Архів новин 

новини: 28 жовтня 2019 у рубриці:  

Бельерін - про Джако: Іноді нелегко впоратися з емоціями

Захисник Арсеналу Ектор Бельерін - про інцидент з півзахисником Гранітом Джако.
Футбол 28 жовтня 2019, 22:59 (football.ua)

  Роналду назвав свою мету і розповів про Мессі " Роналду назвав свою мету і розповів про Мессі
Португалець хоче бути конкурентоспроможним як можна довше.
Спорт 28 жовтня 2019, 21:53 (ТСН.ua)
Сокуренко: харьковские полицейские изъяли самый большой арсенал оружия за все последние годы Сокуренко: харьковские полицейские изъяли самый большой арсенал оружия за все последние годы
Про це очільник поліцейського главку повідомив сьогодні, 28 жовтня, під час брифінгу в Головному управлінні Національної поліції в Харківській об...
Події 28 жовтня 2019, 20:08 (glavnoe.ua)
Без  совдеповщины  и  дедовщины : почему Нацгвардия - единая команда Без "совдеповщины" и "дедовщины": почему Нацгвардия - единая команда
Діяти як єдине ціле, працювати у команді – не лише рецепт успіху будь-якої військової операції, а й модний тренд розвитку підрозділів. Психологіч...
Суспільство 28 жовтня 2019, 20:09 (glavnoe.ua)
Правительство согласовало назначение глав ОГА Волынской, Полтавской, Сумской, Хмельницкой, Черновицкой областей Правительство согласовало назначение глав ОГА Волынской, Полтавской, Сумской, Хмельницкой, Черновицкой областей
Сьогодні, 28 жовтня, Кабінет Міністрів України на своєму виїзному засіданні у м. Маріуполь Донецької області схвалив низку кадрових питань.
Політика 28 жовтня 2019, 21:58 (glavnoe.ua)
Макгрегор готуватиме Ф юрі до дебюту в ММА Макгрегор готуватиме Ф'юрі до дебюту в ММА
Британський боксер хоче освоїти ще один вид єдиноборств.
Спорт 28 жовтня 2019, 13:16 (ТСН.ua)
Паньків - про протистояння з Мораесом: Щастя було на моєму боці Паньків - про протистояння з Мораесом: Щастя було на моєму боці
Голкіпер Олександрії задоволений, що зумів не пропустити.
Футбол 28 жовтня 2019, 13:15 (football.ua)
В Україні стартував опалювальний сезон В Україні стартував опалювальний сезон
otopl. jpg 28 жовтня в Україні опалювальний сезон розпочався в усіх регіонах, про що повідомляє в Facebook Міністерство розвитку громад і територ...
Суспільство 28 жовтня 2019, 14:20 (Електронні Вісті)
Як позбутися від печії при вагітності Як позбутися від печії при вагітності
Як позбутися від печії при вагітності? Це питання турбує багатьох жінок, так як цей симптом дуже часто виникає в період виношування дитини, як на...
Здоров'я 28 жовтня 2019, 15:24 (e-news.com.ua)
Як в Харкові відзначили 75-ту річницю визволення України від фашистських загарбників Як в Харкові відзначили 75-ту річницю визволення України від фашистських загарбників
У Харкові відзначили 75 річницю визволення України від фашистських загарбників. Як повідомили в поліції, всього в заходах взяли участь близько 10...
Суспільство 28 жовтня 2019, 16:31 (glavnoe.ua)
Перед сном потрібно надягати шкарпетки Перед сном потрібно надягати шкарпетки
Вчені розповіли, чому потрібно надягати шкарпетки перед тим, як лягати спати. За словами дослідників, шкарпетки допоможуть впоратися з порушенням...
Здоров'я 28 жовтня 2019, 17:36 (e-news.com.ua)
Принц Уильям и Кейт заключили  брачный контракт  еще во время учебы в университете - СМИ Принц Уильям и Кейт заключили "брачный контракт" еще во время учебы в университете - СМИ
Герцоги Кембриджские заранее продумали свою семейную жизнь.
Світські хроніки 28 жовтня 2019, 15:41 (ТСН.ua)
Президент в ході зустрічі з колективом НАБУ: У вас розв язані руки Президент в ході зустрічі з колективом НАБУ: У вас розв'язані руки
