Архів новин 

новини: 26 листопада 2019 у рубриці:  

У бою-реванші між Уайлдером і Ф'юрі буде стояти пояс, який раніше належав Володимиру Кличку

Британець раніше вже володів цим тутілом.
Спорт 26 листопада 2019, 23:14 (ТСН.ua)

Олена Пригова: Ave Блумберг! Олена Пригова: Ave Блумберг!
І тут на подіум виходить він, багатий і успішний Майкл Блумберг, 77-річний мільярдер і колишній мер Нью-Йорка. Ця людина розумний, освічений, але...
Україна 26 листопада 2019, 22:12 (Odessa Daily)
Шарліз Терон, Марго Роббі і Ніколь Кідман влаштували фотосет до прем єри  Шарліз Терон, Марго Роббі і Ніколь Кідман влаштували фотосет до прем'єри "
Актриси прокоментували своїх героїнь у фільмі.
Світські хроніки 26 листопада 2019, 17:40 (ТСН.ua)
Хачеріді: Нехай в Україні беруть приклад з Бреста, як треба вболівати за команду Хачеріді: Нехай в Україні беруть приклад з Бреста, як треба вболівати за команду
Захисник поділився думкою про підтримку в новому клубі.
Футбол 26 листопада 2019, 18:39 (football.ua)
Житель Німеччини помер після того, як його лизнула собака Житель Німеччини помер після того, як його лизнула собака
У німецькому місті Бремен 63-річний чоловік помер від хвороботворних бактерій, що містяться в слині його домашнього собаки. Про це повідомляє таб...
Здоров'я 26 листопада 2019, 19:55 (glavnoe.ua)
Особливості протікання та методи лікування сухого приступообразного кашлю у дорослих і дітей Особливості протікання та методи лікування сухого приступообразного кашлю у дорослих і дітей
Сухий нападоподібний кашель у дорослого і в дитини є частою причиною звернення до лікаря. Такий кашель вимотує, не приносить полегшення, порушує ...
Здоров'я 26 листопада 2019, 21:05 (e-news.com.ua)
Тухель - про Зідана і Мбаппе: Іноді ти закоханий в гравців, яких не можеш дістати Тухель - про Зідана і Мбаппе: Іноді ти закоханий в гравців, яких не можеш дістати
Головний тренер парижан впевнений, що нападник Кіліан Мбаппе не піде у Реал.
Футбол 26 листопада 2019, 13:15 (football.ua)
Вчені виявили ген високого холестерину Вчені виявили ген високого холестерину
Дослідники Copenhagen " Цей ген може зробити людину схильним до хвороб серця, в тому числі інфарктів та інсультів, як передає Інтернет-видання дл...
Здоров'я 26 листопада 2019, 14:19 (e-news.com.ua)
Бундеслига изнутри. Эксклюзивный репортаж с матча Лейпциг — Кельн Бундеслига изнутри. Эксклюзивный репортаж с матча Лейпциг — Кельн
Внештатный автор Football.ua Александр Шевченко делится впечатлениями от визита в Лейпциг, где он стал свидетелем убедительной победы РБ Лейпциг ...
Футбол 26 листопада 2019, 13:17 (football.ua)
Андрій Шевченко потрапив в ТОП-10 тренерів збірних 2019 року за версією IFFHS Андрій Шевченко потрапив в ТОП-10 тренерів збірних 2019 року за версією IFFHS
Кращим серед тренерів національних збірних визнали наставника Португалії Фернанду Сантуша.
Футбол 26 листопада 2019, 17:34 (football.ua)
ГПУ представила официальные результаты второго этапа аттестации прокуроров ГПУ представила официальные результаты второго этапа аттестации прокуроров
prokur. jpg Тестирование на общие способности и навыки в рамках аттестации успешно прошли 769 прокуроров Генеральной прокуратуры, сообщает пресс-...
Суспільство 26 листопада 2019, 14:48 (Електронні Вісті)
 Перестали удивлять : Влад Яма раскритиковал победу Мишиной и Кота на  Танцях з зірками "Перестали удивлять": Влад Яма раскритиковал победу Мишиной и Кота на "Танцях з зірками"
Судья проекта рассекретил, кого видел в финале танцевального шоу.
Світські хроніки 26 листопада 2019, 16:13 (ТСН.ua)
