Архів новин 

новини: 9 червня 2017 у рубриці:  

Парубій відвідає США

Глава українського парламенту А. Парубій запланував собі візит в США незабаром.
Політика 09 червня 2017, 23:42 (УРА-Информ)

Кремлівські пропагандисти знімають сюжети про  застосування забороненого озброєння  військовими ЗСУ Кремлівські пропагандисти знімають сюжети про "застосування забороненого озброєння" військовими ЗСУ
Російські ЗМІ знімають сюжети про "застосування забороненого озброєння" військовослужбовцями Збройних сил України. Про це йдеться в повідомленні ...
Політика 09 червня 2017, 23:02 (glavnoe.ua)
У НАТО підтвердили готовність допомагати з реформою оборонного сектора України У НАТО підтвердили готовність допомагати з реформою оборонного сектора України
Північноатлантичний Альянс схвалив проведення реформ в оборонному секторі України.
Політика 09 червня 2017, 14:52 (УРА-Информ)
У МО заговорили про зміну деяких військових звань У МО заговорили про зміну деяких військових звань
Міністерство оборони розробило законопроект, який передбачає підвищення ролі сержантського і старшинського складу ЗСУ відповідно до стандартів НА...
Політика 09 червня 2017, 17:03 (glavnoe.ua)
Покарання за відмову водія від медичного огляду буде суворішим Покарання за відмову водія від медичного огляду буде суворішим
МВС підготувало законопроект, який опублікований на порталі розкриття проектів нормативних актів Уряду РФ. Законопроект спрямований на алкоголікі...
Політика 09 червня 2017, 17:51 (Life-News.Ru)
Інтенсивність обстрілів знизилася. Втрат немає, - штаб АТО Інтенсивність обстрілів знизилася. Втрат немає, - штаб АТО
Бойовики російсько-терористичних бандформувань продовжують порушувати домовленості про деескалацію конфлікту на сході України. Ситуація в районі ...
Політика 09 червня 2017, 21:47 (glavnoe.ua)
Україна до 2020 року вийде на всі стандарти НАТО, - Клімкін Україна до 2020 року вийде на всі стандарти НАТО, - Клімкін
Україна до 2020 року вийде на всі стандарти НАТО.
Політика 09 червня 2017, 00:30 (УРА-Информ)
Сумнівів у втручанні Росії у вибори США немає, - Джеймс Комі Сумнівів у втручанні Росії у вибори США немає, - Джеймс Комі
На сьогоднішній день немає сумнівів в тому, що Росія втручалася у вибори президента Сполучених Штатів Америки.
Політика 09 червня 2017, 00:51 (УРА-Информ)
У Чехії прийняли законопроект про заборону вбивати тварин заради хутра У Чехії прийняли законопроект про заборону вбивати тварин заради хутра
Чеський парламент прийняв законопроект, згідно з яким з 2019 року заборонено розведення тварин з метою подальшого отримання хутра.
Політика 09 червня 2017, 07:25 (УРА-Информ)
США знімати санкції з Росії не мають наміру США знімати санкції з Росії не мають наміру
Офіційний Вашингтон скасовувати санкції проти Росії не має наміру.
Політика 09 червня 2017, 07:46 (УРА-Информ)
Тереза ??Мей переобрана в парламент Великобританії Тереза ??Мей переобрана в парламент Великобританії
Прем'єр-міністр Великобританії і лідер Консервативної партії Тереза ??Мей перемогла на дострокових парламентських виборах. За неї в її окрузі Мей...
Політика 09 червня 2017, 09:23 (УРА-Информ)
В Японії парламент прийняв закон про престолонаслідування В Японії парламент прийняв закон про престолонаслідування
Верхня палата парламенту Японії в четвер, 8 червня, прийняла закон про престолонаслідування.
Політика 09 червня 2017, 10:15 (УРА-Информ)
Опозиція закликала Мей покинути пости лідера консерваторів і прем єр-міністра Опозиція закликала Мей покинути пости лідера консерваторів і прем'єр-міністра
Лідер британської опозиційної Лейбористської партії Джеремі Корбін заявив, що Тереза ??Мей вже не має мандата.
Політика 09 червня 2017, 11:17 (УРА-Информ)
Депутатська група  Воля народу  виключила зі своїх рядок Онищенко та Мельничука Депутатська група "Воля народу" виключила зі своїх рядок Онищенко та Мельничука
Парламентська депутатська група "Воля народу" виключила зі свого складу двох народних депутатів.
Політика 09 червня 2017, 14:00 (УРА-Информ)
Хмара тегів