Архів новин 

новини: 19 жовтня 2018 у рубриці:  

Сенцов відповів на лист Кольченко

Фотографію фрагмента листа опублікувала в Facebook правозахисниця Тетяна Щур:.
Політика 19 жовтня 2018, 23:37 (glavnoe.ua)

Шахтар у меншості вирвав перемогу над Десною Шахтар у меншості вирвав перемогу над Десною
Точний удар Майкона зі штрафного під завісу зустрічі дозволив донецькому Шахтареві здобути перемогу в досить важкому поєдинку (1: 0).
Футбол 19 жовтня 2018, 23:23 (football.ua)
В правила отримання субсидій внесено зміни В правила отримання субсидій внесено зміни
За результатами першого етапу верифікації субсідіантов Уряд удосконалив умови оформлення урядової допомоги в оплаті житлово-комунальних послуг. В...
Економіка 19 жовтня 2018, 21:43 (glavnoe.ua)
Тетяна Чубіна: Затока! Терміново всем !!! Увага СБУ !!! Тетяна Чубіна: Затока! Терміново всем !!! Увага СБУ !!!
Поки триває слідство, обурюються активісти, маклера знають своє справа-возять покупців і продають пляжну лінію!.
Україна 19 жовтня 2018, 21:55 (Odessa Daily)
У футболі немає місця для Ліги націй - Клопп У футболі немає місця для Ліги націй - Клопп
Тренер знову розкритикував ідею проведення турніру. Причина - відсутність відпочинку.
Спорт 19 жовтня 2018, 22:11 (ТСН.ua)
Інтер і Мілан хочуть орендувати Сан Сіро на 99 років Інтер і Мілан хочуть орендувати Сан Сіро на 99 років
Обидва міланські клуби можуть залишитися на знаменитій арені ще на довгі роки.
Футбол 19 жовтня 2018, 22:58 (football.ua)
Шукаємо правильний відеоредактор Шукаємо правильний відеоредактор
Якщо ви плануєте стати кліпмейкером або ж створювати невеликі відеоролики для власних потреб, то потрібно підібрати відповідну програму для цього...
Технології 19 жовтня 2018, 20:22 (e-news.com.ua)
Шахтар - Десна: Кайоде, Ньому і Хочолава - в старті Шахтар - Десна: Кайоде, Ньому і Хочолава - в старті
Стали відомі стартові склади команд на 12-го туру УПЛ між донецьким Шахтарем і чернігівської Десною.
Футбол 19 жовтня 2018, 20:18 (football.ua)
Білями побажав, щоб Усик побив його Білями побажав, щоб Усик побив його
Тоні збирається перемогти, але хоче, щоб це було нелегко.
Спорт 19 жовтня 2018, 20:38 (ТСН.ua)
Джеррард: Дуже прикро за Гаскойна, він заслуговує бути в Залі слави Джеррард: Дуже прикро за Гаскойна, він заслуговує бути в Залі слави
Головний тренер Рейнджерс Стівен Джеррард не підтримує рішення виключити легендарного форварда Пола Гаскойна з Залу слави шотландського футболу.
Футбол 19 жовтня 2018, 20:49 (football.ua)
Сарри: Азару не потрібно їхати в Іспанію, щоб виграти Золотий м яч Сарри: Азару не потрібно їхати в Іспанію, щоб виграти Золотий м'яч
Головний тренер Челсі Мауріціо Сарри переконаний, що атакуючий півзахисник Еден Азар може виграти Золотий м'яч, залишаючись при цьому гравцем "си...
Футбол 19 жовтня 2018, 21:09 (football.ua)
Матіос: Україна повинна була оголосити траур за розстріляними студентам в Криму Матіос: Україна повинна була оголосити траур за розстріляними студентам в Криму
Україна повинна була оголосити траур за розстріляними студентам в коледжі окупованій Керчі. Про це сказав в ефірі одного з українських телеканалі...
Політика 19 жовтня 2018, 21:07 (glavnoe.ua)
У Таджикистані стався землетрус магнітудою 5,2 У Таджикистані стався землетрус магнітудою 5,2
Землетрус магнітудою 5,2 стався в п'ятницю на території Таджикистану, повідомляє Геологічна служба США (USGS), за даними пакистанських ЗМІ, пошто...
Події 19 жовтня 2018, 21:23 (glavnoe.ua)
Челсі - Манчестер Юнайтед: історія протистоянь Челсі - Манчестер Юнайтед: історія протистоянь