Чим лікувати в домашніх умовах дитини з гавкаючим кашлем і температурою Чим лікувати в домашніх умовах дитини з гавкаючим кашлем і температурою
Однозначної універсальної відповіді на питання про те, чим лікувати гавкаючий кашель у дитини з температурою, дати неможливо, так як його виникне...
Здоров'я 26 листопада 2019, 00:15 (e-news.com.ua)
Моуріньо: Про перемогу в Лізі чемпіонів мріє кожен Моуріньо: Про перемогу в Лізі чемпіонів мріє кожен
Головний тренер Тоттенхема Жозе Моуріньо - про майбутній матч проти Олімпіакоса.
Футбол 26 листопада 2019, 02:21 (football.ua)
Ефективність магнітної стимуляції при енурезі Ефективність магнітної стимуляції при енурезі
Нічний енурез (нетримання сечі) може стати причиною серйозного стресу як у дітей і підлітків, так і у їх батьків, як передає Інтернет-видання для...
Здоров'я 26 листопада 2019, 01:13 (e-news.com.ua)
Знижений тиск - часта проблема молодих людей Знижений тиск - часта проблема молодих людей
Як позбутися від хронічної втоми, головних болів, нестачі енергії, безсоння і постійної напруги.
Здоров'я 26 листопада 2019, 03:22 (NeBoley.com.ua)
7 корисних властивостей кайенского перцю 7 корисних властивостей кайенского перцю
Кайенскийперець має унікальні цілющі властивості, тому якщо ви не страждає захворюваннями шлунково-кишкового тракту, то обов'язково включите його...
Здоров'я 26 листопада 2019, 05:27 (NeBoley.com.ua)
У середу зміниться маршрут руху трамваїв по Салтівці в Харкові У середу зміниться маршрут руху трамваїв по Салтівці в Харкові
Рух трамваїв по пр. Тракторобудівників в Харкові, на ділянці від розворотного кола «Салтівський» до Салтівського шосе, буде заборонено з 9:00 до ...
Суспільство 26 листопада 2019, 07:37 (glavnoe.ua)
34-річний капітан Вердера продовжив контракт з клубом 34-річний капітан Вердера продовжив контракт з клубом
Захисник залишиться в Бремені як мінімум на ще один сезон.
Футбол 26 листопада 2019, 10:00 (football.ua)
В ООС 8 обстрелов, есть пострадавшие среди мирного населения В ООС 8 обстрелов, есть пострадавшие среди мирного населения
Об этом в ежедневной утренней сводке сообщает пресс-центр ООС:
Політика 26 листопада 2019, 08:48 (glavnoe.ua)
Вживання якої риби може бути небезпечним для здоров я, з ясували експерти Вживання якої риби може бути небезпечним для здоров'я, з'ясували експерти
Росспоживнаглядом проведений аналіз найбільш популярних серед населення видів риб, який дозволив виявити найбільш безпечні сорти для людини. Крі...
Здоров'я 26 листопада 2019, 11:04 (e-news.com.ua)
Названа несподівана причина передчасної смерті Названа несподівана причина передчасної смерті
Накопичення жиру в черевній порожнині є наслідком більш серйозного захворювання, що приводить до передчасної смерті.
Наука 26 листопада 2019, 12:11 (Корреспондент.net)
В ВР объяснили, почему не приняли поправку для расследования дел Майдана В ВР объяснили, почему не приняли поправку для расследования дел Майдана
Правку в закон о Госбюро расследований, которая бы позволила продолжить расследование дел Майдана, не приняли 15 ноября, потому что могли возникн...
Політика 26 листопада 2019, 10:45 (glavnoe.ua)
Масштабное ДТП на автодороге Киев-Одесса Масштабное ДТП на автодороге Киев-Одесса
dtp. jpg Сегодня в 06:54 в Уманском районе на 225 км автодороги Киев - Одесса в условиях гололеда произошло дорожно-транспортное происшествие с у...
Катастрофи 26 листопада 2019, 10:56 (Електронні Вісті)
Украинская реперша alyona alyona выпустила второй сольный альбом Украинская реперша alyona alyona выпустила второй сольный альбом
Пластинку исполнительница написала этим летом между концертами.
Світські хроніки 26 листопада 2019, 11:42 (ТСН.ua)
Хмара тегів