Архів новин 

новини: 25 листопада 2019 у рубриці:  

Гвардіола потролліть Клоппа і запропонував махнуться трофеями

Іспанець позаздрив усмішці свого конкурента.
Спорт 25 листопада 2019, 21:59 (ТСН.ua)

Вацко — про слова Смалійчука: А Кенеді не я вбив? Вацко — про слова Смалійчука: А Кенеді не я вбив?
Екс-коментатор, а нині YouTube-блогер Віктор Вацко прокоментував слова Олега Смалійчука про його буцімто зв'язок із Карпатами.
Футбол 25 листопада 2019, 21:42 (football.ua)
Запалення викликає майже всі хвороби, але є способи його уникнути Запалення викликає майже всі хвороби, але є способи його уникнути
Хронічне запалення безпосередньо пов'язано з основними смертельними захворюваннями в світі.
Здоров'я 25 листопада 2019, 18:39 (NeBoley.com.ua)
Вода в Азовському морі відступила на 100 метрів Вода в Азовському морі відступила на 100 метрів
Такого відливу не пам'ятають навіть старожили - вода в Азовському морі біля узбережжя Приморсько-Ахтарска в Краснодарському краї відступила від л...
Суспільство 25 листопада 2019, 19:42 (Life-News.Ru)
Вчені: жіночі руки розсадник мікроорганізмів Вчені: жіночі руки розсадник мікроорганізмів
Досить часто жінки «пиляють» чоловіків за їх неохайний вигляд і відсутність прагнення дотримуватися правил чистоти в своєму будинку або на робочо...
Здоров'я 25 листопада 2019, 20:54 (e-news.com.ua)
  Український футболіст показав, як спить Мілевський після святкування з  " Український футболіст показав, як спить Мілевський після святкування з "
Нойок підвозив товариша і зняв відео.
Спорт 25 листопада 2019, 20:54 (ТСН.ua)
Скрипник: Переживав, чому мене не хочуть запросити в Україну Скрипник: Переживав, чому мене не хочуть запросити в Україну
Головний тренер Зорі Віктор Скрипник розповів про запрошення в клуб.
Футбол 25 листопада 2019, 12:09 (football.ua)
Яскраве світло екрана порушує сон у дітей Яскраве світло екрана порушує сон у дітей
Нове дослідження виявило, що яскраве світло екрану планшета або смартфона порушує сон у дітей і підлітків. Грунтуючись на цих даних, автори наст...
Здоров'я 25 листопада 2019, 14:27 (e-news.com.ua)
Роналду повернувся до тренувань перед Лігою чемпіонів Роналду повернувся до тренувань перед Лігою чемпіонів
Кріштіану провів повне тренування в загальній групі.
Спорт 25 листопада 2019, 14:16 (ТСН.ua)
Лікарі гірше ставляться до пацієнтів із зайвою вагою Лікарі гірше ставляться до пацієнтів із зайвою вагою
До повним пацієнтам лікарі ставляться з упередженістю. Це доводить аналіз записів діалогів американських лікарів з пацієнтами, які звернулися по...
Здоров'я 25 листопада 2019, 13:13 (e-news.com.ua)
Дрезденський музей пограбували на мільярд євро Дрезденський музей пограбували на мільярд євро
Грабіжники спочатку відключили електрику, потім сигналізацію. Проникнувши в приміщення через вікно, вони винесли старовинні ювелірні прикраси на ...
Події 25 листопада 2019, 15:22 (Корреспондент.net)
Зеленский назначил Осачука главой Черновицкой ОГА Зеленский назначил Осачука главой Черновицкой ОГА
glava. jpg В Черновцах сегодня первый заместитель главы Офиса президента Сергей Трофимов официально представил нового главу Черновицкой ОГА Серге...
Суспільство 25 листопада 2019, 14:30 (Електронні Вісті)
Смалійчук: Федецький за хорошу суму в контракті будь-яку емблему поцілує, навіть дупу там намалюй - і це пройде Смалійчук: Федецький за хорошу суму в контракті будь-яку емблему поцілує, навіть дупу там намалюй - і це пройде
Колишній віце-президент Карпат жорстко розкритикував колишнього гравця команди Артема Федецького.
Футбол 25 листопада 2019, 16:30 (football.ua)
Боевики сосредоточили огонь в Приазовье: 3 обстрела, потерь нет Боевики сосредоточили огонь в Приазовье: 3 обстрела, потерь нет
В течение текущих суток вооруженные формирования Российской Федерации 3 раза нарушили режим прекращения огня. Противник обстрелял позиции наших п...
Події 25 листопада 2019, 00:16 (glavnoe.ua)
В Україні почався продаж новорічних ялинок В Україні почався продаж новорічних ялинок
Державне лесніческое агентство України почало продавати новорічні ялинки, звернувши увагу на їх легальність. Про це повідомляє прес-служба Держлі...
Суспільство 25 листопада 2019, 05:28 (vkurse.ua)
 Танці з зірками : стало известно кто победил в проекте "Танці з зірками": стало известно кто победил в проекте
Триумфаторами танцевального шоу стали Ксения Мишина и Женя Кот.
Світські хроніки 25 листопада 2019, 00:53 (ТСН.ua)
Стало відомо, коли буде дограний матч Лечче - Кальярі Стало відомо, коли буде дограний матч Лечче - Кальярі
Поєдинок пройде в понеділок, 25 листопада о 16:00.
Футбол 25 листопада 2019, 03:18 (football.ua)
7 помилок, які відбуваються після фарбування волосся 7 помилок, які відбуваються після фарбування волосся
Після фарбування волосся зберегти їх здоровий вигляд, гарний колір і блиск допомагає правильний догляд.
Здоров'я 25 листопада 2019, 06:40 (NeBoley.com.ua)
Названо три хвороби, яких не уникнути в старості Названо три хвороби, яких не уникнути в старості
Нажаль, навіть люди, які ведуть здоровий спосіб життя, ризикують в похилому віці отримати захворювання, уникнути яких практично не можливо. Пров...
Здоров'я 25 листопада 2019, 07:44 (e-news.com.ua)
Хоффенхайм - Майнц 1: 5 Відео голів та огляд матчу Хоффенхайм - Майнц 1: 5 Відео голів та огляд матчу
Хоффенхайм крупно поступився Майнцу, граючи в більшості весь другий тайм.
Футбол 25 листопада 2019, 08:49 (football.ua)
Toshiba розробила метод діагностики 13 видів раку за краплею крові Toshiba розробила метод діагностики 13 видів раку за краплею крові
Метод працює навіть на самих ранніх стадіях захворювання. Для проведення аналізу потрібно всього одна крапля крові і приблизно дві години часу.
Наука 25 листопада 2019, 09:59 (Корреспондент.net)
Хобленко: З Динамо контракт закінчився, є варіанти в УПЛ, але вабить ЛЧ Хобленко: З Динамо контракт закінчився, є варіанти в УПЛ, але вабить ЛЧ
Форвард Динамо-Брест Олексій Хобленко розповів, де може продовжити кар'єру.
Футбол 25 листопада 2019, 11:01 (football.ua)
Хмара тегів
Новости на русском