Архів новин 

новини: 26 жовтня 2018 у рубриці:  

Помилки діагностики та реалії лікування гіперактивності у дитини

Гіперактивність у дітей - це стан, при якому збудливість і активність дитини значно перевищує норму.
Здоров'я 26 жовтня 2018, 22:05 (NeBoley.com.ua)

Оля Полякова поділилася секретами ідеальної фігури і впевненості в собі Оля Полякова поділилася секретами ідеальної фігури і впевненості в собі
Поп-діва розповіла про улюблених заняттях, раціоні і світогляді, а також повідала про свій спосіб життя і підготовці фігури до гранд-шоу "Королев...
Здоров'я 26 жовтня 2018, 21:31 (NeBoley.com.ua)
користь ходьби користь ходьби
Ходьба на короткі відстані - один із способів підтримки загального тонусу організму і його оздоровлення доступний кожному.
Здоров'я 26 жовтня 2018, 14:25 (NeBoley.com.ua)
У ліках від печії знайшли нову загрозу для здоров я У ліках від печії знайшли нову загрозу для здоров'я
Дослідницька група, до якої увійшли вчені з університетів Мельбурна, Утрехта і Маастрихта, встановила: препарати на основі інгібіторів протонної ...
Здоров'я 26 жовтня 2018, 15:41 (NeBoley.com.ua)
Стало відомо, як тренувати зламану руку Стало відомо, як тренувати зламану руку
Якщо ви зламали одну руку, то вам потрібно посилено тренувати іншу. Дослідження показало, що так звані дзеркальні скорочення м'язів забезпечать а...
Здоров'я 26 жовтня 2018, 16:29 (NeBoley.com.ua)
Сир допоможе знизити холестерин Сир допоможе знизити холестерин
Вчені ИНТА спільно з молочною компанією розробили лінію функціонального сиру, збагаченого фітостероли і натуральними антиоксидантами. Це продукт...
Здоров'я 26 жовтня 2018, 19:04 (e-news.com.ua)
Деякі фрукти і овочі захищають від ультрафіолетового випромінювання Деякі фрукти і овочі захищають від ультрафіолетового випромінювання
Деякі фрукти і овочі містять в своєму складі натуральний SPF-фактор. Їх споживання допоможе захистити шкіру від впливу шкідливих сонячних промені...
Здоров'я 26 жовтня 2018, 00:15 (e-news.com.ua)
Аквааеробіка допоможе спалити до 700 кілокалорій на годину Аквааеробіка допоможе спалити до 700 кілокалорій на годину
Аквааеробіка є одним з найефективніших видів фітнесу. Вона допомагає боротися із зайвою вагою, зміцнює здоров'я і покращує настрій.
Здоров'я 26 жовтня 2018, 02:01 (NeBoley.com.ua)
Створено програму, що виявляє депресію краще лікарів Створено програму, що виявляє депресію краще лікарів
Нова програма може виявити депресію краще кваліфікованих фахівців.
Здоров'я 26 жовтня 2018, 01:02 (NeBoley.com.ua)
Фахівці розповіли про несподіване лікувальному властивості пива Фахівці розповіли про несподіване лікувальному властивості пива
Ідеальна доза споживання пива - 2-3 гуртки в день.
Здоров'я 26 жовтня 2018, 04:58 (NeBoley.com.ua)
Як позбутися від прищів - дієві рецепти для домашнього лікування акне Як позбутися від прищів - дієві рецепти для домашнього лікування акне
Акне, або шкірні прищі, істотно знижують якість життя.
Здоров'я 26 жовтня 2018, 10:24 (NeBoley.com.ua)
здоров я хребта здоров'я хребта
Основна і найважливіша функція хребта - це захист спинного мозку центральної нервової системи, тому його захворювання можуть привести до серйозни...