Архів новин 

новини: 21 листопада 2019 у рубриці:  

FIFPro: Караючи Тайсона, УАФ грає на руку расистам

Міжнародна федерація асоціацій професійних футболістів висловила невдоволення рішенням КДК УАФ про дискваліфікацію півзахисника Шахтаря Тайсона на 1 матч.
Футбол 21 листопада 2019, 23:27 (football.ua)

Роналду не вибачався перед футболістами Ювентуса за поведінку в матчі з Міланом Роналду не вибачався перед футболістами Ювентуса за поведінку в матчі з Міланом
Форвард Ювентуса Кріштіану Роналду повернувся до тренувань і не зробив ніякого жесту на адресу гравців.
Футбол 21 листопада 2019, 22:22 (football.ua)
Відень відзначить 250-річчя з дня народження Бетховена Відень відзначить 250-річчя з дня народження Бетховена
Відень - особливе місто для Людвіга ван Бетховена. Саме це місто стало не тільки місцем створення, але і місцем прем'єри більшості робіт видатног...
Мистецтво 21 листопада 2019, 21:21 (glavnoe.ua)
Україна, НАТО і  Україна, НАТО і "
Якби країна опинилася серед членів альянсу ніякої анексії Криму і неоголошеної війни на Донбасі просто не було б.
Політика 21 листопада 2019, 20:16 (ТСН.ua)
На площади Свободы около 150 харьковчан отметили День Достоинства и Свободы На площади Свободы около 150 харьковчан отметили День Достоинства и Свободы
Жители Харькова собрались у волонтерской палатки «Все для победы» в День Достоинства и Свободы, чтобы вспомнить события революции достоинства и п...
Суспільство 21 листопада 2019, 22:15 (glavnoe.ua)
В Киеве правопорядок в День достоинства и свободы обеспечивают 1300 нацгвардейцев В Киеве правопорядок в День достоинства и свободы обеспечивают 1300 нацгвардейцев
Для забезпечення громадського порядку в місті Києві з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи залучено близько 1300 військовослужбовців Націон...
Суспільство 21 листопада 2019, 22:15 (glavnoe.ua)
Выплаты декретных и больничных возобновляют Выплаты декретных и больничных возобновляют
boln. jpg Директор исполнительной дирекции Фонда социального страхования Евгений Баженков заявляет, что фонд возобновляет выплаты застрахованным ...
Суспільство 21 листопада 2019, 15:48 (Електронні Вісті)
В Житомире полиция задержала члена ИГИЛ из России 9фото) В Житомире полиция задержала члена ИГИЛ из России 9фото)
21 листопада на одній з вулиць обласного центру оперативники Управління карного розшуку та бійці КОРДу Житомирщини затримали 30-річного громадяни...
Суспільство 21 листопада 2019, 16:04 (glavnoe.ua)
Динамо - про рішення КДК УАФ: Це яскравий приклад виборчого футбольного правосуддя Динамо - про рішення КДК УАФ: Це яскравий приклад виборчого футбольного правосуддя
Київський клуб вже готує апеляцію на рішення контрольно-дисциплінарного комітету.
Футбол 21 листопада 2019, 18:01 (football.ua)
УПЛ проведе акцію  УПЛ проведе акцію "
Прем'єр-ліга буде боротися з проявами расизму на українських стадіонах.
Футбол 21 листопада 2019, 17:58 (football.ua)
В больнице районного уровня впервые пересадили почку В больнице районного уровня впервые пересадили почку
pochka. jpg Впервые в больнице районного уровня в Украине проведена операция трансплантации почки. Об этом сообщает Минздрав. читать дальше
Здоров'я 21 листопада 2019, 16:33 (Електронні Вісті)
Стрибки по дві хвилини в день захищають від переломів Стрибки по дві хвилини в день захищають від переломів
Вчені з Університету Лафборо (Велика Британія) дійшли висновку, що стрибки на місці всього за дві хвилини в день можуть зміцнити кістки в будь-як...
Спорт 21 листопада 2019, 19:04 (e-news.com.ua)
Харьковские силовики сообщили о подозрении еще четырем чиновникам горсовета Харьковские силовики сообщили о подозрении еще четырем чиновникам горсовета
Органи прокуратури Харківської області за результатами розслідування повідомили про підозру ще чотирьом керівникам одного з Департаментів Харківс...
Суспільство 21 листопада 2019, 20:21 (glavnoe.ua)
Гвардейцы обеспечивают порядок на улицах Харькова Гвардейцы обеспечивают порядок на улицах Харькова
