспільство 25 грудня 2020, 07:14 (glavnoe.ua)
Степанов подписал дорожную карту вакцинации от коронавируса (инфографика) Степанов подписал дорожную карту вакцинации от коронавируса (инфографика)
В министерстве здравоохранения Украины утвердили дорожную карту о проведении в стране вакцинации от коронавируса на 2021-2022 годы, которая предп...
Суспільство 25 грудня 2020, 00:23 (glavnoe.ua)
Политзаключенный Шумков вернулся в Украину Политзаключенный Шумков вернулся в Украину
Украинский политзаключенный Александр Шумков в четверг, 24 декабря, вернулся в Украину. Об этом на своей странице в соцсети сообщила уполномочен...