prezik. jpeg Президент України Володимир Зеленський під час зустрічі з колективом Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) зробив акцен...
Суспільство 28 жовтня 2019, 18:42 (Електронні Вісті)
Торіно - Кальярі 1: 1 Відео голів та огляд матчу Торіно - Кальярі 1: 1 Відео голів та огляд матчу
Вашій увазі відеоогляд поєдинку дев'ятого туру чемпіонату Італії.
Футбол 28 жовтня 2019, 00:13 (football.ua)
Устаткування для косметології: види чистки особи Устаткування для косметології: види чистки особи
Чистка особи - процедура, необхідна практично кожному жителю великого міста. Спосіб життя городян і згубний вплив навколишнього середовища вельм...
Здоров'я 28 жовтня 2019, 04:33 (e-news.com.ua)
Джака послав уболівальників Арсеналу після своєї заміни Джака послав уболівальників Арсеналу після своєї заміни
Півзахисник Арсеналу Граніт Джака повів себе неналежним чином.
Футбол 28 жовтня 2019, 03:30 (football.ua)
Кудрик: 15 сейвів? Це просто моя робота Кудрик: 15 сейвів? Це просто моя робота
Голкіпер Карпат прокоментував нічийний результат з Динамо (1: 1).
Футбол 28 жовтня 2019, 01:21 (football.ua)
Бущан: Гравці Карпат добре оборонялися Бущан: Гравці Карпат добре оборонялися
Голкіпер Динамо Георгій Бущан прокоментував нічию з Карпатами.
Футбол 28 жовтня 2019, 05:37 (football.ua)
Вчені: виноград і яблука в раціоні знижують ризик цукрового діабету Вчені: виноград і яблука в раціоні знижують ризик цукрового діабету
Вчені з США і Великобританії провели масштабне велике дослідження за участю 185 тисяч чоловіків і жінок. Фахівці хотіли знайти взаємозв'язок між ...
Здоров'я 28 жовтня 2019, 08:58 (e-news.com.ua)
Очередное смертельное ДТП на автодороге Харьков-Симферополь Очередное смертельное ДТП на автодороге Харьков-Симферополь
26 жовтня о 10:04 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, що сталася на автошляху «Харків- Сімферополь»...
Події 28 жовтня 2019, 01:00 (glavnoe.ua)
Адвокат пояснив, чому Росія не віддає захоплені українські катери Адвокат пояснив, чому Росія не віддає захоплені українські катери
Адвокат Микола Полозов заявив, що Росія не повертає захоплені в Керченській протоці українські військові катери через їх незадовільний технічний ...
Суспільство 28 жовтня 2019, 08:53 (glavnoe.ua)
Названий ідеальний раціон для довголіття Названий ідеальний раціон для довголіття
Дієтологи вважають, що вся справа в раціоні жителів Апеннінського півострова. Джерело: Новини Ю.
Здоров'я 28 жовтня 2019, 10:04 (NeBoley.com.ua)
Фіорентина - Лаціо 1: 2 Відео голів та огляд матчу Фіорентина - Лаціо 1: 2 Відео голів та огляд матчу
Представляємо вашій увазі відеоогляд гри дев'ятого туру Серії А.
Футбол 28 жовтня 2019, 10:00 (football.ua)
Під Дніпром пацієнт вивалився з машини  Під Дніпром пацієнт вивалився з машини "
Пацієнт вивалився з задніх дверей швидкої допомоги прямо на проїжджу частину. Відео опублікував користувач Костянтин Пузир на своєму YouTube-кана...
Події 28 жовтня 2019, 12:12 (glavnoe.ua)
Малькюі може пропустити залишок сезону через травму Малькюі може пропустити залишок сезону через травму
Гравець Наполі отримав серйозне пошкодження.
Футбол 28 жовтня 2019, 12:10 (football.ua)
Бернард травмувався в матчі з Брайтоном Бернард травмувався в матчі з Брайтоном
Бразилець отримав пошкодження коліна.
Футбол 28 жовтня 2019, 11:07 (football.ua)
В Украине отмечают 75-ю годовщину изгнания нацистов В Украине отмечают 75-ю годовщину изгнания нацистов
Президент Владимир Зеленский принял участие в церемонии чествования памяти погибших в связи с 75-й годовщиной изгнания нацистов из Украины.
Політика 28 жовтня 2019, 12:24 (glavnoe.ua)
Хмара тегів