У дев'ятому турі англійської Прем'єр-ліги Челсі на своєму полі прийме Манчестер Юнайтед.
Футбол 19 жовтня 2018, 17:37 (football.ua)
Лукаку - до Анрі: Я йду за твоєю рекордом Лукаку - до Анрі: Я йду за твоєю рекордом
Нападаючий Манчестер Юнайтед Ромелу Лукаку сподівається перевершити гольове досягнення легендарного Тьєррі Анрі в АПЛ.
Футбол 19 жовтня 2018, 17:50 (football.ua)
Кумедний Олег Винник в касці поганяв на вантажівці в знаменитому кар єрі Кумедний Олег Винник в касці поганяв на вантажівці в знаменитому кар'єрі
Як зазначив виконавець, він підшукує нові концертні майданчики.
Світські хроніки 19 жовтня 2018, 18:21 (ТСН.ua)
Гвардіола підтвердив готовність Де Брюйне грати Гвардіола підтвердив готовність Де Брюйне грати
Головний тренер Манчестер Сіті Хосеп Гвардіола прокоментував фізичний стан півзахисника Кевіна Де Брюйне.
Футбол 19 жовтня 2018, 18:38 (football.ua)
Моуріньо: Не буду святкувати, якщо виграємо у Челсі Моуріньо: Не буду святкувати, якщо виграємо у Челсі
Головний тренер Манчестер Юнайтед Жозе Моуріньо відчуває глибоку повагу до свого колишнього клубу.
Футбол 19 жовтня 2018, 18:58 (football.ua)
Барселона не збирається повертати Неймара - віце-президент клубу Барселона не збирається повертати Неймара - віце-президент клубу
Інформація про можливий перехід Неймара з ПСЖ назад в Барселону не відповідає дійсності.
Футбол 19 жовтня 2018, 18:54 (football.ua)
Оголена зірка  Американського пирога  Біггс п яним повзав рачки Оголена зірка "Американського пирога" Біггс п'яним повзав рачки
Дружина актора поділилася його шокуючою фотографією.
Світські хроніки 19 жовтня 2018, 19:23 (ТСН.ua)
Черговий знімок оголеної Кардашян з темношкірим хлопцем обурив користувачів Черговий знімок оголеної Кардашян з темношкірим хлопцем обурив користувачів
Зірка таким чином рекламує власний бренд косметики.
Світські хроніки 19 жовтня 2018, 19:19 (ТСН.ua)
Українське коріння в НХЛ. Зірки хокею розкажуть свої захоплюючі історії Українське коріння в НХЛ. Зірки хокею розкажуть свої захоплюючі історії
У новому українському документальному фільмі з'являться володарі Кубка Стенлі.
Спорт 19 жовтня 2018, 19:15 (ТСН.ua)
Вчені: ризик захворювання на рак шкіри зріс в 7 разів Вчені: ризик захворювання на рак шкіри зріс в 7 разів
Як відомо, надмірне захоплення сонячним загаром може привести до не дуже гарних наслідків. І з кожним разом прогнози вчених нас не радують, як пе...
Здоров'я 19 жовтня 2018, 19:13 (e-news.com.ua)
На Джиджи Хадид подали в суд за кражу собственной фотографии На Джиджи Хадид подали в суд за кражу собственной фотографии
Супермодель возмущена абсурдностью ситуации.
Світські хроніки 19 жовтня 2018, 18:13 (ТСН.ua)
Змова США проти  СП-2  підтримають Прибалтика і Україна Змова США проти "СП-2" підтримають Прибалтика і Україна
Заклик Вашингтона до Європи не пройде безслідно.
Економіка 19 жовтня 2018, 19:41 (YTPO.ru)
Дженоа втретє підписав екс-динамівця Велозу Дженоа втретє підписав екс-динамівця Велозу
Півзахисник Мігел Велозу буде знову виступати за генуезький клуб.
Футбол 19 жовтня 2018, 20:00 (football.ua)
Мораіш: Знаємо, як добути хороший результат в Олександрії Мораіш: Знаємо, як добути хороший результат в Олександрії
Головний тренер Карпат Жозе Мораїш прокоментував майбутній матч своєї команди проти Олександрії.
Футбол 19 жовтня 2018, 19:59 (football.ua)
Чого навчають дитину Томас і друзі? Чого навчають дитину Томас і друзі?
Ігрові комплекти серії «Томас і друзі» - розвиваючі набори, що складаються з декількох паровозиків, які можна з'єднувати один з одним в різному п...
Суспільство 19 жовтня 2018, 20:16 (e-news.com.ua)
Хмара тегів