Еще c 1 августа текущего года Национальная гвардия отдельно от полиции начала патрулирование города, но до сих пор эти патрули вызывают беспокойс...
Суспільство 21 листопада 2019, 20:21 (glavnoe.ua)
Грізманн бажає покинути Барселону і може перебратися в ПСЖ - журналіст Грізманн бажає покинути Барселону і може перебратися в ПСЖ - журналіст
Француз може стати обмінної валютою в трансфері Неймара на Камп Ноу.
Футбол 21 листопада 2019, 05:39 (football.ua)
Емре Джан: Я гравець Ювентуса, але моє становище в команді повинно змінитися Емре Джан: Я гравець Ювентуса, але моє становище в команді повинно змінитися
Півзахисника Ювентуса Емре Джана не влаштовує роль гравця глибокого резерву.
Футбол 21 листопада 2019, 05:38 (football.ua)
Чи користуєтеся зубною пастою з мікрогранулами: припиніть Чи користуєтеся зубною пастою з мікрогранулами: припиніть
Якщо ви чистите зуби щодня (сподіваюся, ви так і робите), то вам варто задуматися про те, що ваша паста робить з навколишнім середовищем. Нове д...
Здоров'я 21 листопада 2019, 04:35 (e-news.com.ua)
Під Харковом 21-річний хлопець вирішив пограбувати маршрутку Під Харковом 21-річний хлопець вирішив пограбувати маршрутку
У маршрутному автобусі сполученням "
Події 21 листопада 2019, 07:48 (glavnoe.ua)
\? Тоді ми не будемо грати  \? Тоді ми не будемо грати "
Всі матчі майбутнього туру Ередівізія і другого дивізіону Нідерландів будуть припинені на одну хвилину.
Футбол 21 листопада 2019, 07:55 (football.ua)
Вчені дізналися чому з віком з являється жир на животі Вчені дізналися чому з віком з'являється жир на животі
Вікові зміни в організмі стосуються певних імунних клітин, які розростаються і локалізуються на животі.
Здоров'я 21 листопада 2019, 08:59 (NeBoley.com.ua)
Ювентус спробує дістати Мбаппе наступного літа Ювентус спробує дістати Мбаппе наступного літа
Туринський клуб розглядає можливість підписання французького форварда.
Футбол 21 листопада 2019, 10:05 (football.ua)
Сутки на Донбассе: 7 обстрелов, семеро раненых Сутки на Донбассе: 7 обстрелов, семеро раненых
В среду, 20 ноября, вооруженные формирования Российской Федерации 7 раз нарушили режим прекращения огня. Противник обстреливал позиции подразделе...
Події 21 листопада 2019, 08:29 (glavnoe.ua)
Захворювання серця передаються у спадок Захворювання серця передаються у спадок
Фактор розвитку серцево-судинних захворювань, на думку вчених, може передаватися з покоління в покоління. Такий висновок зроблений співробітникам...
Здоров'я 21 листопада 2019, 11:12 (e-news.com.ua)
Рома розпочала переговори по Пепе з Греміо - Globo Рома розпочала переговори по Пепе з Греміо - Globo
Римляни поки не готові виплатити 15-20 млн євро, як того хоче бразильський клуб.
Футбол 21 листопада 2019, 13:26 (football.ua)
РФ перекинула дві колони  РФ перекинула дві колони "
Російська сторона сьогодні вночі в односторонньому порядку здійснила оформлення так званого «гуманітарного конвою». Про це повідомляє Держприкорд...
Події 21 листопада 2019, 13:39 (glavnoe.ua)
Як швидко відновити свої нервові клітини Як швидко відновити свої нервові клітини
Виявилося, що відновити нервові клітини все-таки можливо.
Здоров'я 21 листопада 2019, 14:44 (NeBoley.com.ua)
КСУ признал неконституционным неотложный законопроект Зеленского КСУ признал неконституционным неотложный законопроект Зеленского
hzakon. jpg Конституционный суд признал инициированный президентом Владимиром Зеленским законопроект No1016 об уполномоченных Верховной Рады таки...
Суспільство 21 листопада 2019, 13:47 (Електронні Вісті)
Біле вино підвищує ризик виникнення раку шкіри Біле вино підвищує ризик виникнення раку шкіри
Близько трьох відсотків усіх видів раку розвиваються під впливом алкоголю, кажуть вчені. Рак шкіри - не виняток. Справа в тому, що в організмі лю...
Здоров'я 21 листопада 2019, 15:46 (e-news.com.ua)
Джамала выпустила трогательный саундтрек к историческому фильму о Голодоморе Джамала выпустила трогательный саундтрек к историческому фильму о Голодоморе
Композиция получила одноименное название "Ціна життя".
Світські хроніки 21 листопада 2019, 14:43 (ТСН.ua)
Хмара тегів